dostęp tylko lokalne

witam, mam problem. Na laptopie mam zainstalowany system vista basic który otrzymałem podczas zakupu. Mam problem z łączeniem się z internetem. Posiadam modem, który łączy się z laptopem przez kabel Ethernet. Podaje login oraz hasło, które otrzymałem od dostawcy internetowego i zaczyna mi się logować. Po kilku chwilach mam komunikat, iż połączenie jest z ograniczeniami - TYLKO LOKALNE. Kiedy chce wejść na dowolną stronę zaczyna mi wczytywać (około 1min) i po chwili wyskakuje mi komunikat iż nie mam połączenia z internetem. Na początku myślałem iż jest to wina antywirusa, który blokuje mi dostęp do internetu, ale po jego odinstalowaniu problem istnieje nadal. Kiedy biorę dowolny inny komputer z XP internet działa bez problemu. Ten sam problem pojawia się, kiedy ja biorę swój komputer do znajomego i podłączam go do internetu. Wtedy znowu mam komunikat - tylko lokalne lub sieć niezidentyfikowana. Proszę o pomoc

Odpowiedzi: 2

Sprawdź co masz we właściwościach połączenia internetowego IPv4 [protokół TCP/IP] - porównaj z XP. Może masz wklepane coś na stałe i na dodatek są to nieprawidłowe dane.
Endrju
Dodano
09.01.2008 10:20:26
Witam kolege mam ten sam problem wrecz identyczny
cybereq
Dodano
08.01.2008 21:56:46
piosokol
Dodano:
27.12.2007 17:55:05
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1