Download problem (dawniej nazwany Złodzieje ;()

nie chce być zbyt pochopny ale chciałem z centrumxp.pl chciałem zciągnąć plik hdcopy.exe. Napisaliście aby wysłać sms za 1 zł. Wysłałem takowego, a tu sie okazuje ze pliku nie ma na serwerze. naprawcie to.

Odpowiedzi: 19

Następnym razem umieszczaj swój post w odpowiednim dziale w odpowiednim topicu
The_judge
Dodano
17.12.2003 12:16:32
za darmo za darmo
ps.Osama Bin Laden :PP
Husaj busajn a znacie ten kawal :PP
ps.

Telewizja rosyjska kreci film o dobroci Stalina
–Podchodzi dziecko do stalina i mówi:
–Wujek Daj Cukierka
A Stalin:
–Spier....
Teraz Kamera najezdza na wielki napis
"A MÓGL ZABIĆ"

Smieszne :D
Rolnik_z_wiochy
Dodano
17.12.2003 12:07:09
Pawek:


No wiesz, na wiceministrów teź się mówi krócej :mrgreen:

wiec dopanie prezesie :mrgreen: niech ci bedzie
gieras
Dodano
15.12.2003 08:50:34
Pawek:


No wiesz, na wiceministrów teź się mówi krócej :mrgreen:

wiec dopanie prezesie :mrgreen: niech ci bedzie
gieras
Dodano
15.12.2003 08:50:34
gieras:
godunow:
Pawek:
Kierowano sie tym, źeby serwis był choć trochę mniej deficytowy. :cry:



Dało zamierzone efekty.?


Pozdrawiam !! Pana Prezesa..!!
nie chce sie czepaic, ale chyba polprezesa :mrgreen: chyba ze podpis nad awatarem Pawka jest juz nieaktualny :mrgreen:


No wiesz, na wiceministrów teź się mówi krócej :mrgreen:

PS. Nie wiem, czy odniosło skutek, takie pytania kieruj do Kuby, jeśli zechce, to Ci odpowie.
Pawek
Dodano
14.12.2003 20:39:55
pozwole sobie zacytowac:

Kuba:
Najwięcej uwag dotyczyło konieczności płacenia za pobranie plików z CentrumXP.pl. Obowiązek wysłania SMSa kosztującego 1 zł + VAT wprowadziliśmy w połowie wakacji tego roku z powodu bardzo duźej i ciągle rosnącej ilości ściąganych plików. Początkowo było to podyktowane ograniczeniem transferu (był to wymóg naszego byłego sponsora: Media Point Group (m.in. wydawca miesięcznika "Dlaczego" oraz właściciel portalu dla studentów korba.pl)). We wrześniu kiedy współpraca z Media Point Group praktycznie juź się zakończyła (od sierpnia CentrumXP.pl znajduje się na serwerze firmy Xenium z Wrocławia, jednak do września pliki nadal pozostawały na serwerze korba.pl) rozpoczęły się problemy u udostępnianiem zbiorów. Na początku download wcale nie działał, później pliki były udostępnione na serwerze o bardzo wolnym łączu. W tej chwili prędkość pobierania waha się w granicach do 14 kilobajtów na sekundę. W tym tygodniu (pierwszy tydzień grudnia) zacznie działać nowy serwer z łączem o przepustowości 1 Mbit/sek, więc problemy powinny zniknąć całkowicie. Jednoczenie, z powodu, źe serwer nie jest sponsorowany, płatność SMS musi działać dalej. CentrumXP.pl nie jest i nie był serwisem dochodowym, więc opłaty za serwer zostaną pokryte z prowizji z SMSów. Z kaźdego SMSa o wartości 1,22 zł po odliczeniu podatku VAT, podatku dochodowego, prowizji dla operatora sieci komórkowej i prowizji dla firmy pośredniczącej między operatorem i nami pozostaje dla nas ok. 25 groszy. Jedyne co się zmieni to ilość programów które moźna będzie ściągać po wysłaniu SMSa. Dotychczasową zasadę "1 SMS = 1 program" prawdopodobnie zastąpimy "1 SMS = całodzienny dostęp do wszystkim plików". Do końca roku zostanie dodane ponad 700 nowych programów, w przyszłym roku kilkaset skinów do Windowsa
gieras
Dodano
14.12.2003 20:29:04
pozwole sobie zacytowac:

