dwa monitory - prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu

witam mam dwa monitory podłaczone do karty i pulpit mam rozciągniety na oba ekrany (nie sklonowany pulpit, a rozciągniety) bardzo mi zalezy aby pewien program otwierał się: a) sam przy starcie systemu ( sam program nie ma takiej opcji) najlepiej odrazu zmaksymaliowany. b) i odrazu na drugim ekranie. dokładnie chodzi i o program moniturujący zasoby komputera spotlighton. chce mieć na bieżąco wejzenie co się dzieje z komputerem a każdorazowo nie che mi się otwierać tego programu przenosić na drugi ekran by nie przeszkadzał i maksymalizowac. a może znacie inny program do monitoringu obciązenia CPU i RAM który by się sam otwierał z systemem (i najlepiej by po otwarciu był tylko w zasobniku systemowym i w formie okana i nie przeszkadzał na pasku)

Odpowiedzi: 3

Może zajrzyj tutaj: http://forum.pcformat.pl/thread-41708.html
XanTyp
Dodano
01.02.2009 15:28:16
dziekie za odpowiedz - może troche się nie precyzyjnie wyraziłem. CodeStuff Starter to jak rozumiem program który zawiaduje startującymi z systemem programami, a ja szukam programu do monitorowania systemu (obciązenie CPU i RAM itp) który sam startuje z systemem (posiada już wbudowaną taką opcje)
Lygi
Dodano
01.02.2009 15:20:12
[quote]a) sam przy starcie systemu ( sam program nie ma takiej opcji) najlepiej odrazu zmaksymaliowany. [/quote]Utwórz do niego skrót i umieść go w autostarcie.[quote]b) i odrazu na drugim ekranie. [/quote]Nie testowałem takiego rozwiązania specjalnie, ale podpinałem monitor pod laptopa, kiedy padł mi sprzęt i wyciągnąwszy sobie subedita na 'dodatkowy' ekran, po uruchomieniu ponownym kompa i włączeniu filmu subedit otworzył się na drugim monitorze. Więc spróbuj tego. Odpal program, przeciągnij go na drugi monitor i zresetuj kompa. Skrót zadziała, i sam zobaczysz, czy twój program się tam pojawi czy nie.[quote]a może znacie inny program który by się sam otwierał z systemem (i najlepiej by po otwarciu był tylko w zasobniku systemowym i w formie okana i nie przeszkadzał na pasku)[/quote]No, jest tak jeden: CodeStuff Starter. I jest po polsku.
XanTyp
Dodano
01.02.2009 15:06:55
Lygi
Dodano:
01.02.2009 14:56:43
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1