Dostęp do folderu "wszystkie programy"

Witam, Mam na komputerze domowym 4 konta. W XP zrobiłem sobie skróty do folderów "programy" i "pulpit" aby usuwać i porządkować skróty do programów. Aby np u starszego były tylko skróty do jego gier, u młodszej do jej gier, u żony do jej programów, u mnie do moich. Kazdy miał w swoim menu "wszystkie programy" w "starcie" swoje programy. Teraz mam Vistę 64 i tez chciałbym tak zrobić. Lokalizację folderów "pulpit" znalazłem. Do folderu "programy" nie mogę się dostać, bo w sumie nie wiem gdzie jest a próbując wchodzić na na jakieś takie zaszarzone skróty okazuje się, że nie mam uprawnień (oczywiście mam konto administratora). Gdzie są i jak można się dostać do folderów "wszystkie programy" poszczególnych uzytkowników? Dzięki za pomoc

Odpowiedzi: 2

Dzięki za pomoc.
Kakol
Dodano
29.09.2008 11:24:57
1. Konto administratora a). Sprawdzić : dysk Visty / ProgramData [czy nie jest ukryty] b). Jeśli ukryty : PPM na ProgramData / właściwości / odznaczyć ukryty / zastosuj /kontynuj / ignoruj wszystko i OK 2. Dodawanie skrutów programów [gier] do kont a). Przełączyć na konto urzytkownika b). PPM na Start - eksploruj wszystkich użytkowników c). PPM na Start - eksploruj d). Skopiować skruty programów z folderu wszystkich użytkowników do folderu eksploruj 3. Konto administratora a). Ukryć folder ProgramData b). PPM na ProgramData / właściwości / zaznaczyć ukryj / zastosuj /kontynuj / ignoruj wszystko i OK Wszystki programy ; [ C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programy ]
mysz 1
Dodano
23.09.2008 12:44:13
Kakol
Dodano:
22.09.2008 19:53:42
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1