Dos w winXP

Zrobilem sobie kiedys dyskietke ze mozna wejsc do dosu w winxp wszystko bylo ok do dzisiaj. Sciagnalem gre MK3 i chcialem zobaczyc czy mi pojdzie pod tym dosem.Wiec robie restart, wkladam dyskietke i wchodzi do tego "dosa" ale jest problem, mianowicie:
pokazuje mi A: no i jest zawartosc dyskietki, chce wejsc na lokalny C: a tu dupcia wlazi mi na partycje ktora w winie mam oznaczona jako D, wpisuje D: pokazuje mi partycje E. Qrcze co jest? wpisuje tak zeby zobaczyc B: i wyskakuje mi dyskietka nie wiem skad bo przeciez ona jest na A. I tak oto nie moge wejsc na lokalny.
Pomoźecie?

Odpowiedzi: 3

Moźe te partycje masz w systemie plików Ntfs :?:
damipl
Dodano
28.09.2003 11:39:58
ta opcja bardzo pomaga w roznych grach: uzywam jej do starszych gierek np: wolfa,gta 1 i 2 i innych, zadzialo mi mk3 pod dosem ale szybko sie znudzilo hehe
mlodys
Dodano
27.09.2003 15:26:39
No to masz pecha, bo ja odpalałem... Jednak tu masz rację, czasami giera sie wywalała bez ostrzeźenia, jednak u mnie to nigdy nie miało miejsca na samym starcie. Po 30 – 60 minutach gry – tak. Ale czasami nie wywalała sie wcale. I pamietam, źe uźywanie opcji zgodności z systemami wcześniejszymi nie zmieniało nic.

A tak na marginesie, czy komus pomogła kiedykolwiek ta opcja :?: Bo ja juź tyle razy jej uzywałem i nigdy nie pomagała :?:

Według mnie to taki pic na wodę...
Pawek
Dodano
27.09.2003 15:03:03
mlodys
Dodano:
27.09.2003 14:21:03
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1