Dziwne MILENIUM

Znajomy podrzucił mi kompa abym mu wykonał format dysku 40 GB z partycją FAT32 w systemie Me nic trudnego, pomyślałem. Wykonałem dyskietke startowa przygotowałem płytki z systemem XP i Office XP bo chciałem zmienić mu system i po zmianie ustawienia BIOS Floppy.. na Enabled wykonałem krok następny czekałem na informacje : Uruchomic z obsługa CD–ROM otóź taka informacja mi się nie pojawiła a zainstalował ( nie wiem czy tu dobre słowo uźyłem) system Me. co się stało?. Wielekrotnie to wykonywalem i nic!

Odpowiedzi: 16

@Cudak poczytaj posty w tym temacie i nie powielaj juź raz danych rad
Seeker
Dodano
24.04.2005 16:34:19
sa 3 sposoby :)sluchaj moja sugestia: sformatuj dokladnie dysk jezeli to niepomoze to usun w dosie swoj dysk zrob nowy i musi dzialac,natomiast jezeli to niepomoze to poszukaj innych plytek z win ME.
NIEOBRAZAM SIE ALE nieuzywaj mojego nica!!!:)(CUDAK) 8)
Cudak
Dodano
24.04.2005 15:22:55
Cudak:
PRAWDOPOPODOBNIE DYSK JEST CHRONIONY Przez osobe ktora wgrywala ostatni system jest jeden sposob poszukaj innych plytek windows moze sie uda(CUDAK) :D
Cuda(k)niewidy – juź po ptokach pewnie (patrz data) , ale napisz coś więcej o tej ochronie dysku – będzie ....ciekawie?


Ps. I przepraszam za uzycie nicka do wyraźenia treści posta – jesli Cię obraźa
Seeker
Dodano
24.04.2005 15:17:05
PRAWDOPOPODOBNIE DYSK JEST CHRONIONY Przez osobe ktora wgrywala ostatni system jest jeden sposob poszukaj innych plytek windows moze sie uda(CUDAK) :D
Cudak
Dodano
24.04.2005 14:38:09
ta dziwczyna jest naprawde dobra! juz raz mi pomogła a teraz ten opis no no...
dzieki JN
MaatroX
Dodano
26.03.2005 12:58:05
Tu masz wszystko co trzeba.

Opis czynności podziału i formatowania dysku.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=9576&hl=delpart


Dyskietki awaryjne gotowe do pobrania.

http://www.bootdisk.com/bootdisk.htm
JNJN
Dodano
24.03.2005 22:11:42
ale w tej chwili mam czysty dysk! to jak mam skanem sprawdzić? musze wpierw naprawic partycje aby zainstalować system XP i oto mi chodzi jak wykonac te partycje FDISKIEM ?
MaatroX
Dodano
24.03.2005 21:08:45
MaatroX:
FDISKIEM chce wykonać dwie partycje po 50% ostatnia jak ją wykonywałem przeleciały procenty i w ostatecznosci wykonałem partycje wielkosci 5% wiem wiem smieszne mnie tez to smieszy a drudiej partycji brak! kurde polskiego chyba nie znam bo niezabardzo docieraja te pojecia o których mowa w FDISKU!

Przeleć no tą dyskietkę jaki scandiskiem i zobacz czy tam wszystko ok, lub utwórz nową . :idea:
Seeker
Dodano
24.03.2005 21:03:13
FDISKIEM chce wykonać dwie partycje po 50% ostatnia jak ją wykonywałem przeleciały procenty i w ostatecznosci wykonałem partycje wielkosci 5% wiem wiem smieszne mnie tez to smieszy a drudiej partycji brak! kurde polskiego chyba nie znam bo niezabardzo docieraja te pojecia o których mowa w FDISKU!
MaatroX
Dodano
24.03.2005 20:41:03
Chcesz to zrobic na nowo FDISKiem ? Usun obie partycje i zaloz od nowa. To przeciez proste czynnosci, do tego menu we FDISKu po polsku. Poradzisz sobie.
EL NINO
Dodano
23.03.2005 23:44:57
i ta wykonałem dysk 40GB Barakuda przepiołem do innego komp. format nie wyszło, wykonałem Fdisk partycja pierwsza mniejsza od drugiej (wydaje mi sie ze powinno byc na odwrót) zmieniam PARTYCJE i coś namieszałem ze nie moge teraz odkrecic jak to nalezy wukonac z FDISKIEM prosze pokierujcie mnie krok po kroku. Miałem informacje źe bład dysku czy jakoś tam wiem ze nie jest to informacje które nalezło by podac ale jestem poczatkujacy samouk!
MaatroX
Dodano
23.03.2005 22:38:13
Jeźeli jest tak jak napisąłem w pierwszym poscie to nie zrobisz z tym nic,a przynajmniej nic sensownego.
Sformatowac mozesz podpinając ten dysk do innego komputera pewnie, ale skórka nie będzie warta wyprawki, bo okaźe sie zaraz, iź "zwykłego" systemu na tym komputerze nie postawisz.
Gdybyś zamiast dopominać się o konkrety sam je podał – co to za sprzęt – to pewnie błoby zdecydowanie iwęcej odpowiedzi i wskazówek.
Rebe
Dodano
22.03.2005 08:01:26
Jeźeli jest tak jak napisąłem w pierwszym poscie to nie zrobisz z tym nic,a przynajmniej nic sensownego.
Sformatowac mozesz podpinając ten dysk do innego komputera pewnie, ale skórka nie będzie warta wyprawki, bo okaźe sie zaraz, iź "zwykłego" systemu na tym komputerze nie postawisz.
Gdybyś zamiast dopominać się o konkrety sam je podał – co to za sprzęt – to pewnie błoby zdecydowanie iwęcej odpowiedzi i wskazówek.
Rebe
Dodano
22.03.2005 08:01:26
jeśli nie umiecie mi pomóc to wskaźcie mi gdzie mogę uzyskać taka pomoc?
MaatroX
Dodano
21.03.2005 22:30:33
w jak mam z tym sopbie dac rade? moźe pare wskazówek co lub gdzie mam zerknac aby naprawić ten problem!
MaatroX
Dodano
21.03.2005 21:41:29
Pewnie jakaś "firmowa" maszyna z recowery systemem na dysku.
Rebe
Dodano
21.03.2005 21:26:24
MaatroX
Dodano:
21.03.2005 21:22:10
Komentarzy:
16
Strona 1 / 1