Domyślny widok w folderach - lista

Witam. Chciałbym jednorazowo i na stałe ustawić w całym systemie, we wszystkich folderach, podfolderach i oknach wyświetlania plików widok 'Lista', ułożony alfabetycznie od A do Z. Jest na to jakiś prosty sposób, może edycja jakiegoś klucza w rejestrze? W tej chwili mam delikatny nieład z tym, co prawda system zapamiętuje samo ustawienie 'Lista' dla danego folderu, w którym takie ustawienie powziąłem, natomiast porządkuje to odwrotnie do kolejności alfabetycznej (zmiany na kolejność zgodną z alfabetem nie zapamiętuje). Do tego każdy nowo utworzony folder oraz taki, w którym nie zmieniałem widoku na preferowany przeze mnie (Lista) ma widok domyślny (miniaturki tudzież kafelki - cokolwiek).Słowem: chciałbym możliwie sprawnie przeprowadzić akcję zmiany domyślnego widoku wszędzie gdzie to tylko możliwe na Lista z alfabetyczną kolejnością wyświetlania plików/folderów. (Widok - Lista, Rozmieść wg - Nazwa) ew. chocia.ż sam wido Lista - rozmieść wg. moge przeboleć Pozdrawiam

Odpowiedzi: 1

Ustaw wyświetlanie ikon tak, jak potrzebujesz, potem przejdź w opcje folderów -> widok -> zastosuj do wszystkich folderów - [zastosuj] i [ok].
XanTyp
Dodano
04.09.2011 15:24:48
jgx
Dodano:
04.09.2011 10:54:29
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1