Dzialajacy emulator do PS2

Czy moze ktos znalazl dzialajacy na 100,1% emulator do ps2..., bo mam zamiar w koncu pograc w GTA vive city and virtuala, szukalem i pobieralem prawie wszystko z kazzy no i wszystko do ...,
Please podajcie jakies strony, forum cokolwiek
[/img]http://gta3.gamigo.de/downloads/upload/vchelishot01.jpg

Odpowiedzi: 16

No ale powiedzmy 32 bity na 300 mzh jest o jakieś 3 razy słaprzy niź tak sam 64 bitowy to koś weźmi p 4 3 ghz i taka konsola ma w dupe :)
Lezio111
Dodano
18.12.2002 18:03:00
No ale powiedzmy 32 bity na 300 mzh jest o jakieś 3 razy słaprzy niź tak sam 64 bitowy to koś weźmi p 4 3 ghz i taka konsola ma w dupe :)
Lezio111
Dodano
18.12.2002 18:03:00
Ludzie o czym Wy rozmawiacie – jak mozecie porownywac na Athlona XP badz Pentium 4 (procesory 32 bitowe) o czestotliwosciach grubo powyzej 1 GHz – skoro ps2 ma swoje Emotion Engine taktowane zegarem 300 MHz ale 128 bitowe !!! – zanim w kompach beda tego typu procesory to upłynie jeszcze sporo wody.
To tak jak z Athlonem 1800 – taktowany jest zegarem 1533 MHz a bije na leb wydajnosciowo Pentium 4 1,7 GHz ... wiec nie jest to takie oczywiste ze procki w PC sa mocniejsze niz w PS2 – bo mogloby sie okazac ze tak naprawde jest odwrotnie ... szkoda ze nie jest mozliwe wykonanie testu ... Ale dla przykladu podejrzewam ze nowe procki 64 bitowe P4 i Athlon które niedlugo sie pojawia beda przewyzszaly modele 32 bitowe przy duzo nizszym zegarze taktowania !! i co Wy na to ??? :lol:
piotras
Dodano
18.12.2002 15:11:17
po czesci jest to prawda – konsoli nie mozna rozbudowac, wiec jesli gra nie chodzi plynnie to uzytkownik nic na to nie poradzi. Z pc–tami to jak wiadomo jest juz inna historia...
The_judge
Dodano
13.12.2002 23:40:56
wg mnie to jest tak
jak robia gre na jakas konsole np ps2 to jezeli nie za bardzo chodzi to poprawiaja zeby bylo lepiej,plynniej,a jak robia gierke na pc i nie bardzo chodzi to im to lata i trzeba nowy lepszy sprzet kupic :D
x
Dodano
13.12.2002 23:35:38
The_judge:

Dalej powiedzialem ze komputery nie zatrzymuje sie tak jak konsole i przcietny komp ma 5x wydajniejszy procesor niz PS2, nic poza tym :) :) Dlatego uwazam ze pc sa lebsze od PS2


w sumie to teraz zgadzamy sie w 100% bo ja teź uwaźam źe procesory większości aktualnych kompów są lepsze od procka ps2, ale przeciętny komp od konsoli [a nie osobno komponentów] nie jest wydajniejszy, a juź na pewno nie aź tak źeby mógł ps2 emulować
roadrunner
Dodano
13.12.2002 19:55:04
roadrunner:

masz ps2
masz kompa z takimi parametrami jak ps2
ale grafa z ps2 jest duźo lepsza niź grafa z tego kompa

Tak masz w 100% racje, to powiedzalem w ostatnim poscie, "Gdyby zalozyc ze pecety maja np procesory o podobnej czestotliwosci co PS2 to wtedy bylaby lepsza" – to powiedzialem a ty to potwierdziles :D
Do tego momentu rozumiemy sie.
Dalej powiedzialem ze komputery nie zatrzymuje sie tak jak konsole i przcietny komp ma 5x wydajniejszy procesor niz PS2, nic poza tym :) :) Dlatego uwazam ze pc sa lebsze od PS2

roadrunner:
a po drugie: to ja akurat bym ps2 nie nazwał "nowiutką konsolą" ona ma juź chyba ze 2 lata

W tym momencie mnie troche nie zrozumiales, mowiac nowiutka mialem na mysli to, ze nie ma nowszej, tzn PS3, a przynajmniej ja o nie nie slyszalem
Co do emulacji to ja sie na tym nie znam, wiec zakladam ze masz racje ze pc moze miec problemy
No to chyba wszystko wyjasnione :) :)
The_judge
Dodano
13.12.2002 18:42:57
The_judge:
.... Nie rozumiem wiec dlaczego porownujesz nowiutka konsole do kompa sprzed 1–2 lat??


