Drukowanie z określonego dokumentu

Witam Państwa Na wstępie zaznaczę że używam nie MS office tylko Open Office ale to niemal to samo(jeśli chodzi o obsługę) więc zapewne wasze porady mi wystarczą. Mam następujący problem, korzystam często z wydruków ale niestety z różnych, mam 2 drukarki, na drukarce nr 1 drukuję koperty a na drukarce nr 2 drukuję na arkuszach A4 oraz etykiety do opakowań. Za każdym razem gdy drukuję coś muszę wybrać drukarkę w menu drukuj jeśli nie jest to drukarka domyślna i domyślne źródło papieru. Pytanie brzmi jak ustawić drukarkę żeby np: dokument 1 drukował się zawsze(domyślnie) na drukarce 1 dokument 2 drukował się zawsze(domyślnie) na drukarce 2 na papierze A4 dokument 3 drukował się zawsze(domyślnie) na drukarce 2 na arkuszu z etykietami(podajnik ręczny) Pytam jak a nie czy można bo wiem ze można, coś kiedyś zmieniałem z drukarkami i jeden czy dwa dokumenty mam tak zapisane i tak się drukują tzn jako domyślna drukarka jest ustawiona w nich inna niż domyślna w moim XP.

Odpowiedzi: 1

Windows 7 i XP to też niby to samo, ale jednak mają osobne wątki, dlatego pozwalam sobie przenieść ten do właściwszego działu.
XanTyp
Dodano
11.11.2009 01:39:10
cat11
Dodano:
10.11.2009 19:29:32
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1