Dziwny problem ... format nie pomaga

Witam ! Jak zapewne widzicie jestem tutaj nowym użytkownikiem ... postanowiłem się zarejestrować bo mam bardzo poważny problem ... wygląda on następująco: Po zrobieniu formata wszystko chodzi okej ... aż do pierwszego restartu ... po ponownym uruchomieniu wystepuje problem z uruchomieniem programów ... GG lub też innych np podstawowego IE ! Natomiast przy wylaczaniu pojawia sie Blue screen niestety nie wiem z jakim bledem bo natychmiast go restartuje ... nie mam już siły ... gdy probowalem otworzyć strone WWW przez moj komputer wpisujac adres wyskoczył błąd. Format nie pomaga ... czy ktoś wie jak to naprawić ? (To nie wersja windows ... pożyczałem od znajomych ... nadal to samo) czy jest możliwe że jest to wirus w pamięci stałej komputera czy coś ? :< Po jakims czasie po zainstalowaniu firefoxa dziala okej do pewnego czaszu .. gdy chce uruchomić komputer uruchamia i zamyka natychmiast proces ... lub wywala komunikat z bledem i nieprawidlowym pliku WIN32 ... Aktualnie mam Laptopa ASUS f5SL AP416 - Windows XP Prof XP service pack 2 ... Prosze o pomoc :<

Odpowiedzi: 1

[quote=MaNiAk91](...) przy wylaczaniu pojawia sie Blue screen niestety nie wiem z jakim bledem bo natychmiast go restartuje[/quote][url=http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=74716&st=0&p=345506&#entry345506]Metoda na wywołanie BSOD'a[/url], bo bez numeru kodu ani rusz. Generalnie radziłbym dobrze zapoznać się z całym podlinkowanym postem.
XanTyp
Dodano
07.07.2010 00:52:06
MaNiAk91
Dodano:
06.07.2010 18:04:44
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1