Dodanie filmu

Witam mam pewien problem z VS poniważ chce do programu dodać film więc jak wyczytałem ściągnąlem Microsoft DirectX SDK, wszystko się zainstalowało jednak gdy wpisuje jak na stronie Microsoftu " using Microsoft.DirectX.AudioVideoPlayback;" to niestety visual studio nie widzi "DirectX" jaka może być tego przycztyna? I czy w ogóle postępuje prawidłowo?

Odpowiedzi: 2

Udało mi się :) tylko niestety jednak nie wiem kompletnie jak dodać taki film, jak dla mnie opisy w internecie są nie zrozumiałe, prosił bym o jakieś wytłumaczenie jak to zaimplementować chodzi po prostu by przy wlączeniu programu włączał się film na full screenie czy w okienku...
gromph
Dodano
05.04.2011 15:03:19
Klauzula "using...;" nie sprawia, że program zaczyna ładować jakąś bibliotekę i korzystać z niej. Napisanie "using ...;" daje Ci tylko tyle, że w kodzie przed nazwą klasy zawartej w pewnej przestrzeni nazw nie musisz podawać tej przestrzeni nazw. Aby Twój program korzystał z zewnętrznej biblioteki, musisz w projekcie dodać odpowiednią referencję. Robisz to poprzez kliknięcie w Solution Explorerze prawym przyciskiem myszy na nazwę projektu i wybranie opcji "Add Reference...". Potrzebnej Tobie biblioteki powinieneś szukać pod zakładką Browse, gdzieś w folderze "C:\Windows\assembly\GAC\Microsoft.DirectX.AudioVideoPlayback\\"
BlaSOFT
Dodano
03.04.2011 21:14:06
gromph
Dodano:
03.04.2011 16:00:22
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1