do widzenia Wam

ja sie wycofuje tu z interesu na forum ....po prostu jak widze te posty i topici to mi sie zdeka niedobrze robi

zycze powodzenia w podlinkowywaniu stron z warezami , crackami , serialami , podawaniu seriali itp. ––> z pewnoscia ten serwis dluuuugo poistnieje jak tak sie bedzie dalej dziac

no nic –> jestem membersem TWEAKA i mi to wystarczy

jezeli ktos chce za mnie pełnic f–cje moderatora to pisac do mnie na maila z porzadnym uzasadnieniem – wtedy wybiore osobe i przekaze Kubie aby mianowal ta dana osobe...

B3T0N@WP.PL

Odpowiedzi: 20

FRAYER:
Po co z powodu jednego niezadowolonego debila rezygnowac z tresci warezowych?! Jestem przekonany, ze 99% forumowiczow jest za utrzymaniem forum warezowego – m.in. popularnosc tego forum jest zasluga warezowni.

Podsumowujac – Warez Rulez!!! :) :) :)


Słuchaj no,facet.Po pierwsze nikt tu nikogo nie wyzywa od debili – to nie magiel. :!:

Poza tym twoja pewność siebie przy 5 postach jest jak pewność dupka o bezkarności,co jest dowodem kretynizmu :!: .

Po trzecie,wracaj no smarku do obory,nie obrazaj naszego Kolegi B3TONA.Od dzisiaj nikt nie będzie tolerował twojej obecnosci tutaj.Nikt teź nie będzie z tobą dyskutował :!:


Jeźeli zobaczę,źe ktoś z tobą gada nie pomogę ani tobie ani jemu.ty frajerze komputerowy :!: :evil: Dla mnie jesteś niestety matołem.Nie chcem ale muszę Ci to zakomunikować,bez względu na opinie innych. :evil: :evil:
tire
Dodano
07.06.2003 21:02:26
Lezio111 chyba kpisz, jakie punkty, bzdura do kwadratu, moźna dostać ostrzeźenie, zgoda ale dla kogoś kto jest juź trochę na tym forum lub jeźeli ktoś nowy i napiszę coś nie tak ale w takim kontekście jak pisze frajer powinien być ban, od razu przecieź widać jak na dłoni o co mu chodzi, będziesz się np. jako moderator zastanawiał czy dać mu bana czy nie... :?:
aligator
Dodano
07.06.2003 20:59:27
To jest MÓJ avatar drugiego takiego nigdzie nie znajdziesz, sam go wycinalem z kltki z filmu. I to jest mój dowód.
SLAY3R
Dodano
07.06.2003 20:59:05
Frayer, lepiej się nie pokazuj z takimi textami, bo jeszcze –>bana dostaniesz.

Ten TWÓJ (buahahaha) avatar jest, był i będzie Slay3ra. To był jego pierwszy avatarek. W topicu word 2000 na forum o wszytskim są wszystkie jego avatarki.

P.S.
Punkty karne – dobre rozwiązanie. Kuba , wyznacz limit, i ile punków na coś. :)
Lezio111
Dodano
07.06.2003 20:53:21
Dowciapny jest frajerze jak woda w klazecie :!: :!: :!: twoja glupota nie zna granic.
theboss78
Dodano
07.06.2003 20:51:10
po co tu wlazłeś frajerze, zapewne juz raz dostałeś bana i czujesz jakąś potrzebę pokazania jeszcze raz źe jesteś z tych co to mają mózg gładki jak pupcia niemowlaczka...hmm ??

gdzie są moderatorzy ? jak tu przybyłem to widziałem kilku...czy ktoś mi powie czy posty tego dzieciaka są w porządku bo moźe to ja jestem jakiś inny... :?: 8) :wink:
aligator
Dodano
07.06.2003 20:31:54
Nie wiesz? No to sie dowiedz.Znalazl sie kazak :!: :!: To zarabiste forum przez takich ludzi jak FRAYER schodzi na psy.To ze napisales 1–2 posty nie znaczy ze mozesz sie wozic :!: :!: :!:
theboss78
Dodano
07.06.2003 20:31:34
Niestety nie wiem o co ci chodzi, czy moglbys rozwinac wypowiedz i poprzec dowodami!?

PS. Aligator – no to juz cie nie widze lamusie!!! :D
Anonymous
Dodano
07.06.2003 19:08:21
Niestety nie wiem o co ci chodzi, czy moglbys rozwinac wypowiedz i poprzec dowodami!?

