Dobra ksiazka do C#

Witam. Szczerze mowiac nie mam pewnosci czy w odpowiednim miejscu pisze ten post, jezeli nie to z gory przepraszam:) Potrzebuje porady odnosnie zakupu ksiazki do Visual C#, ilosc ksiazek na ten temat jest przytlaczajaca, czytajac spisy tresci w wielu znajde to czego potrzebuje jednak z doswiadczenia wiem ze ksiazka ksiazce nie rowna... Poszukuje chyba standardowo... chcial bym sie nauczyc samego jezyka, skladni, najbardziej chyba chcial bym sie wreszcie nauczyc poslugiwac programowaniem obiektowym:) kolejna rzecz to Visual Studio, chcial bym zeby byl opis kontrolek i komponentow, i najwazniejsze, chcial bym sie nauczyc pisac programy pracujace z bazami danych, wlasciwie glownie o to mi chodzi... tylko zeby nie bylo tych samych przykladow ktore sa wszedzie, za pomoca kreatora ktory wstawia mi odrazu panel do dodawania i usuwania rekordow, cos bardziej rozbudowanego:) Czy mozecie mi doradzic jaka ksiazka byla by dla mnie najlepsza? do tej pory mialem troche do czynienia z Delphi, podstawy programowania znam jako tako... Bede wdzieczny za pomoc:)

Odpowiedzi: 1

Witam, Myślę, że Sekrety Języka C# A. Stefańczyka byłaby najlepszą książkę dla Ciebie. Link do tej książki: http://www.zlotemysli.pl/publication/show/6219/Sekrety-jezyka-C-csharp.html Pozdrawiam
GoldDenton
Dodano
28.05.2008 22:15:41
tomekk21
Dodano:
28.05.2008 19:02:05
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1