Duży problem - Zero pomysłów, Chipset?

Jesteście moją ostatnią deską ratunku, nie mam jż kompletnie żadnych pomysłów co by tu zrobić A mianowicie, Od dawna już (gdy miałem Win XP) czasami gdy włączałem komputer (gdy wyświetlało się logo asus) pojawiały się takie czerwone kropki, dosłownie czerwone kropki w pionowych pasach Pomagał reset i dalej komputer chodził bez szwanku Po instalacji Windows 7 problem 'ucichł' ale od może miesiaca znów pojawiło się coś takiego Na początku reset pomógł, następnym razem musiałem coś pozmieniać, później musiałem przywrócić system A teraz to już nic nie pomaga. Od dwóch dni nie mogę zalogować się do systemu Po animowanych logo windows pojawia się czarny ekran i ani rusz dalej Pisze z trybu awaryjnego Pamiętam że kiedyś pomogło mi aktualizacja sterownika od chipsetu ( nie wiem jak to się nazywa, ani szczegółowych danych bo sterowniki wyszukał mi program) wiem tylko że jest od nvidii Mam płytę główną Asus M2N rev. 102G (tyle wyczytałem po otworzeniu obudowy) Nie pomagają też programy do wyszukiwania sprzętu, (nie wiem czy to przez tryb awaryjny czy coś innego) Mam do was wielka prośbę żebyście podali mi stronę gdzie może ściągnąć ten sterownik, Nie mogę wyszukać na stronie nvidii bo nie znam modelu, w obudowanie nie wiem gdzie to pisze a w komputerze nawet nie wiem jak to się nazywa, Po prostu klapa na całej linii bo nawet do systemu się dostać nie mogę gdyby nie tryb awaryjny Proszę o jakąkolwiek pomoc.

Odpowiedzi: 1

http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl
Veers
Dodano
28.04.2010 11:38:04
Mariussz 7
Dodano:
28.04.2010 00:25:19
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1