PS. Aligator – no to juz cie nie widze lamusie!!! :D
Anonymous
Dodano
07.06.2003 19:08:21

Frajer a powiedz ty jakim prawem uźywasz jednego z moich avatarów bez pozwolenia????
Twoja ksywka teź jest wrednie przedźeźniająca, czyźbyś czuł jakieś sęki w kierunku mojej osoby????
SLAY3R
Dodano
07.06.2003 18:09:45
Zakładam, źe większość uźytkowników chce warezu na tym forum. Aktualny regulamin jest moim zdaniem dobry, ale naleźy karać uźytkowników za łamanie go (np. punkty karne. Po przekroczeniu pewnej ilości uźytkownik wylatuje). Chodzi o to aby wszystko było zgodne z prawem, a nie o to źeby warez zniknął całkowicie.
Jeśli ktoś zarabia kilka tysięcy miesięcznie to moźe sobie pozwolić na kupno legalnego windowsa, offica itd. Ale większości na to nie stać.
krecik
Dodano
07.06.2003 17:55:41
Po co z powodu jednego niezadowolonego debila rezygnowac z tresci warezowych?! Jestem przekonany, ze 99% forumowiczow jest za utrzymaniem forum warezowego – m.in. popularnosc tego forum jest zasluga warezowni.
Podsumowujac – Warez Rulez!!!


i jeszcze jedno, objawił nam się mądrala...chodzi takźe o to źeby taki frajer co napisał tego posta, pierwszego zresztą na forum dostawał bez źadnych ostrzeźeń bana...komuś bedzie go źal, nie wydaje mi się...jeźeli tacy ludzie będą pisać posty to ja idę w ślady B3TONA...nie jest to w źadnym wypadku szantaź, po prostu nie chce mi się czytać więcej takich debili...a to się zaczyna szerzyć...
aligator
Dodano
07.06.2003 17:46:52
The_judge:

Pomysl krecik'a uwazam za zly :
Myślę, źe dobrym sposobem byłoby napisanie postu z zapytanim o program lub crack, a ew. odpowiedzi na priv.

Niby formalnie jest wszystko ok, ale tak na prawde jest to przyzwolenie na warez. A poza tym nie chcialbym otrzymywac 20 wiadomosci na PM i po kolei kazdemu podawac link do czegos tam. Pomyslcie o tym !

Źle mnie zrozumiałeś. Proponowałem, aby pytanie o warez zadać na forum ogólnym, a jeśli ktoś zechce odpowiedzieć niech pisze na priv.
Przyzwolenie na warez, jak najbardziej, ale gdy warezu nie będzie na forum ogólnym, to wszystko gra i nikt nie moźe się do tego przyczepić. (Przecieź nikt nie sprawdzi wiadomości na PM). Na tej samej zasadzie działa kazaa: sharman networks nie odpowiada za zawartość dysków uźytkowników (i wygrywa w sądach)
krecik
Dodano
07.06.2003 17:44:12
The_judge:

Pomysl krecik'a uwazam za zly :
Myślę, źe dobrym sposobem byłoby napisanie postu z zapytanim o program lub crack, a ew. odpowiedzi na priv.

Niby formalnie jest wszystko ok, ale tak na prawde jest to przyzwolenie na warez. A poza tym nie chcialbym otrzymywac 20 wiadomosci na PM i po kolei kazdemu podawac link do czegos tam. Pomyslcie o tym !

Źle mnie zrozumiałeś. Proponowałem, aby pytanie o warez zadać na forum ogólnym, a jeśli ktoś zechce odpowiedzieć niech pisze na priv.
Przyzwolenie na warez, jak najbardziej, ale gdy warezu nie będzie na forum ogólnym, to wszystko gra i nikt nie moźe się do tego przyczepić. (Przecieź nikt nie sprawdzi wiadomości na PM). Na tej samej zasadzie działa kazaa: sharman networks nie odpowiada za zawartość dysków uźytkowników (i wygrywa w sądach)
krecik
Dodano
07.06.2003 17:44:12
Po co z powodu jednego niezadowolonego debila rezygnowac z tresci warezowych?! Jestem przekonany, ze 99% forumowiczow jest za utrzymaniem forum warezowego – m.in. popularnosc tego forum jest zasluga warezowni.

