drukarka problem

mam HP deskjet 920c i dotychczas uzywalem xpeka ale przstawilem sie na w2003 server standard i mam problem bo przy druku dwustronnym pod stym systemem nie pojawia sie juz informacja i zmianie strony drukowania. tz. ze trzeba wlozyc wydrukowane juz strony "na odwrot" mam stery ze strony hp niestety nie nowe bo z 2001 ale pod xpekiem i 2000 profesional dzialaja a tu wpod w2k3 wszystko dziala tylko przy druku dwustronnym nie ma info ze ukonczyl juz drukowanie danej seri i trzeba przewrocic to co jest juz wydrukowane. podlaczalem do innego usb i to samo nie wime o co biega

Odpowiedzi: 12

no wiesz, moja drukarka na szczescie drukuje, nie ma tylko kilku opcji. ALe na Xp–ka ja sie nigdy nie przezuce to jest glupi system :P:P
jak juz cos to na stary sprawdzony 2000 :P. ALe poki co wole sie meczyc na 2k3 :] jest o wiele stabilniejszy niz zakichany xp. Moj 2k3 chodzi juz BEZ BEZRESTARTU od 480 H!!!!!!!!!!!!! wiec wiesz i andal jest szybki is tabilny. NIgdy sie nie pozbede 2k3 :]
artusb
Dodano
04.12.2005 13:02:52
Na stronie HP teź niestety nie ma sterowników do 3845. Zwracanie się do techników raczej byłoby chyba zbyt długie i szybciej zainstalować XP...
Mateush
Dodano
03.12.2005 10:15:30
niew iem nie probowalem wlanczac instalacji staerowniko z tym claym systemem zgodnosci systemu ze starszym systemem, ale sadze ze to nic nieda :/
Szczeze powiem ze kompletnie nie wiem dlaczego tak jest :/ niby 2k3 jest powiedzmy na podstawie xp ale nie dziala stery pod xp. wiec kompletnie niewiem, a co do starszych drukarek tak jak moja to nie sadze zeby HP chcialo sie zrobic nowe stery specjalnie pod 2k3 ,oni juz zapomnieli ze istnieje takei cus jak hp 930C :/;/wiec nikle sznase ze cos sie uda z tym zorbic :/:/ kompletny bezsens ;/:/:/
artusb
Dodano
03.12.2005 00:05:59
No ja mam takźe problem z drukarką HP pod Win 2k3 z tymźe jest to Deskjet 3845. Przy proie instalacji z płytki pokazuje się coś takiego :arrow: http://img489.imageshack.us/my.php?image=hpproblem6rz.jpg.
Czy to oznacza, źe wogóle nie będę mógł korzystać z mojej drukarki pod win 2k3? Moźe jednak jest jakiś sposób na uruchomienie jej pod tym systemem? Z góry dzięki za odpowiedź.
Mateush
Dodano
02.12.2005 15:23:50
Mam dokladnie ten sam problem :( :(
Mam Hp930c i to chodzi o to ze gdy np zabraknie papieru to system nie wyrzuca wogule takowego komunikatu, tak samo jak jest opcja drukowania 2 stronnego to, drukarka wydrukuje pierwsze storny i potem nie wyswitla komuniaktu proszacego o obrucenie stron tylko odrazu drukuje 2 storny :/:/ Sadze ze jest to jakas niekomaptybilnosc pomiedzy sterownikami a systemem :x :x Nie wiem czemu. Na stronie HP nie ma sterownikow do 2003. Czy kto kolwiek znalazl rozwiazanie na ten problem?
artusb
Dodano
05.10.2005 21:36:47
radiator, nie wiem czy rozumiesz, ale Ty nie masz sterownikow do systemu Windows 2003 !
Zadne kreatory i uslugi Ci nie pomoga bo niby w jaki sposob ?
EL NINO
Dodano
11.07.2005 21:03:31
wszystko jest identycznie i nic poprostu w momnecie kiedy trzeba zmieniac uklad stron zadrukowanych druakrka na chwile przstaje drukowac a potem znowy zaczyna a na 100% chyab system serwerowy rozbi swoje,, albo jaks usluga w services wymaga wlaczenia tylko ktora?
radiator
Dodano
11.07.2005 10:20:08
w coreli 9 nie jest to instalowane w standardzie więc trza to zaptaszyć i doładować i będzie bez problemu. W corelu 11 zwie się ta funkcja Duplexing Wizard i jest instalowana w standardzie. A wina (przypuszczam a właściwie jesem pewien) to niewłaściwe zaznaczenie czegoś w sterowniku, czegoś co przy xp zaznaczyłeś a teraz zapomniałeś albo niepamiętasz źe wogóle to zaznaczałeś.
Pan i pastuch
Dodano
11.07.2005 01:46:52
dokłądnie ci nie powiem bo niemam obecnie tych programów ale szukaj:
start/programy/corel/programy dodatkowe lub narzędzie/kreator druku dwustronnego
a w office:
Menu Start/Programy/Microsoft Office

jednak w office nie jest on chyba instalowany standartowo. jeśli go nie będzie to muśisz go doinstalować z płyty cd.
uruchamiasz płytkę wybierasz dostosuj i w drzewku programów szukasz kreatora.

PS. nazwy folderów i polecen mogą się delikatnie róźnić od oryginału bo pisze z pamięci.
Mateuszpi
Dodano
10.07.2005 21:07:21
a gdziedokladnie ten kreator jest??
radiator
Dodano
10.07.2005 18:40:28
radiator:
pod xpekiem i 2000 profesional dzialaja a tu wpod w2k3 (...)nie ma info ze ukonczyl juz drukowanie danej seri
Moze to "tylko dlatego" ze sterowniki nie takie ? :P
EL NINO
Dodano
10.07.2005 15:59:25
w office lub corelu jest coś takiego jak "kreator druku dwustronnego" sprawdz moźe to pomoźe
Mateuszpi
Dodano
10.07.2005 15:52:53
radiator
Dodano:
10.07.2005 11:37:58
Komentarzy:
12
Strona 1 / 1