Dostęp do konta

Witam, mam problem z dostępem do starego konta, ale najpierw krótkie wprowadzenie. Miesiąc temu sypnął mi się dysk, może działać w kieszeni jako przenośny ale systemu już się na nim nie postawi. Miałem na nim swój profil, który był zabezpieczony hasłem (hasło oczywiście znam). Po zakupie nowego dysku zainstalowałem XP podłączyłem stary dysk przez USB i ogólnie wszystko śmiga, jedyne do czego nie mogę się dostać to folder użytkownika w Documents and Settings, gdzie zapisane są moje zakładki z FF z poprzedniego systemu, na których mi zależy. Jest jakiś sposób żeby się do niego dostać? Kiedy próbuje go uruchomić wyskakuje "Odmowa dostępu". Z góry dziękuję za pomoc Pozdrawiam

Odpowiedzi: 3

Witam! Chciałbym was prosić o pomoc, mianowicie liczą się wyświetlenia mojego filmiku ! Proszę was wchodźcie w niego jak najwięcej razy rozsyłajcie go znajomym proszę was. To was nic nie kosztuje a mi pomożecie ! (to jest konkurs na liczbę wyświetleń) KLIKAJCIE : | | | \ / [url=http://www.youtube.com/watch?v=UGrene4HmsA](KLIKNIJ !) to Cię nic nie kosztuje ![/url]
fifa127
Dodano
23.10.2011 21:14:25
Wypróbuj to: Przejmowanie uprawnień Przed formatem uczyniliśmy plik/katalog prywatnym. Po instalacji nowego systemu przy próbie dostania się do niego otrzymujemy komunikat: X:\...... nie jest dostępny. Odmowa dostępu. XP Professional: Żeby się do niego dostać musimy: 1. Wyłączyć proste udostępniania plików (Mój komputer =>Narzędzia => Opcje folderów => Widok => Użyj prostego udostępniania plików (odznaczyć) 2. Właściwości obiektu i w: zakładce Zabezpieczenia => Zaawansowane => zakładka Właściciel - Wybieramy nowego właściciela z listy - W przypadku katalogów zaznaczamy dodatkowo „Zmień właściciela…” - Klikamy zastosuj. W Windowsie XP Home Edition, podane opcje dostępne są po uruchomieniu systemu w trybie awaryjnym z obsługą sieci. Do zmiany uprawnień w tej wersji systemu może również posłużyć aplikacja CACLS.EXE Start – Uruchom – CMD, wpisujemy: CACLS.EXE Składnia tego polecenia dostępna po wpisaniu: CACLS.EXE /? Lub dodać narzędzie opisane przez mła w poście [url=http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=164479][color=blue][b]>>>lineczka do postu<<<[/b][/color][/url] jeśli to XP Home.
Faker
Dodano
21.10.2011 23:30:09
Spróbuj dostać się tam "od zewnątrz", np. z Linuksa LiveCD.
XanTyp
Dodano
21.10.2011 15:45:18
mnsp
Dodano:
21.10.2011 14:22:52
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1