Podsumowujac – Warez Rulez!!! :) :) :)
Anonymous
Dodano
07.06.2003 17:21:42
podejme... ale jeszcze nie teraz.
Anonymous
Dodano
07.06.2003 17:08:55
aligator:
z powaźaniiem Kuba ale powinieneś chyba rzeczywiście podjąc jakąś decyzję, forum zmierza w złym kierunku...
Budzicie sie wreszcie ? A o czym pisalem jakis czas temu ?
EL NINO
Dodano
07.06.2003 17:06:31
1 Koniec warezu
Kuba : Ty tu jestes szefem i w zwiazku z tym :
a) Zlapiesz "za morde" urzytkownikow i postawisz ich "do pionu". Czyli za wykroczenie (podanie linka) powazne ostrzerzenie –> ban
b) Umiescisz regulamin (najlepiej w dziale komunikaty + programy) o tresci z ktorej bedzie wyraznie wynikalo ze jest calkowity zakaz podawania linkow do programow warezowych (takich ktore sa juz zcrackowane) + jest calkowity zakaz podawania linkow do crackow, seriali/programow do generowania seriali, bez zadnych tam *** ze podawanie linka do cracku/serialu jest legalne a dopiero uzycie go jest nielegelne
c) Wywalasz przyklejony topic w dziale programy : "Strony z programami" –> na jego miejsce mozesz utworzyc inny, np strony z programami freeware
d) wywalasz topic "DLA LUDZI MAJACYCH PROBLEMY Z INSTALACJA SERVICE PACKA"
Gdyby ktos mial problem z oryginalnym windowsem to ma numer do Microsoftu, e–mail itd. Oni bez problemow udzielaja pomocy...
e) usuwasz topic : zanim zapytasz o crack`a lub serial`a.
A na Twoim miejscu rozwazylbym zasadnosc istnienia dzialu "Rejestarcja, aktywacja itd itp " – nieoszukujmy sie i spojrzmy prawdzie w oczy, tam sa praktycznie w 90% pytania o cracki, aktywacje itd...


w pełni popieram The_judge, ludziska obudźmy się z zakłamania i zacznijmy coś robić poźytecznego.

szkoda źe odchodzisz B3TON, taraz to będzie całkowita lipa, nikt juź nie będzie ingerował w treść postów, bo działalności innych moderatorów jakoś przynajmniej ja nie mogę za bardzo zauwarzyć...trochę to dziwna jednak decyzja, powiinieneś podjąć walkę o dobro forum a nie "uciekać"...

z powaźaniiem Kuba ale powinieneś chyba rzeczywiście podjąc jakąś decyzję, forum zmierza w złym kierunku...
aligator
Dodano
07.06.2003 17:03:02
Boshe, ludzie zaskakujecie mnie. A Ty B3TON, z calym szacunkiem dla Twojej osoby, bijesz innych na glowe. Nie rozumiem jak mozesz mowic :
"po prostu jak widze te posty i topici to mi sie zdeka niedobrze robi
zycze powodzenia w podlinkowywaniu stron z warezami , crackami , serialami , podawaniu seriali itp.


Moze Ci przypomne taki oto topic : http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=2303 (DLA LUDZI MAJACYCH PROBLEMY Z INSTALACJA SERVICE PACKA). Uwazasz ze podawanie linkow do stron gdzie jest opisane jak oszukac Microsoft i nielegalnie zarejestrowac windows jest ok ? Nie rozumiem tego, przeciez sam przykleiles ten topic, sam podales linki, a teraz piszesz ze Ci sie nie dobrze robi... :?


A taki topic : http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=1237 (zanim zapytasz o crack`a lub serial`a) mowi Ci cos ? Na ironie losu jest on zapoczatkowany przez innego moderatora (nie wiem kto go przykleil), ale sam w nim napisales :
www.astalavista.box.sk ale faktycznie www.cracks.am RoXXo2

No kurcze jak to sie ma do Twojej wypowiedzi ?

A topic ktory ja zaczelem : http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=3610 (Strony z programami) Sam go przykleiles i tez napisales :
underpl.org – to chyba kazdy zna :P
. A jednoczesnie pisales :
Nie zamieszczajcie stron warezowych ,bo bede permanentnie usuwal
I chyba egzekwowales to co powiedziales, bo wiele linkow zostalo usuniętych (swojego nie usunales)

Osobiscie B3TON szanuje Cie, bo wiem ze jak trzeba bylo to pomagales, ale taka wypowiedzia udowadniasz ze jestes hipokryta – mowisz inaczej, a robisz inaczej. Przeciez mogles rownie dobrze powiedzec ze odchodzisz bo cie sie nie chce, cokolwiek....

