Drukowanie dokumentu word, dodatkowe.

Witam serdecznie. Wszystkich użytkowników , również z okazji Świąt Bożego Narodzenia. To moje pierwsze pytanie na ForumXP. Mam taki problem. Mam kilka kont użytkowników w Windows XP, na lokalnym komputerze. Nie ma on podłączenia do sieci Internet. Jest podłączona drukarka na USB. Loguje się jakiś jeden użytkownik do systemu Windows XP, pracuje na dokumencie Word w Office 2003 i ten dokument drukuje. Kończy pracę zamyka system i ok. Następnie , za dzień czy dwa Ja loguję się jako Administrator systemu i po wpisaniu hasła admina, gdy jest poczatek logowania, nagle drukarka zaczyna drukować pierwszy badź ostatni dokument word wcześniejszego użytkownika. Drukarka jest cały czas włączona. Dlaczego tak się dzieje. Co trzeba poustawiać i gdzie , żeby nie było zdublowanych wydruków z konta Administratora dokumentu który drukował wcześniej użytkownik? Co to może być?. Do konta użytkownika jest przypisany Administrator i Uzytkownik. Do folderów Uzytkownika też - użytkownik - pełna kontrola i jeszcze chyba system i administrator. Jak wydrukuje strony to w logach dziennika zdarzeń jest - Zarządzanie NT System . Proszę o poradę, gdzie są błędy czy w systemie czy w ustawieniach drukarki. Zrobiło się już tak kilka razy. Z pozdrowieniami

Odpowiedzi: 0

Ocean
Dodano:
24.12.2010 12:54:52
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0