dw.exe co jest grane?

Chodzi o to , ze po wlaczeniu kompa wszystko jest niby ok , ale ostatnio zaczelo sie jakies dziwne zachowanie przy pracy z folderami czy netem. Czasami jak klikne w "poprzednia strone" lub "odswiezanie" to przycisk zostaje wcisniety i nic. Moge tylko ruszac myszka. Na dolnym pasku po najechaniu myszka ikony sie nie podswietlaja ani start. Czasami ( po okolo minucie) to co wcisnelem zostaje wykonane i wszystko wraca do normy , a czasami musze to wylaczac w menedzerze (przez 3 kroli).
Obawiam sie ze moze to byc spowodowane nowym zjawiskiem jakie zaobserwowalem na moim kompie , a mianowicie , jak wszedlem w menedzera zauwazylem ze uzycie procesora wynosi 100%. nawet po probie wylaczenia wszystkich programow i wyjscia z netu. Plik ktory jest uzywany " na maxa" ma nazwe dw.exe
Czy ktos moze mi wytlumaczyc czy jedno z drugim moze miec zwiazek i do czego sluzy ten plik , bo wczesniej nawet jak mialem otwarte kilkanascie okien to procek chodzil tak na 3–5% a teraz non stop 100%.
Z gory dzieki za pomysly i wskazowki.
p.s. i prosilbym w miare nieskomplikowanym jezykiem bo nie jestem jeszcze zbyt kumaty jesli chodzi o kompa.

Odpowiedzi: 1

wydaje mi sie źe msconfig a nie mscongig :lol:
roadrunner
Dodano
13.10.2002 00:04:04
t123
Dodano:
10.09.2002 13:11:28
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1