dziwny problem z w xp

Witam. Dzisiejszego dnia po włączeniu komputera mocno się zdziwiłem, po zalogowaniu na konto pokazała sie sama tapeta, dopiero po 2 minutach włączył się pasek itd. Tyle, że motyw zmienił się na tez z 98 i nie mogłem wykonywać większyści czynności. Możliwe jest kopiowanie ale wklejanie już nie, ikonka internetu (te 2 komputerki) się nie włącza. Nie moge przywrócić systemu ponieważ 'nie mam uprawnień' chociaz na komputerze znajduje sie tylko jedno konto (konto administratora). Straciłem pomysły co robić wiec postanowilem tutaj napisac. Prosze o pomoc ps. troche chaotycznie to napisalem ale jestem lekko zestresowany bo nie mam dostepu do waznych dokumentów

Odpowiedzi: 1

1. Zacznij od kontroli antywirusowej z płyty http://www.searchengines.pl/Bootowalne-antywirusowe-CD-t112329.html 2. Sprawdź integralność dysku: klikasz prawym klawiszem na ikonie dysku C wybierasz Właściwości idziesz do Narzędzi wybierasz Sprawdzanie ... , włączasz obydwie opcje (Automatycznie ... i Skanuj ...) 3. Z dysku instalacyjnego uruchamiasz naprawianie Windowsa
piotr1958
Dodano
22.04.2010 22:12:09
Streem
Dodano:
22.04.2010 15:09:08
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1