DOOM_III_Alfa – szary ekran

Czy ktoś wie jak uruchomić DOOM_III. U mnie po uruchomieniu exec'a pojawia się okno z szarym tłem w tle słuchać dźwięki z gry i nic poza tym. Moźe Doom chodzi tylko na kartach ATI, bo ta Alfa to prawdopodobnie wyciek z ATI.

Odpowiedzi: 20

ja mam p4 3,2 512 ram i hdd 120gb i tez mam podobne problemy wiec dobry sprzet to nie wszystko problemy sa w samym win xp a nie ze sprzetem :!:
_Tommy
Dodano
06.04.2003 14:16:29
beriam:
bułwikowski:
PPIIEERRDDOOLL SSIIEE FFAAGGAASSIIEE


TYTYTYT FAGASIE



Chciałbys ty mały zboczku ..... :lol:
Hmm... ciekawe czy jush cokolwiek robiles w powyzszym temacie :?:
auuu , zapomnialem ze w tym wieku chłopcy sa jeszcze podobni do dziewczynek w wielu wzgledach :lol: :lol: :lol:


Buhahaha :lol: popłakałem sie ze smiechu :lol:
8)
Adamusss
Dodano
21.03.2003 23:10:55
beriam:
bułwikowski:
PPIIEERRDDOOLL SSIIEE FFAAGGAASSIIEE


TYTYTYT FAGASIE



Chciałbys ty mały zboczku ..... :lol:
Hmm... ciekawe czy jush cokolwiek robiles w powyzszym temacie :?:
auuu , zapomnialem ze w tym wieku chłopcy sa jeszcze podobni do dziewczynek w wielu wzgledach :lol: :lol: :lol:


Buhahaha :lol: popłakałem sie ze smiechu :lol:
8)
Adamusss
Dodano
21.03.2003 23:10:55
bułwikowski:
PPIIEERRDDOOLL SSIIEE FFAAGGAASSIIEE


TYTYTYT FAGASIE



Chciałbys ty mały zboczku ..... :lol:
Hmm... ciekawe czy jush cokolwiek robiles w powyzszym temacie :?:
auuu , zapomnialem ze w tym wieku chłopcy sa jeszcze podobni do dziewczynek w wielu wzgledach :lol: :lol: :lol:
beriam
Dodano
21.03.2003 19:26:24
bułwikowski:
PPIIEERRDDOOLL SSIIEE FFAAGGAASSIIEE


TYTYTYT FAGASIE



Chciałbys ty mały zboczku ..... :lol:
Hmm... ciekawe czy jush cokolwiek robiles w powyzszym temacie :?:
auuu , zapomnialem ze w tym wieku chłopcy sa jeszcze podobni do dziewczynek w wielu wzgledach :lol: :lol: :lol:
beriam
Dodano
21.03.2003 19:26:24
bułwikowski:
doggydog:
abcd:
ja mam p4 2500mhz Geforce4 440mx128ram 80gb dysk wieśniaczku


Co mamusia kupila synusiowi zabaweczke ???? 8)
Czy sam zbierales butelki i makulature ?? :lol:

doggydog *** sie fagasie niedorobiony skurwysni e w kurwe j e b an y biedaku ktory odgryzl zglodu se c h u j a i mieszka w przyczepie a jego matka nie placi czynszu on sie nie pytal jaki ma sprzet tylko co zrobic suko!



i z czym do ludzi dziecino :?: :idea:
Odpowiedz tak tatusiowi to napewno dostaniesz tabliczke gorzkiej czekolady :lol:
a tak na marginesie .....
bez komentarza :wink:
beriam
Dodano
21.03.2003 19:12:50
bułwikowski:
doggydog:
abcd:
ja mam p4 2500mhz Geforce4 440mx128ram 80gb dysk wieśniaczku


Co mamusia kupila synusiowi zabaweczke ???? 8)
Czy sam zbierales butelki i makulature ?? :lol:

doggydog *** sie fagasie niedorobiony skurwysni e w kurwe j e b an y biedaku ktory odgryzl zglodu se c h u j a i mieszka w przyczepie a jego matka nie placi czynszu on sie nie pytal jaki ma sprzet tylko co zrobic suko!



i z czym do ludzi dziecino :?: :idea:
Odpowiedz tak tatusiowi to napewno dostaniesz tabliczke gorzkiej czekolady :lol:
a tak na marginesie .....
bez komentarza :wink:
beriam
Dodano
21.03.2003 19:12:50
bułwikowski:
doggydog:
abcd:
ja mam p4 2500mhz Geforce4 440mx128ram 80gb dysk wieśniaczku


