Dwa systemy - brak trybu awaryjnego

Witam Mam zainstalowane dwa systemy operacyjne, niestety podczasy wyboru moge tylko do visty wejdz w tryb awaryjny, zna ktos moze rozwiazanie problemu?

Odpowiedzi: 4

Ja was pogodzę - zamykając wątek. A dla Pana który nie słyszał ani o regulaminie Forum, ani o netykiecie (że o zwykłej przyzwoitości nie wspomnę) taka prosta rada: zmień menadżera rozruchu, bo jak widać bootmgr ma jednak pewne "braki". Dlaczego ? Skoro wiesz co to jest Boot.ini, to wyobrażam sobie, że wiesz również jakie są różnice w procesie rozruchu systemów XP i Vista/7.
Veers
Dodano
02.07.2010 01:47:05
Więc będę pisał z ą i ę bo widzę że inaczej nie rozumiesz, ale spoko tacy też muszą żyć, nie napisałem że popełniłem jedną literówkę, ale widzę że masz jakiś kompleks, warto odwiedzić psychologa. Widzę że ani trochę nie zrozumiałeś o co mi chodzi, może zbyt ogólnikowe podałem informacje, a mianowicie, chodzi o to że mam zainstalowane dwa systemy operacyjne, Windows XP i Windows Vista, z uruchomieniem każdego z nich nie mam problemu, potrzebuje uruchomić tryb awaryjny Windows XP, ale podczas wyboru systemu gdy wybiore Viste i wcisnę F8, mam do wyboru w jakim trybie chce ten system uruchomic, natomiast gdy wybiore Windows XP i wciskam F8 nic mi się nie pojawia, mogę go jedynie uruchomić w normalnym trybie. I wyobraź sobie że wiem co to jest boot.ini, chociaż w sumie twoja wyobraźnia może być płytka, bez urazy oczywiście.
dl.wi
Dodano
02.07.2010 01:23:18
Może tytuł postu jest mało szczegółowy, ale rozumiem ze xantyp vel juliusz słowacki, jezeli pojawi sie jakas literowka w poscie, to jego maly mozdzek nie jest w stanie przetworzyc o co chodzi. Z tego co mi rowniez wiadomo to nie jest forum dla filologów, tylko ludzi którzy interesuja sie zagadnieniami zwiazanymi z Windows/IT. W kazdym razie dziekuje za jakakolwiek odpowiedz, o wielki wieszczu !
dl.wi
Dodano
01.07.2010 18:28:30
  • XanTyp 01.07.2010 22:48:31

    [quote=dl.wi]jezeli pojawi sie jakas literowka w poscie[/quote]Skromna liczba pojedyncza?! :mryellow: Przynajmniej nie masz do czynienia z ignorantem. Czego ja powiedzieć nie mogę... Na marginesie dodam, że imiona i nazwiska pisze się z dużych liter #-o Minimum przyzwoitości nakazuje pisać tak, aby to było zrozumiałe. To nie są smsy, gdzie nie ma czasem miejsca na ą czy ę. A jak Cię widzą, tak Cię piszą. Poza tym, wracając do tematu: gdybyś faktycznie zajmował się wspomnianymi zagadnieniami, nie zadawał byś tak banalnych pytań, tylko usiadł do tego na poważnie. Ale widać, wolisz puste polemiki, zamiast skupić się na tym, w czym rzecz. I gorąco zachęcam do zakończenia offtopu. Nalegam wręcz. [-x Menu Start -> Uruchom -> msconfig -> zakładka boot.ini. Tam znajdziesz informacje, który system/systemy powinny się uruchamiać.

Znam inne i też pomocne - przyłóż się do nauki pisania, bo jak na razie, to marnie ci to idzie. A wybór systemów masz w boot.ini
XanTyp
Dodano
01.07.2010 03:44:47
dl.wi
Dodano:
30.06.2010 23:45:11
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1