Dziwny problem w XP

Witam. Otóż mam problem z moim xp. Więc postaram się opisać problem: Wczoraj normalnie i bezproblemowo zamykałem system, ale kiedy dziś uruchomiłem mojego xp, po wczytaniu systemu (ten czarny ekran) nie pojawił mi się ekran powitalny, i wrzuciło mnie zaraz po załadowaniu systemu na konto o nazwie "SYSTEM". Po uruchomieniu menadzera zadań, i wejściu w zakładkę użytkownicy, nie ma żadnego zalogowanego usera. Wylogowując się natychmiast wylącza komputer. Ludzie pomocy, gdyz nie wiem co mam już robić, próbowałem automatyczne logowanie na usera, wyłączanie kont. Ale nie pomaga. Proszę o pomoc w jak najszybszym czasie.

Odpowiedzi: 3

Witam, nie jestem pewien czy do końca się dobrze wysłowię , ale mój problem wygląda mniej więcej tak: wczoraj formatowałem do późna wieczór komputer i wszystkie niezbędne po formacie instalki po których oczywiście robiony był restart systemu ,wyjąłem też baterie przy formatowaniu. Nie zdążyłem jednak zaktualizować wczoraj systemu przez sieć , bo pomyślałem że zrobię to dziś. Jednak żona włączyła dziś rano komputer i zauważyła że data przy zegarku jest ustawiona na luty... wiec szybko zmieniła na obecny 4. grudnia i po jakimś czasie wyłączyła komputer. od tamtego czasu nie mogę włączyć do końca kompa - pojawia się komunikat o tym że muszę zarejestrować ( lub aktualizować nie pamiętam dokładnie bo jestem teraz u rodziców) system . nie da rady również odpalić go w trybie awaryjnym czy żadnym innym. nic nie pomaga powrót do punktu utworzonego na chwile przed przestawieniem daty... CZY CZEKA MNIE KOLEJNY FORMAT ?? [b][b]CZY JEST KTOŚ W STANIE MI POMÓC ??[/b][/b] JEŚLI TAK TO BARDZO PROSZĘ O PISANIE NA MAIL : [b]kasialukaszo@gmail.com[/b] gdyż z internetu mogę korzystać ewentualnie przez telefon - nie mam innej możliwości a do rodziców niestety nie witam za często. Z góry wielkie dzięki za wszelką POMOC !!
oolli
Dodano
04.12.2012 20:59:34
Na razie nie wiem jak temu zaradzić, ale jeżeli chodzi o Twoje pliki to nie ma problemu. Są na dysku i możesz je w każdej chwili zgrać "na piechotę" choćby z konta "system".
Ucho
Dodano
30.09.2012 23:07:29
Czyli nikt nie pomoże/nie umie pomóc. Proszę bo już nie wytrzymuje. Ponieważ mam ważne pliki na swoim koncie w xp lecz nie mogę się na nie zalogować. Wrzuca mnie od razu na użytkownika system, którego wcale nie ma i nie idze sie z niego wylogowac ponieważ wyłącza system. :-s ](*,) :wtf: ]
MrPanczo
Dodano
27.09.2012 00:08:07
MrPanczo
Dodano:
24.09.2012 21:51:57
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1