Dziwne urządzenie w menadżerze urządzeń

Witam Dziś w nocy zostawiłem komputer na noc włączony gdyż ściągałem parę plików. Rano miałem na pulpicie planszę mówiącą o wykryciu nowego sprzętu. Oczywiście w nocy żadne nowe urządzenie nie zostało podłączone :) System próbował znaleźć do tego urządzenia sterowniki na Windows Update ale bezskutecznie. W menadżerze urządzeń jest ono opisane jako Inne urządzenie z lokalizowane "na Główny moduł wyliczający magistrali UMBus". W szczegółach mam następujące dane: Identyfikator sprzętu: UMB\UMBUS Nazwa obiektu urządzenia fizycznego: \Device\0000008e Jedyne co wczoraj robiłem to instalowałem na komputerze BullZip PDF Printer. Co mam zrobić z tym urządzeniem? Gdzie znaleźć sterownik? Dzięki za pomoc

Odpowiedzi: 1

Wszelkiego rodzaju PDF printery (tak samo jak XPS printer) jak sama nazwa wskazuje instalują w systemie nową drukarkę. Zapewne to ona jest rozpoznawana jako sprzęt, którego rozpoznać się nie da ;) Na Twoim miejscu nie szukałbym przyczyny tego faktu. Na 99.99% jest to właśnie ten program. Pozdrawiam.
ChrisGud
Dodano
24.08.2007 22:10:04
Bieniu
Dodano:
22.08.2007 19:17:31
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1