Duży problem z pocztą.

Witam Wszystkich. Zostałem poproszony o pomoc przy opanowaniu komputera z Biedronki ... Był Office (trial), a w nim Outlook, trial się zakończył i ani be ani me ani kukuryku Chodzi o to żeby pocztę przenieść do programu Poczta Systemu Vista (albo podobna nazwa). Office jest już odinstalowany, ale mam pliki *.pst tylko, że nowa poczta nie chce ich w żaden sposób zaimportować. Proszę o pomoc

Odpowiedzi: 1

Trzeba zainstalować Outlooka, zaimportować do niego plik .pst, a następnie uruchomić Windows Mail i z jego poziomu dokonać importu poczty z Outlooka (bez Outlooka dostaniesz informację o błędzie MAPI). Z kontaktami będzie gorzej - bo doświadczenie mi podpowiada iż import robi z kontaktami co mu się podoba. Najbezpieczniej byłoby z poziomu outlooka wyeksportować Kontakty do pliku Excela, a następnie z poziomu Excela wyeksportować plik do formatu .csv (przy czym może być trochę zabawy przy mapowaniu pól). Jeśli w kontaktach nie były używane pola niestandardowe - to wszystko powinno się udać przy ustawieniach standardowych (wszystko= import kontaktów do Windows Mail).
Veers
Dodano
08.11.2009 12:40:54
krystoff
Dodano:
08.11.2009 09:19:38
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1