Dreamweaver CS3 - potrzebna pomoc

Witam, mam pytania na ktore szukam odpowiedzi. Szukałem w necie naprawde długo i nie znalazłem nic "konkretnego". Prosiłbym o pomoc - nie wiem jak zrobic takie menu jak na "tej stronie" (nie chodzi mi o bezmyslne kopiowanie czyis pomysłów ale chciałbym je zmodyfikowac do własnych potrzeb. Nie wiem natomiast jak to jest zrobione i czy ( a napewno ) można taki cel osiągnąc w Dreamweaver CS3 ( chodzi mi o menu pionowe). ( standardowe menu generowane przez Dreamweaver składa sie z poziomych prostokatów - czy idzie zmienic ich "kształt"?, czy można "przyokraglic boki tych prostokątów?. Kolejne pytanie dotyczy również tej strony. Interesuje mnie jak jest zrobiony efekt, ze po najeżdzie myszka z błękitnego tła robi sie białe i ślicznie widac co jest napisane :). Z góry dziekuje za odpowiedzi. Podaje moje gg: 8383176

Odpowiedzi: 1

Chyba to nie jest pytanie do działu programy ,a [u]programowanie.[/u] !! To musisz umieć napisać sam. Ta strona chyba jest budowana w C# , więc zadaj pytanie tego typu. ten kawałek kodu za kasę ci napiszą , a ile, co i jak tego nie wiem. A te webmaster-owskie zwykłe programy to są dla standardowych okienek itd itp, no te bajery na stronach możesz se dodać napisząc sobie kod w C# albo Visual Basic albo nie wiem ,różne są te języki. Pozdrawiam.
Sfinks
Dodano
31.08.2007 17:40:52
sebastian20041984
Dodano:
30.08.2007 19:19:30
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1