Kuba:
Najwięcej uwag dotyczyło konieczności płacenia za pobranie plików z CentrumXP.pl. Obowiązek wysłania SMSa kosztującego 1 zł + VAT wprowadziliśmy w połowie wakacji tego roku z powodu bardzo duźej i ciągle rosnącej ilości ściąganych plików. Początkowo było to podyktowane ograniczeniem transferu (był to wymóg naszego byłego sponsora: Media Point Group (m.in. wydawca miesięcznika "Dlaczego" oraz właściciel portalu dla studentów korba.pl)). We wrześniu kiedy współpraca z Media Point Group praktycznie juź się zakończyła (od sierpnia CentrumXP.pl znajduje się na serwerze firmy Xenium z Wrocławia, jednak do września pliki nadal pozostawały na serwerze korba.pl) rozpoczęły się problemy u udostępnianiem zbiorów. Na początku download wcale nie działał, później pliki były udostępnione na serwerze o bardzo wolnym łączu. W tej chwili prędkość pobierania waha się w granicach do 14 kilobajtów na sekundę. W tym tygodniu (pierwszy tydzień grudnia) zacznie działać nowy serwer z łączem o przepustowości 1 Mbit/sek, więc problemy powinny zniknąć całkowicie. Jednoczenie, z powodu, źe serwer nie jest sponsorowany, płatność SMS musi działać dalej. CentrumXP.pl nie jest i nie był serwisem dochodowym, więc opłaty za serwer zostaną pokryte z prowizji z SMSów. Z kaźdego SMSa o wartości 1,22 zł po odliczeniu podatku VAT, podatku dochodowego, prowizji dla operatora sieci komórkowej i prowizji dla firmy pośredniczącej między operatorem i nami pozostaje dla nas ok. 25 groszy. Jedyne co się zmieni to ilość programów które moźna będzie ściągać po wysłaniu SMSa. Dotychczasową zasadę "1 SMS = 1 program" prawdopodobnie zastąpimy "1 SMS = całodzienny dostęp do wszystkim plików". Do końca roku zostanie dodane ponad 700 nowych programów, w przyszłym roku kilkaset skinów do Windowsa
gieras
Dodano
14.12.2003 20:29:04
godunow:
Czym się kierowano źe wprowadzono opłaty za ściąganie..?


Pisałem o tym na http://www.centrumxp.pl/home/ankieta2003.php
Anonymous
Dodano
14.12.2003 11:38:17
godunow:
Pawek:
Kierowano sie tym, źeby serwis był choć trochę mniej deficytowy. :cry:



Dało zamierzone efekty.?


Pozdrawiam !! Pana Prezesa..!!
nie chce sie czepaic, ale chyba polprezesa :mrgreen: chyba ze podpis nad awatarem Pawka jest juz nieaktualny :mrgreen:
gieras
Dodano
14.12.2003 09:51:13
Pawek:
Kierowano sie tym, źeby serwis był choć trochę mniej deficytowy. :cry:



Dało zamierzone efekty.?


Pozdrawiam !! Pana Prezesa..!!
Anonymous
Dodano
14.12.2003 08:53:15
Kierowano sie tym, źeby serwis był choć trochę mniej deficytowy. :cry:
Pawek
Dodano
13.12.2003 23:15:00
Czym się kierowano źe wprowadzono opłaty za ściąganie..?

:arrow: Dla wytrawnego usera ściągniećie pliku z innego miejsca w sieci to nie problem... :!:

A powiedzmy sobie strzerze downoload tu nie jest aź tak rewalacyjny aby ... No ale moźe się mylę.

Pozdrawiam.!!
Anonymous
Dodano
13.12.2003 22:38:31
Czyli tak jak mówił Kuba na początku złodzieje a na końcu sorry :D
Lipton
Dodano
13.12.2003 22:30:46
hehe jaki kamuflaz tytulu :D
gieras
Dodano
13.12.2003 21:06:14
Temat Złodzieje miał zwrócić uwage. Nie chce juź kodu bo programik sciagnałem z innego miejsca. Bardzo lubie CentrumXP ,ale osoba która jest nowa i sie na to nabije, szybko sie zniecheci. Chciałem tym topiciem zgłosić ze cos jest nie tak. Jeźeli to było z mojej winy to sorry.

Dzieki Kubo za szybką odpowiedz.
XeviL
Dodano
13.12.2003 14:19:33
Temat Złodzieje miał zwrócić uwage. Nie chce juź kodu bo programik sciagnałem z innego miejsca. Bardzo lubie CentrumXP ,ale osoba która jest nowa i sie na to nabije, szybko sie zniecheci. Chciałem tym topiciem zgłosić ze cos jest nie tak. Jeźeli to było z mojej winy to sorry.

Dzieki Kubo za szybką odpowiedz.
XeviL
Dodano
13.12.2003 14:19:33
Na stronie z pliami jest taki tekst:

Reklamacje:
Wszystkie reklamacje związane z Mikropłatnościami SMS proszę kierować pod adres: download@centrumxp.pl

Wystarczy napisać.
A tak w ogóle sprawdzałem i ten program jest na serwerze! Zazwyczaj takie problemy zaczynają się od napisania, źe jesteśmy "złodziejami i wyłudzamy pieniądze", a kończy się na przeproszeniu nas. Zazwyczaj większość błędów przy ściąganiu wynika z tego, źe albo ktoś wpisuje złą treść SMSa, albo wysyła go za zły numer albo ma źle skonfigurowany program do pobierania albo ma jakieś proxy i dlatego nie moźe ściągać.


Wyślij na download@centrumxp.pl swój numer telefonu, wysle ci nowe kody. Dotychczas wszystkie reklamacje, obojętnie czy wynikały z naszej winy, czy z pomyłki osoby która chciała ściągać kończyły się wysłaniem przeze mnie nowych kodów do ściągania.
Anonymous
Dodano
13.12.2003 12:58:26
Właśnie powiadamiam przez forum. :lol: Wysłać PM???
XeviL
Dodano
13.12.2003 00:45:48
powiadomilem o tym Kube
The_judge
Dodano
13.12.2003 00:37:00
XeviL
Dodano:
13.12.2003 00:20:55
Komentarzy:
19
Strona 1 / 1