Dysk 2TB a problem z wielkością partycji przy instalacji Visty

.... wyszukiwanie czegokolwiek mi się krzaczy i wywala błędami więc wystawiam zapytanie... ... Kupiłem nowy dysk (Seagate 2TB, Sata). Chciałbym na nim postawić system - Vista Ultimate Używając systemowego systemu do ustawiania partycji w trakcie instalacji mogę zrobić tylko 4 partycje po 500 GB. Niestety, ale nie pozwala mi ustawić na większą ilość. Obszedłem problem podłączając go przez USB do laptopa z Win7. Ustawiłem partycje (125/400/650/650 GB). Podłączam dysk, wkładam płytkę. Instalator widzi: 48/85/85/15 GB oraz 1600 wolnego nie przydzielonego miejsca. Może mi ktoś powiedzieć jak na spokojnie i bez nerwów zrobić to po swojemu jak chcę? P.s. Jeśli temat nie trafił do właściwej sekcji - proszę o przerzucenie. Ewentualne info tutaj lub na maila: cooler1978@gmail.com Pozdrawiam i z góry dziękuję za wsparcie.

Odpowiedzi: 1

[quote=Marganes]Używając systemowego systemu [/quote]??? A jest jakiś niesystemowy system? #-o :mryellow: [url=http://www.vista.pl/pages/forum.aspx?g=posts&t=5333][color=blue]Tutaj[/color][/url] znajdziesz podobny problem i rozwiązanie.
XanTyp
Dodano
10.10.2012 09:56:42
Marganes
Dodano:
08.10.2012 18:44:08
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1