Dziękuję Wam za cierpliwość.

Z dniem dzisiejszym przestaję być moderatorem tego działu i forum centrumxp.
Dziękuję wszystkim za cierpliwość,wyrozumiałość oraz współpracę w tworzeniu tego działu – jak i pomoc w moderowaniu pozostałych działów Forum CentrumXP.
Przepraszam teź,za błędy,potkniecia lub wywołanie sporów.

Pozdrawiam :)

Odpowiedzi: 20

tire:
Ty jesteś złośliwy i chcesz mnie upierd...ć.

To ze jestem zlosliwy i chce Cie wedlug Ciebie "u – cos tam", dopisales do swojego posta. Bez tego uwazalem rozmowe za zakonczona, bo sadzilem, ze wyjasnilismy sobie na spokojnie kilka rzeczy. Teraz chcialbym wyjasnic to co napisales, zeby nie bylo niedomowien. Zrozum tire raz na zawsze – na tym forum nie ma osob, ktore sa w jakis sposob faworyzowane. Skoro od dawien dawna zwraca sie uwage innym aby swoje zatargi rozstrzygali w innym miejscu, to nie wydaje mi sie, zebys Ty mogl byc traktowany w sposob wyjatkowy i zeby Tobie wolno bylo pisac cokolwiek co Ci sie podoba. Rozejrzyj sie – inni traktowani sa w sposob identyczny. Czy to znaczy, ze kogokolwiek chce ich up... ? A skoro zwracam Ci w tym wypadku uwage, to wedlug Ciebie zlosliwosc ? Oprzytomniej troche
EL NINO
Dodano
21.09.2003 22:21:22
tire:
Jako były moderator napisałem swój topic i zawarłem w nim konkretną treść.O ile wiem ,nie jest to niezgodne z regulaminem,więc upominanie nie ma tu zastosowania.
Co mam i jak napisać na forum,sorry,ale nie trzyma się kupy twoja uwaga.


chciałem przypomnieć, źe piszemy w dziale "bezpieczeństwo". Proponuję przeczytać 1 punkt regulaminu i wszystko jasne.

Nie widzę powodów dla których mamy się kłócić. Tire – podziękowałeś za swoją pracę i trud – to miło. Teraz mam nadzieję, nie tylko z resztą ja, źe będziesz dalej – juź w innej funkcji – wspierał to forum swoją radą.

Jeźeli będziesz miał problemy z jakimś userem, to wiesz doskonale, źe moźesz w kaźdej chwili zwrócić się z tym do Kuby. On nie odmówi Ci pomocy.

Topic uwaźam za zamknięty
The_judge
Dodano
21.09.2003 19:57:36
Spox :D
MarcinX
Dodano
21.09.2003 19:40:22
Dziękuję ci MarcinX :D
tire
Dodano
21.09.2003 19:32:28
SPOKOJNIE SPOKOJNIE :!: :!: :!:
El Nino ,trochę luuuuzu.
Moim zdaniem nic strasznego się nie stało źe Tire pinformował co się dzieje na pw.
Zaczyna się na pw. potem przenosi się na forum.
Były juź takie przypadki.
Poco źreć się między sobą :?:
Myślę źe moźna juź zakończyć ten temat.


Ps. Skoro nawet Kuba nie widzi problemu.....
MarcinX
Dodano
21.09.2003 17:39:36
Nudzi mnie,z całym szacunkiem,ta dysputa.
Dla mnie jesteś tylko moderatorem.Anonimowym.
Nikim wiecej. 8)
W topicu był obecny Kuba i zabrał głos.
Ty jesteś złośliwy i chcesz mnie upierd...ć.
To tyle. :?
tire
Dodano
21.09.2003 17:28:28
tire:
Facet,weź na wstrzymanie.
Moze cos Ci sie popierdolkowalo, ale jestem tu po to, zeby uzytkownicy zachowywali sie tak jak powinni. Okreslenie "facet" jest w tym wypadku jak najbardziej na miejscu, bo jeszcze nigdy nie plakalem publicznie jak "baba" na temat tego, co otrzymuje na PW.
tire:
Jako były moderator napisałem swój topic i zawarłem w nim konkretną treść.
... ktora guzik obchodzi kazdego z nas. Co przyszlo do Ciebie, zachowaj dla siebie. Na forum jeszcze nie zauwalylem, aby ktokolwiek Ci ublizyl i badz wiec laskaw, co podkreslam po raz drugi – zalatwic takie sprawy gdzie indziej.
tire:
Określanie "robić z forum szamba" zadziwia mnie.
Zaczynasz to wlasnie robic, ale zebys sie nie pomylil.
To ze jestes ex moderatorem, nie upowaznia Cie do pisania co Ci sie podoba. Kazdy z nas powinien przestrzegac tych samych regul.
EL NINO
Dodano
21.09.2003 17:18:53
Facet,weź na wstrzymanie.Jako były moderator napisałem swój topic i zawarłem w nim konkretną treść.O ile wiem ,nie jest to niezgodne z regulaminem,więc upominanie nie ma tu zastosowania.
Co mam i jak napisać na forum,sorry,ale nie trzyma się kupy twoja uwaga.
To ty jesteś "osoba publiczną" i tobie tego nie wypada.Dla mnie wypada.Dzieki Bogu jestem juź zwykły user.
Określanie "robić z forum szamba" zadziwia mnie.
No cóź,czasy widać parszywieją i okreslenia teź,niezaleźnie czy pochodzą od tzw."osoby publicznej" czy z rynsztoka.

