Dziwne ikony w Internet Explorer 7

Po zainstalowaniu jakiegoś oprogramowania pozmieniały mi sie ikonki w IEx7. Na pasku "Łącza" większość ikonek jest inna niż była do tej pory.. :neutral: Np. na pasku łączy mam skróty do WP z jakąś dziwną gębą, skrót do Google ma ikonę dużej literki W ..!? Ikonka CentrumXP podpięta jest pd skrót do Travian-a i dalej same dziwadła. Pozmieniane ikonki są również na zakładkach kart, któe otwieram i w pasku adresu.. A również mam wrażenie, że przeglądarka zwolniła,, choć to może być złudzenie.. Przeinstalowałem IEx7 i nic. Sprawdzałem logo z HijackThis na stronie http://www.hijackthis.de/en i też iby wszystko jest OK.

Odpowiedzi: 2

Oczywiście po pierwsze odinstalowałem programy które podejrzewałem o napaskudzenie. (A były to jakieś gierki moich dzieci, przeznaczone pod win95 i próbujące zmienić dirext-a) Sytuacja nie wróciła do stanu pierwotnego. (Dzieci oczywiście przeżyły) Urochomiłem programik FavOrg i nie pomogło to wiele choć ikonka G-DATA i jeszcze inna wróciły do normy.
Algol
Dodano
16.08.2007 12:52:18
A nie da sie odinstalowac tego "jakiegos oprogramowania" ?? Update: A może to problem z favicons ?? Poszukaj programiku FavOrg - odświeży Ci te ikony.
Żółty
Dodano
16.08.2007 11:43:07
Algol
Dodano:
16.08.2007 11:19:42
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1