Dziwne znikniecie internetu ?

Witam mam spory problem z internetem. dzisiaj rano wlaczylem komputer i niestety moj internet przestal dzialac. dziwnym jest to, ze internet przez kabel jest przesylany (sprawdzilem podpinajac laptopa). gdy wejde w polaczenia sieciowe pisze, ze polaczenie lokalne jest nawiazane oraz polaczono z zapora. Patrzac na wlasciwosci widze, ze faktycznie jest podlaczone, poniewaz zostal pobrany adres ip, bramy i wszystkie inne adresy. problem pojawia sie gdy chce sie wlaczyc do internetu. zaden program nie moze sie polaczyc. sprawdzalem rowniez pingowanie jakiejs strony, ale w oknie cmd nic sie totalnie nie wyswietla. prosze pomozcie mi z tym... co moz byc przyczyna ? moze dodam, ze wczoraj wieczorem wyciagnalek kabel i wylaczylem firewalla, a nastepnie wylaszylem komputer. watpie, aby to mialo jakis wplyw na to. pozdrawiam kuba

Odpowiedzi: 2

Mam chyba taki sam problem. Administrator twierdzi, że na serwerze nie jest adres IP blokowany, ani tęż adres fizyczny karty. Adres IP, maskę, bramę i DNS trzeba wpisać ręcznie. Podpinałem laptopa z innym adresem net działa. Zmieniałem na ten sam adres też działa. Co ciekawsze zmieniałem na nie działającym komputerze adres IP i net poszedł Admin stwierdził, że to XP sam blokuje i uniemożliwia korzystanie z internetu, może ktoś wie jak temu zaradzić?
Yubei
Dodano
17.10.2007 10:19:11
Kontaktowales sie z Twoim dostawcą internetu ??
Żółty
Dodano
03.10.2007 14:47:52
kkuubbaa88
Dodano:
03.10.2007 13:06:25
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1