Co mamusia kupila synusiowi zabaweczke ???? 8)
Czy sam zbierales butelki i makulature ?? :lol:

doggydog *** sie fagasie niedorobiony skurwysni e w kurwe j e b an y biedaku ktory odgryzl zglodu se c h u j a i mieszka w przyczepie a jego matka nie placi czynszu on sie nie pytal jaki ma sprzet tylko co zrobic suko!



i z czym do ludzi dziecino :?: :idea:
Odpowiedz tak tatusiowi to napewno dostaniesz tabliczke gorzkiej czekolady :lol:
a tak na marginesie .....
bez komentarza :wink:
beriam
Dodano
21.03.2003 19:12:50
bułwikowski:
zesraj sie!

Uhu, niestety nie mogę, od czytania twoich postów dostałem zatwardzenia :D
SLAY3R
Dodano
21.03.2003 18:15:08
Abcd – http://www.friwarez.tk/ tutaj kiedys był, powinien byc nadal...
Adamusss
Dodano
21.03.2003 15:11:14
Zobacz na P2P, ja sciagalem to z jakiejs chinskiej strony jak znajde adres to dam.
doggydog
Dodano
21.03.2003 14:52:54
sorky za wszystko ale musiałem się wyźyć na kimś.Bardzo ssssssssssssssssssssory
(czy moglibyście mi podać stronę gdzie jest dobre łącze i moźna ściągnąć domma3 alfa????
abcd
Dodano
21.03.2003 14:05:13
bułwikowski wie ze niedlugo wyleci z forum i chce pod koniec swojej marnej egzystencji na forum jeszcze wyszalec...
Nie odpisujcie na jego posty... sam sie zamknie, juz niedługo... :twisted:

8)
Adamusss
Dodano
21.03.2003 13:42:16
podaj namiary to osobiscie zesram ci sie na leb wiesnaku bulwikowski :evil: z takimi haslami to na podworko spadaj!!!
Oviraptor
Dodano
21.03.2003 13:39:38
podaj namiary to osobiscie zesram ci sie na leb wiesnaku bulwikowski :evil: z takimi haslami to na podworko spadaj!!!
Oviraptor
Dodano
21.03.2003 13:39:38
Uhu, bułwikowski przedstawił swe prawdziwe oblicze, człowieczka który nic nie wie a umie tylko wyzywać innych. Wstydziłbyś się. I za to powinieneś dostać bana.
A pan abcd teź nie lepszy ma szybki sprzęt (chociaź grafa nie najlepsze) to juź myśli źe moźe wszystkich z gorszym sprzętem wyzywać od wieśniaków. Wstyd.
SLAY3R
Dodano
20.03.2003 21:48:22
Uhu, bułwikowski przedstawił swe prawdziwe oblicze, człowieczka który nic nie wie a umie tylko wyzywać innych. Wstydziłbyś się. I za to powinieneś dostać bana.
A pan abcd teź nie lepszy ma szybki sprzęt (chociaź grafa nie najlepsze) to juź myśli źe moźe wszystkich z gorszym sprzętem wyzywać od wieśniaków. Wstyd.
SLAY3R
Dodano
20.03.2003 21:48:22
I tak z prostego pytania o dooma wynikla jakze pouczajaca dyskusja o kulturze niektorych na forum. :oops:
A co do dooma , mimo ze odpalalem go przy 1GBRamu i GF Ti nie chodzil plynnie. :(
Z tego co pamietam nie mozna go odpalac z opcji Single Player tylko z konsoli – ale nie pamietam jakie to byly polecenia.
doggydog
Dodano
20.03.2003 21:18:23
I tak z prostego pytania o dooma wynikla jakze pouczajaca dyskusja o kulturze niektorych na forum. :oops:
A co do dooma , mimo ze odpalalem go przy 1GBRamu i GF Ti nie chodzil plynnie. :(
Z tego co pamietam nie mozna go odpalac z opcji Single Player tylko z konsoli – ale nie pamietam jakie to byly polecenia.
doggydog
Dodano
20.03.2003 21:18:23
dir to oczywiscie nie do ciebie ;)
Oviraptor
Dodano
20.03.2003 20:55:18
yaceq1
Dodano:
20.03.2003 17:52:41
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2