Dziwne zachowania IE 6

Witam :) Opiszę mój problem z IE 6. Otóż od kilku dni ma tendencję do dziwnego zachowania się. Gdy przeglądam forum, gdzie jest mnóstwo obrazków przeglądarka przywiesza się, znika pasek ikon (pojawia się tam biły pasek) nad paskiem adresu i nie pojawia się menu ukryte pod prawym przyciskiem myszki. Jednoczeście pojawiają się problemy z uruchomieniem innych programów. Miałam tak kiedyś na Win98, ale powodem była mała ilość pamięci Ram. Co dziwnego jeszcze zauważyłam: do tej pory jak pobierałam pliki z sieci to z jednej strony www mogłam ściągać jednocześnie max 3 pliki. Teraz to ograniczenie zniknęło. Da się pobierać jednocześnie nwet 10 plików. Początkowo myślałam, że to może problem z Ramem, ale włączyłam soft do testowania i nic nie wykrył. Nie jest to też problem z wydajnością. To nowy komp Core 2 Duo 6420, 2.13 MHz i 2 GB Ramu. Nie jest to też ani wirus, ani SpyWare. Robiłam reinstal IE 6 poprzes Start -? Uruchom -> "rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection DefaultInstall 132 %windir%\Inf\ie.inf" Nie chcę instalować IE7, a korzystanie i FireFoxa jakoś mnie nie urządza. Czy jest możliwość zainstalowania IE6 od nowa? Innym sposobem niż ten, który opisałam u góry? Na stronie MS nie mają już instalki 6 tylko 7. Chciałam sprawdzić pracę płyty głównej i procesora, ale Motherboard monitor nie wspiera mojej płyty Asus P5N-E SLI.

Odpowiedzi: 0

Karioka
Dodano:
02.08.2007 21:33:18
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0