Downgrade Windows 7 do Windows XP

Witam Pierwszy raz chyba piszę na Waszym forum mam nadzieję, że otrzymam jakąś konkretną odpowiedź. Zainteresował mnie artykuł Windows 7 -> downgrade -> Windows XP, mam takie pytanko czy dobrze rozumiem, że będzie możliwy downgrade Windows 7 do systemu nie wspieranego przes Microsoft? Bo z tego co słyszałem niedługo Microsoft przestanie wspierać Windows XP i wszyscy będą musieli się przesiąść na Viste i 7, ale teraz powiem, że zgłupiałem jeśli będzie możliwy Downgrade z 7 na XP? A drugie pytanie czy wiadomo miej więcej kiedy wyjdzie finalna wersja Windows 7? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Odpowiedzi: 3

A żeby być bardziej precyzyjnym, zapraszam do lektury. http://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/4445,Windows_XP_umiera_a_co_ze_wsparciem.aspx
XanTyp
Dodano
13.04.2009 12:11:58
Oups :) to ja chyba coś źle zrozumiałem... Gdzies czytałem, że support Windows XP ma się skończyć w tym roku... ale rozumiem, że to kompletna bzdura? Pozdr
taken
Dodano
12.04.2009 18:36:53
Jeśli dla Ciebie zakończenie wsparcia dla XP-ka naznaczone na grudzień 2012r. to "już niedługo", to faktycznie czas już przesiadać się na nowsze systemy.
XanTyp
Dodano
12.04.2009 00:31:50
taken
Dodano:
11.04.2009 23:28:59
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1