po pierwsze to chodziło mi o to źe konsola jest to sprzęt przystosowany do gier, więc to źe masz kompa z szybszym procem i lepszą kartą graficzną nie znaczy źe Ci dobrze giery z ps2 na nim pójdą. wytłumacze to jakoś tak:
:arrow: masz ps2
:arrow: masz kompa z takimi parametrami jak ps2
ale grafa z ps2 jest duźo lepsza niź grafa z tego kompa, co udowadnia źe nie moźna porównywać danych kompa z konsolą. fajnie jak mnie ktoś zrozumiał

a po drugie: to ja akurat bym ps2 nie nazwał "nowiutką konsolą" ona ma juź chyba ze 2 lata
roadrunner
Dodano
13.12.2002 17:37:58
roadrunner:
na źadnym kompie o takich danych jak wypisałeś nie odpaliłbyś gry z grafą taką jak na ps2, nawet jakby ta gra była pisana na pieca

calkowicie sie z toba zgadzam. Gdyby zalozyc ze pecety maja np procesory o podobnej czestotliwosci co PS2 to wtedy bylaby lepsza. Jednak takich komuterow (o takiej konfiguracji) juz od dawna sie nie sprzedeaje – przecietny komp jest srednio 5x mocniejszy.... Nie rozumiem wiec dlaczego porownujesz nowiutka konsole do kompa sprzed 1–2 lat??
The_judge
Dodano
13.12.2002 16:15:36
zacznijmy od tego źe źeby emulować jakąś konsole to komp musi być 10x mocniejszy od konsoli, czyli jeszcze troche. a tak do ostatniej wypowiedzi The_judge: konsola jest przygotowana do tego rzeby na niej grać a komp to głównie do pracy. na źadnym kompie o takich danych jak wypisałeś nie odpaliłbyś gry z grafą taką jak na ps2, nawet jakby ta gra była pisana na pieca
roadrunner
Dodano
13.12.2002 15:08:39
Zgadzam sie ze SLAY3R'em. PC ciagle jest krok do przodu przed konsolami, z reszta potwierdzaja to dane techniczne PS2 :
:arrow: Procesor: 128 bitów, "Emotion Engine" ,Częstotliwość: 300 Mhz
:arrow: Pamięć główna: Direct Rambus (RDRAM) 32 MB
:arrow: Grafika: Częstotliwość zegara: 150 Mhz
dla porownania dodam ze moj wysluzony GF3 ma 175 Mhz, procesora nie bede porownywal :D
The_judge
Dodano
13.12.2002 01:21:04
W sumie masz rację, gdybanie jest w tym przypadku bezcelowe, jedyne co trzeba zrobić to poczekać na emulator i wtedy wszystko się wyjaśni.
SLAY3R
Dodano
13.12.2002 01:20:40
noooo ja bym tutaj sie klocil.....SLAY3R ! Pamietaj ze nic nie zastapi sprzetowego kodowania/dekodowania danych z CD (ekhm .... DVD) software'owym dekoderem/koderem. Tak jest wlasnie w przypadku PS2 i PC'ta – PC moze tylko software'owo przetwarzac to – czyli wiadomo...........wolno , a PS2??? tse....!! dla niego to pestka.... bo ma wspomaganie hardware'owe....wiec nie wiem czy taki przecietny uzytkownik komputera ,ktory zakupil sprzet w "wyzszej" polki zagra sobie w cos z PS2 – jedyne to pozostaje nam zaczekac na wersje na PC lub wlasnie na emulator PS2 i zobaczyc jak to wszystko chodzi....
B3T0N
Dodano
13.12.2002 01:16:14
Konsole mają to do siebie, źe nigdy nie osiągną przewagi technologicznej nad pecetami, (no moźe na chwilkę w momencie wypuszczenia), dzieje się tak bo sprzęt do pecetów jest co chwilę wymieniany na nowszy. Co do emula to myślę źe (jeźeli wogóle jest) to obecne pecety powinne spoko dać radę z emulacjią PS2.
SLAY3R
Dodano
12.12.2002 23:46:19
roadrunner:
nie ma jeszcze kompa który by spkojnie gierki na ps2 wyciągnął

Chcesz powiedziec ze pc sa za slabe? Bo wydawalo mi sie ze ps2 powoli sie starzeje...
The_judge
Dodano
12.12.2002 23:02:05
nawet jakby był jakiś emu [osobiście nie słyszałem] to nie ma jeszcze kompa który by spkojnie gierki na ps2 wyciągnął
roadrunner
Dodano
12.12.2002 22:54:45
Sagittarius
Dodano:
12.12.2002 20:43:49
Komentarzy:
16
Strona 1 / 1