Dragon Ball

Co o nim sądzicie :?: :?: :?:

Odpowiedzi: 20

wczoraj na głównej stronie pod tym takim co co chwile zmienia screeny z filmów są 4 okienka z róźnymi filmami no i wczoraj tam był zamieszczony DBZ i pisało kto będzie reźyserem kto zagra główną role czyli songa i vegete i źe te osoby mogą się jeszcze zmienić nic nie musisz szukać w wyszukiwarce filmów tylko jak się da to kuknij do wczorajszych pierdułek i tam moźe coś znajdziesz. powodzenia
Zygo
Dodano
05.08.2003 16:37:49
Albo ja mam inna strone z filmami, albo jestem sle[y bo ja tam widze tylko ta anime. :wink:
theboss78
Dodano
05.08.2003 14:45:29
theboss78 nie chodziło mi o tą animke jeśli byś dobrze popatrzył to na głównej stronie o filmach byś zobaczył napis Dragon Ball Z film nie anima :wink:
Zygo
Dodano
05.08.2003 14:09:11
Dragon Ball Z. STOP. Film i seriale. STOP. Bit torrent. STOP. Ssanie z netu. STOP. Walic na maila nie chce robic zbednego dymu. STOP....
Adamusss
Dodano
05.08.2003 03:05:37
Zygo:
właśnie ściągam evangaliona źeby go obaczyć.A tak poza tym to czy ktoś słyszał źe ma wyjść film nie anima o dragon ball Z przeczytałem juź kiedyś w jakiejś gazecie ale czy to prawda :?: czy ktoś coś o tym słyszał :?: :idea:

ja to kiedys wyczytalem na best of dragonball, pozniej gdzies jeszcze czytalem, no wkazdym razie cus tam robia, a co z tego wyjdzie :roll:
gen
Dodano
05.08.2003 02:19:42
a wiesz co ja ci powiem jesli chodzi o ten film to jestes w bledzie.Bo to jest zwykly film anime.
theboss78
Dodano
05.08.2003 01:03:25
a wiesz co ci powiem 8) zobacz na wp w filmach i akurat tam jest o tym filmie :D
Zygo
Dodano
05.08.2003 00:50:53
Slyszalem, slyszalem.Szczerze mowiac nie wierze w to.Jak powiedzial Jackie Chan (chyba tak to sie pisze), "jesli mialby powstac film o dragon ball to musialby miec bardzo duzo efektow", przez co bylby drozszy od wszystkich innych filmow.Dajmy na to ile pracy by musialo byc przy wypuszczeniu zwyklego pocisku KI, a co dopiero kamy.To jest moje skromne zdanie. :D
theboss78
Dodano
05.08.2003 00:48:16
właśnie ściągam evangaliona źeby go obaczyć.A tak poza tym to czy ktoś słyszał źe ma wyjść film nie anima o dragon ball Z przeczytałem juź kiedyś w jakiejś gazecie ale czy to prawda :?: czy ktoś coś o tym słyszał :?: :idea:
Zygo
Dodano
05.08.2003 00:34:37
Jest dokładnie tak jak to opisał gen nie było tego anime w polskiej tv (i zapewne długo jeszcze na to poczekamu :cry: ).
Jest 26 Odcinków serii TV. W tym 2 ostatnie emitowane w tv są zupełnie inne od tych wydanych na kasetach/płytach (i to te ostatnie najczęściej znajdzie się w sieci). Odcinki bodajźe 22, 23, 24 są w wersji normalnej i w wersji trochę obciętej.
Kinówka: Death & Rebirth – pierwszy człon Death to zmontowane sceny z serii tv – które mają na celu wyjaśnić niektóre zagadki. Drugi człon to preludium do third impact, i jest zarazem częścią pierwszego członu drugiej kinówki.
Kinówka: End Of Evangelion w który jest kontynuacją wydarzeń z serii tv i pokazuje third impact/human enhancment project w pełnej klasie.
SLAY3R
Dodano
21.07.2003 16:04:45
evy to raczej w polsce nie emituja, jest 26 epizodow telewizyjnych i chyba dwie kinowki, wszystko jest w sieci ;)
gen
Dodano
21.07.2003 14:44:25
SLAY3R mam pytanko czy evangelion puszczają na polskiej TV czy to jest tylko anima kinowa :?: bo musze się przyznać źe nie oglądałem a jeśli oglądałem to tylko kilka odcinków ale nie pamiętam dobrze :oops:
Zygo
Dodano
21.07.2003 13:25:18
SLAY3R mam pytanko czy evangelion puszczają na polskiej TV czy to jest tylko anima kinowa :?: bo musze się przyznać źe nie oglądałem a jeśli oglądałem to tylko kilka odcinków ale nie pamiętam dobrze :oops:
Zygo
Dodano
21.07.2003 13:25:18
SLAY3R mam pytanko czy evangelion puszczają na polskiej TV czy to jest tylko anima kinowa :?: bo musze się przyznać źe nie oglądałem a jeśli oglądałem to tylko kilka odcinków ale nie pamiętam dobrze :oops:
Zygo
Dodano
21.07.2003 13:25:18
SLAY3R wszystko ok, ale south park tez ma w sobie to cus ze smiac mi sie chce(unclef**** :) ), co do czrodziejki z ksiezyca, to faktycznie niezly poczatek ;), jesli szukasz evy to lezy na, hm jakby powiedziec bez podawania url :roll:, chyba sie nie da :P, wkazdym razie latwo znalezc, "szukajcie a znajdziecie" pozdro pozdro ;)
gen
Dodano
21.07.2003 04:04:52
A teraz cuś na temat samego matrixa. To bracia Wachowsky (czy jak im tam), stworzyli matrixa (co zresztą sami przyznają), wzorując się właśnie na anime, szczególnie na twórczości Mamoru Oshii'ego (Ghost In the Shell, Patlabor, Avalon[który został notabene nagrany w polsce z udziałem polskich aktórów i po polsku – naprawdę polecam])
Wracając do tradycyjnych kreskówek – to niewiele osób wię, źe Przczółka Maja to anime. Tak, tak przczółka przyleciała prosto z Japonii ^_^.