8)
tire
Dodano
21.09.2003 16:32:11
tire:
Odsyłanie z forum na czata – uwaźam za nieciekawe......
To juz Twoj problem czy uwazasz za ciekawe czy nie. Forum nie jest po to, zeby pisac co sie od kogos dostaje na PW.
tire:
Poniewaź dyskusja z Zimberem na PW to czysty idiotyzm,ośmieszam go publicznie,za debilną prywatną korespondencję.
Skoro nie chcesz z nim dyskutowac na PW, to badz laskaw nie robic tego publicznie. Nie chcesz, to ignoruj. Natomiast jesli Ziomber czy ktokolwiek inny zechce pisac obrazliwe teksty w ogolnie dostepnym topicu, wtedy z pewnoscia spotka sie z odpowiednia reakcja.
tire:
Wskazywanie stopnia zainteresowania/ciekawości topiców,nie jest chyba przedmiotem zainteresowań moderatora :wink:
Ale przedmiotem zainteresowan jest miedzy innymi tresc tego co wypisuje sie w postach i co zwiazane jest z przestrzeganiem regulaminu.

Tak wiec zechciejcie chlopaki wyluzowac i nie robic z forum szamba.
EL NINO
Dodano
21.09.2003 16:15:31
The_judge:
topic zaczyna robić się nudny :? . Ziomber dwoma słowami
Ziomber:
Poszedł mistrz ;)

sprowokował Was, a Wy jak małe dzieci...
Szczerze ? to teraz on pewenie leje ciepłym moczem na Wasze dysputy i umiera ze śmiechu, więc jeźeli chcecie dalej dywagować na jego temat, to walcie mu na PW lub umówcie sie z nim na czata :x


Czytaj uwaźnie,o co chodzi.
Nie chodzi o to co powyźej napisał Ziomber,a o to,co wypisuje do mnie na PW.
Poniewaź dyskusja z Zimberem na PW to czysty idiotyzm,ośmieszam go publicznie,za debilną prywatną korespondencję.
Odsyłanie z forum na czata – uwaźam za nieciekawe......
I taka była idea dyskusji.
Jeźeli jest to dla ciebie nudne,to twoja sprawa.
Wskazywanie stopnia zainteresowania/ciekawości topiców,nie jest chyba przedmiotem zainteresowań moderatora :wink:
tire
Dodano
21.09.2003 13:44:35
topic zaczyna robić się nudny :? . Ziomber dwoma słowami
Ziomber:
Poszedł mistrz ;)

sprowokował Was, a Wy jak małe dzieci...
Szczerze ? to teraz on pewenie leje ciepłym moczem na Wasze dysputy i umiera ze śmiechu, więc jeźeli chcecie dalej dywagować na jego temat, to walcie mu na PW lub umówcie sie z nim na czata :x
The_judge
Dodano
21.09.2003 12:46:49
:oops: sorry ale mi temperamenta podniósł
neo340
Dodano
21.09.2003 12:23:53
:D :D :D :D :mrgreen:
tire
Dodano
21.09.2003 11:39:47
neo a co Ty tak bluzgasz ?! z imprezy jakiej sobotniej wróciłeś i czupryna Ci dymi :wink: no, no ...
aligator
Dodano
21.09.2003 02:13:07
mówicie, źe ziomber jest policjantem, gejem czy tam czymś innym, tak nie jest, on jest zwyczajnie *****, nie zna Tire a cieszy się źe odchodzi kretyn jakiś :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
neo340
Dodano
21.09.2003 01:32:57
dajcie juź spokój z tymi gejami, ile moźna :!:
no, chyba źe ostatnio wykryto ... wiry–geje, chociaź nie słyszałem :)
wirus
Dodano
20.09.2003 15:45:50
co ty, ja chce ziomberkowi pomóc.
On nie wie poprostu źe trafił na złe forum, po co ma się denerowwac.
Anonymous
Dodano
20.09.2003 15:28:10
Kuba to wali prosto z mostu.
Uwaźaj bo teź mu się narazisz :D :wink:
MarcinX
Dodano
20.09.2003 15:18:55
ziomber, sprubuj moze do wyszukiwarki wpiszc "gej", moze cos znajdziesz!
Anonymous
Dodano
20.09.2003 15:07:38
tire:
.A propozycje homoseksualne raczej powinien kierować do forum dla gejów,a nie na PW do mnie :D
Jestem tolerancyjny,noooooooo,ale bez przesady Ziomber :twisted:

[/b]To tyle :?


Ziomber skoro dajesz takie propozycje Tire ,to widząc twój podpis ty jesteś z zawodu policjantem.
Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
A fakt jest faktem źe to forum KOMPUTEROWE a nie dla ......hmmm wiadomo :D
MarcinX
Dodano
20.09.2003 14:58:32
tire
Dodano:
17.09.2003 11:10:07
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2