Dziwne znaczki w biosie i podczas ładowania systemu

Witam Proszę o pomoc. Grałem dzisiaj na komputerze kiedy nagle gra zawiesiła się a ekran zaczął tak jakby migotać, falować. Musiałem ręcznie zresetować komputer myślałem że to wina gry niestety kiedy wszedłem do internetu i przeglądałem wiadomości komputer znów się zawiesił a ekran tak samo zaczął falować i migotać. Po ponownym restarcie przy ładowaniu biosu w tle na czarnym ekranie pojawiło się mnóstwo kropek i dwukropek. Po przejściu na dalszy ekran ładowania systemu windows kropki te stają się zielone windows ładuje się i raptem staje w miejscu i nic się nie dzieje. Wydaje mi się, że opisałem sprawę dość jasno, jeśli nie mam nagrany filmik z odpalania komputera mogę wrzucić tylko proszę o informacje gdzie mam go załadować. Pozdrawiam I czekam na pomoc

Odpowiedzi: 1

IMO padła grafika (albo się przegrzewa) , ale to spekulacje. Jak masz falowania i dziwolągi już na starcie BIOS-u to raczej to. Zdejmij budę i odpal kompa, zobacz czy wiatrak na grafice chodzi. Może się zablokował "ze starości". Jak chodzi to najprościej (nie zawsze, bo skąd pożyczyć ??) podpiąć inna grafikę i zobaczyć jak działa.
Ucho
Dodano
30.10.2012 23:42:37
Ginger
Dodano:
30.10.2012 18:37:35
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1