BTW: Czarodziejka z księźyca – od tego siem zaczęło. :wink:
SLAY3R
Dodano
21.07.2003 04:02:50
byc moze masz racje SLAY3R. Zapewne za malo widzialem by sie wypowiadac (wlasnie mi sie przypomnialo, ze widzialem jeszcze odcinek "Czarodziejki z ksiezyca") i chyba przez to jestem sceptycznie nastawiony do tych kreskowek. Ale z drugiej strony sa anime, ktore mi sie podobaja (np epizody w Animatrixie)

Musze poszukac tego evangeliona i go obejrzec. Moze sie przekonam do anime...
The_judge
Dodano
21.07.2003 03:53:48
Jakby to powiedzieć, anime ma w sobie to "coś" co przyciąga jak magnes, bardzo ciekawy scenariusz (nie tuzinkowy), postacie są tak sprytnie stworzone, źe wydają się niemal realne. Wiesz trochę trudno jest mi to opisać dlaczego to oglądam, kaźdy znajduje inny powód.
Najlepiej sam się przekonaj, dragon i pokemony to anime stawiające bardziej na akcję(dragon)/rozrywkę dla dzieci(pokemony), ale są teź produkcje bardziej "zaawansowane/ambitne". Jeźeli będziesz miał okazję obejrzeć evangeliona/serial experiments Lain/Ghost in Shell(kinówka nie serial TV) to zrozumiesz. Po obejźeniu pierwszych epizodów EVA będzie ci się wydawać źe to nic innego tylko nawalanka wielkich robotów z jakimiś stworami (Aniołami ^_^), ale jak obejźysz całość + kinówki i zagłębisz się w historię tam przedstawioną to diametralnie zmienisz zdanie. Jest to zaiste anime o charakterze filozoficznym. BTW: PO niemal 8 latach od premiery EVA, fani tegoź anime jeszcze nie wymyślili dokładnie o co w tym wszystkim tak dokładnie chodzi. Kaźdy widzi tam co innego. Między innymi dla tego anime to jest uznawane za najlepsze w historii.

South Park – teraz ci się podoba, ale jak zasmakujesz w anime to powiesz o tym filmie shit totalny.
SLAY3R
Dodano
21.07.2003 03:36:03
The_judge:

Mnie jakos nigdy nie ciekawily takie bajki (widzialem kilka odcinkow Dragon Ball–Z, ze dwa odcinki Pokemonow). One sa jakies takie dziwne, te lezki na czolach bochaterow, dziwne ruchy itd.

bajki znane rowniez jako anime ;), po prostu sa ludzie tacy co lubia to to, a inni co nic w tym ciekawego nie widza, nie umiem tego tak wyjasnic, po prostu dla mnie anime jest fajne, ql itd. czujesz to albo nie ;)
gen
Dodano
21.07.2003 03:25:27
troche sie wam wetne w temat :wink:

otoz powiedzcie mi co ma w sobie te anime, ze tak bardzo je lubicie ? Mnie jakos nigdy nie ciekawily takie bajki (widzialem kilka odcinkow Dragon Ball–Z, ze dwa odcinki Pokemonow). One sa jakies takie dziwne, te lezki na czolach bochaterow, dziwne ruchy itd.

Zawsze bardziej mnie przekonywaly "tradycyjne" kreskowki, ale tylko takie ktore sa smieszne (np Pinki i Mozg, a z tych mniej tradycyjnych to South Park)

sorki za off topic :wink:
The_judge
Dodano
21.07.2003 03:11:52
Zygo
Dodano:
13.07.2003 15:14:56
Komentarzy:
20
Strona 2 / 6