dokuczliwy instalator

Mam mały problem z automatyczną instalacją programu. A wszystko zaczęło się po tym jak użyłem narzędzia przywracania systemu w WIN XP. Chodzi o to, że jak wykonuję jakieś operacje na plikach startuje mi instalator programu, który odinstalowałem po utworzeniu punktu przywracania. Instalator ten domaga się płytki tym programem. Niestety nie mam jej w posiadaniu. więc nie mogę zakończyć procesu instalacji. Czy istnieje jakiś sposób na usunięcie tego problemu? PS. Deinstalacja tego programu przez Panel Sterowania jest niemożliwa.

Odpowiedzi: 3

Proszę bardzo.
Rebe
Dodano
28.09.2007 18:55:20
WIELKIE DZIĘKI !!! :mryellow: Windows Install clean up wystarczyl.
adek09
Dodano
28.09.2007 18:52:32
Jeżeli to MSI to pewnie wystarczy użycie Windows Install clean up - do pobrania z sieci - wybranie z listy tego instalatora i usunięcie go. Jeżeli nie ot czeka Cię ręczne przejrzenie lokalizacji "installer" w windowsie oraz ew. "dane aplikacji" w D&S i usunięcie go "z palca" ( od razu przyznaję isę, że nie chiąło mi się "na dysk" wchodzić by upewnić isę, że to co o lokalizacjach napisąłem jest w 100% poprawne, ale zasada na pewno - zawsze można z wyszukiwania plików skorzystać. Przy usuwaniu "z palca" konieczne być może oczyszczenie rejestru ).
Rebe
Dodano
28.09.2007 16:52:06
adek09
Dodano:
28.09.2007 16:37:34
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1