Dziwna aktualizacja !!!!!!!!

Hej! Mam zainstalowany Win7 E PL 7600 i ok! Dziś miałem - nieprzyjemność - odebrać aktualizację ](*,) z Windows Update - automatycznie. Nieprzyjemność dlatego, że po niej znikł mój piękny wygląd (Aero!) ! Nie ma, nie można przywrócić. Sprawdzam w aktualizacjach - nic nie ma - co za cholera! Może ma ktoś pomysł jak to ugryźć?

Odpowiedzi: 5

No więc, jeśli komuś ma pomóc : 1. Klikamy na „Klawisz Windows” + „R”, aby przejść do okna Uruchom. 2. Wpisujemy „regedit” i zatwierdzamy OK. 3. Odszukujemy w rejestrze Windows lokalizację: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\DWM 4. Należy zmienić wartość klucza Composition na 1 oraz Composition Policy na 2 Restart kompa i gra!
ziopl
Dodano
12.08.2009 05:27:48
Oczywiście jak poprawny użytkownik forum wyjaśniłeś jak rozwiązałeś problem lub odesłałeś do linku, z którego czerpałeś informacje, ale cóż...
Rafaltra
Dodano
07.08.2009 23:29:04
Dzięki za odpowiedzi i/lub nie..... Problem już sobie rozwiązałem - jedna mała zmiana w rejestrze i ok! -------------============== :d/ ================--------------
ziopl
Dodano
07.08.2009 21:11:29
Że się tak ma, jak się ściąga nielegalnie? Własne przekonanie do ludzi, którzy chcą być na topie, choć nie wiedzą co robią. Czemu sądzę, że nie legalne? To jest tego Pana(bądź Pani) pierwszy post na tym forum(nie mówie, że ja mam dużo więcej), ma Windows 7 [b]E[/b]. Jeśli byłby w grupie testerów, którzy otrzymali legalnie tą wersje to z pewnością by się zgłosił do grupy dyskusyjnej albo opinii na temat produktu na połączeniu Connect. Z tego co mi wiadomo MS wcześniej odwołał się z decyzji udostępniania wersji E nim użytkownicy Technet i MSDN otrzymali windows 7. Wystarczająco XanTyp?
Rafaltra
Dodano
06.08.2009 11:50:26
No niestety, się ściąga nielegalnie windowsa to się tak później ma :) Start -> W polu wyszukiwania wpisz "aero" -> znajdź i napraw problemy z przezroczystością czy coś takiego
Rafaltra
Dodano
06.08.2009 02:00:26
  • XanTyp 06.08.2009 11:09:00

    [quote=Rafaltra]No niestety, się ściąga nielegalnie windowsa to się tak później ma :)[/quote]A skąd kolega wysnuł ten wniosek?

ziopl
Dodano:
03.08.2009 22:40:11
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1