Dziś Eurowizja

Ciekawe jakie miejsce zdobędzie Wiśniewski ?? Nie lubie tego gościa ale myśle źe w pierwszej piątce sie znajdzie . :!:

Odpowiedzi: 9

Ta wcześniejsza wypowieź to był tylko źart apropo eurowizji.
Co do dojścia Leppera do władzy to się zgadzam z tobą w 120 procentach. Lepper i Giertych to największe zło w polskiej polityce, juź 1000 razy bardziej wolę sld w rządzie niz samoobrona i LPR. Dzisiaj np. samoobrona miała swój wielki zjazd, (kto oglądał fakty to będzie wiedział o czym zaraz napiszę). Pan poseł na sejm Lepper powiedział "(...) brakuje pieniędzy, więc trzeba je dodrukować(...)". Heh to mnie przeraziło, uczyłem się ekonomii w szkole i wiem do czego takie działanie doprowadzi (stricte za komuny teź tak robiono). OK, będzie więcej pieniędzy, ludzie będa mieć więcej pieniędzy, ale co z tego kiedy wartość pieniądza będze mała (inflacja). Co z tego źe zamiast 1000zł będziesz miał w portfelu 10000zł, ale cena chleba będzie wynosić 10zł. No taka jest prawda. Nie trzeba szukać rozwiązań w dodrukowywaniu pieniędzy. Moim zdaniem zmniejszenie podatkow i oprocentowania kredytów, zmnieszenie biurokracji i wykopanie korupcji powinno poddzwignąć gospodarkę. Tańsze kredyty, mniejsze podatki, i juź ludzie będą otwierać nowe firmy, zakłady. Zmniejszono akcyzę na alkochol==>wzrosła sprzedaź, zmalał przemyt.
Wiecie czemu Lepper ma takie poparcie, bo on mówi, mówi to co chce słyszeć naród (lepper jest chytry), mówi źe trzeba to i trzeba tamto (oczywiście trzeba), ale jak dojdzie do władzy to dodrukuje mamony i mysli źe to załatwi sprawę. Grupo się pan myli panie Lepper. Oj, grubo. A Giertych z LPR jest nie lepszy, on jest teź bardzo niebezpieczny i swoimi działaniami moźe narobić duźo złego. Tak więc ludzie nie popierajcie tych dwóch panów, bo będzie jeszcze gorsza rozpierducha ( a moźe cofniemy się nawet do komunizmu).
O i niestety z eurowizji przeskoczylismy na politykę, ale musiałem to napisać, źeby was ostrzec.
SLAY3R
Dodano
25.05.2003 02:45:45
tu się SLAY nie ma z czego śmiać, trzeba się bać raczej. popularność tego buraka rośnie i w razie przedterminowych wyborów moźe być niewesoło później, jak tacy jak Lepper i Gietrych dojdą do wladzy, to mozemy mieć dopiero wstyd przed całą unią i nie tylko jak zaczną wyprawiac bzdury. chłop u władzy to straszne i niebezpieczne. spójrzmy dla przykładu na nasz wspaniałą komisję od rywingate, największy wstyd to posłanka Beger, no ale te kurwiki w oczach, słyszeliście... aj trochę odbiegłem od tematu
aligator
Dodano
25.05.2003 00:15:15
Lepper do Eurowizji, ten pan napewno by wygrał ze swoją najnowszą piosenką pt. "... a Balcerowicz musi odejść" :mrgreen:
SLAY3R
Dodano
24.05.2003 23:51:59
panie wisniewski, idz pan w ch** z takim spiewaniem !!!! wez pan z soba tatu i na syberie wypad a nie do eurowizji !!
gieras
Dodano
24.05.2003 23:28:20
Wiśniewskiego jeszcze prze boleje ale TaTu to juź poraźka . Głópie lesby na eurowizji.Świat spada na psy !
Dawid!!
Dodano
24.05.2003 22:52:38
On nie ppowinien nawet startować w takim konkursie. Z czym do ludzi ? Panie Wiśniewski, no z czym ?
SLAY3R
Dodano
24.05.2003 22:48:12
aligator:
Dawid powinieneś dodać jeszcz jedną pozycję do tej ankiety np. precz z ich troje...a szczególnie z tym.../i tu róźne obraźliwe epitety/...wiśniewskim...


Według źyczenia :twisted:
Dawid!!
Dodano
24.05.2003 21:07:39
wisniewski to taki pospolity ciulipapa niewiem jak mozna go lubic !!!!????
gieras
Dodano
24.05.2003 20:54:02
Dawid powinieneś dodać jeszcz jedną pozycję do tej ankiety np. precz z ich troje...a szczególnie z tym.../i tu róźne obraźliwe epitety/...wiśniewskim...
aligator
Dodano
24.05.2003 20:44:09
Dawid!!
Dodano:
24.05.2003 20:27:47
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1