domyślny katalog zapisu danych

jak zmienić domyślny katalog zapisu danych w viscie? brakuje mi miejsca na c i chciałbym zapisać pliki na innym dysku program chce zapisywać pliki w C:\Users\Public\Documents próbowałem zmienić w rejestrze: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion "CommonFilesDir"

Odpowiedzi: 4

Nie, nic takiego nie ma w Viście. Jeszcze na to nie wpadli... Chyba trzeba z każdą aplikacją osobno...
xCodeLover@centrumxp.pl
Dodano
09.12.2008 21:08:12
Nieprecyzyjnie postawione pytanie skutkuje taką, a nie inną odpowiedzią. Nie spotkałem się w Viście z jakiś globalnym katalogiem gdzie wszystkie pliki potraktowane "Save as" by wędrowały. A jeżeli coś takiego istnieje, to musi być skrzętnie schowane przed użytkownikami, albo... ja muszę już okulary nabyć.
Bobi
Dodano
22.11.2008 14:45:49
W sumie to się pytający nie określił o jakie dane mu chodzi dokładnie...Bobi wydaje mi się że Twoje rozwiązanie jest trochę za proste. Osoba, która umie samodzielnie umieścić posta chyba by sobie z czymś takim poradziła...
Razorek
Dodano
21.11.2008 20:53:39
Chodzi Ci o lokalizację, która się otwiera np. w Wordzie po wybraniu Zapisz jako? Programy typu przeglądarka, czy np. Word z reguły zapamiętuje ostatnio wybieraną lokalizację i tam nas prowadzi. Alternatywą jest np. przekierowanie katalogu z dokumentami na inną partycję.
Bobi
Dodano
21.11.2008 19:05:49
marcinas
Dodano:
19.11.2008 12:46:27
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1