W kazdym razie szkoda ze odchodzisz...

CO DO WAREZU

Najpierw fakty :
:arrow: najpopularniejsze topici to :
a http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=2303 (DLA LUDZI MAJACYCH PROBLEMY ...) 6068 wyswietlen

b http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=3610 (Strony z programami) 3809 wyswietlen

c http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=1237 (zanim zapytasz o crack`a lub serial`a) 3579 wyswietlen

:arrow: wpiszcie sobie w wyszukiwarce na forum : "serial crack" i zobaczcie ile jest wynikow

:arrow: poszperajcie i popatrzcie ile jest prosb o gry, filmy, programy, mp3 ...


Jaki z tego moral ?

Taki ze jest duze zainteresowanie nielegalnymi "rzeczami".

I teraz tak : Ja nie ukrywam, ze sam podalem bardzo wiele linkow, ale tylo dlatego ze bylo ogromne zainteresowanie – podalem juz liczby, a one nie klamia.

Co bedzie dalej ?

Sa dwa wyjscia :

1 Koniec warezu

Kuba : Ty tu jestes szefem i w zwiazku z tym :
a) Zlapiesz "za morde" urzytkownikow i postawisz ich "do pionu". Czyli za wykroczenie (podanie linka) powazne ostrzerzenie –> ban

b) Umiescisz regulamin (najlepiej w dziale komunikaty + programy) o tresci z ktorej bedzie wyraznie wynikalo ze jest calkowity zakaz podawania linkow do programow warezowych (takich ktore sa juz zcrackowane) + jest calkowity zakaz podawania linkow do crackow, seriali/programow do generowania seriali, bez zadnych tam *** ze podawanie linka do cracku/serialu jest legalne a dopiero uzycie go jest nielegelne

c) Wywalasz przyklejony topic w dziale programy : "Strony z programami" –> na jego miejsce mozesz utworzyc inny, np strony z programami freeware

d) wywalasz topic "DLA LUDZI MAJACYCH PROBLEMY Z INSTALACJA SERVICE PACKA"
Gdyby ktos mial problem z oryginalnym windowsem to ma numer do Microsoftu, e–mail itd. Oni bez problemow udzielaja pomocy...

e) usuwasz topic : zanim zapytasz o crack`a lub serial`a.
A na Twoim miejscu rozwazylbym zasadnosc istnienia dzialu "Rejestarcja, aktywacja itd itp :–)" – nieoszukujmy sie i spojrzmy prawdzie w oczy, tam sa praktycznie w 90% pytania o cracki, aktywacje itd...


2 Forum pozostaje takie jakie jest
Kuba : Ty tu jestes szefem i w zwiazku z tym :
– nadal formalnie zakazujesz podawanie linkow do warezu
– nadal mowisz moderatorom by w/w linki byly kasowane
– nadal pozwalasz na podawanie linkow do seriali/crackow
– nadal sa niejasnoci co jest juz niezgodne z prawem a co jeszcze jest legalne


Jakie beda konsekwencje decyzji Kuby zobaczymy w przyszlosci. ALe jezeli forum zmieni sie, tzn 0 WAREZU, to z pewnoscia jakas czesc osob zrezygnuje z uczestniczenia w forum. Czy to bedzie strata ? Nie wiem.

Pomysl krecik'a uwazam za zly :
Myślę, źe dobrym sposobem byłoby napisanie postu z zapytanim o program lub crack, a ew. odpowiedzi na priv.

Niby formalnie jest wszystko ok, ale tak na prawde jest to przyzwolenie na warez. A poza tym nie chcialbym otrzymywac 20 wiadomosci na PM i po kolei kazdemu podawac link do czegos tam. Pomyslcie o tym !

Dodam jeszcze od siebie, ze jestem sklonny zaczac od siebie zmiane tego forum, tzn powywalac swoje wszystkie "niedobre" linki i dla dobra dorum zaprzestac podawania takowych.

Takie jest moje zdanie. Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem, bo nie mialem takiego zamiaru. Mam tez nadzieje ze nikt nie odbierze mojej wypowiedzi jako zbytniego "wymadrzania sie" lub cos w tym stylu.

Decyzja nalezy do Kuby...
The_judge
Dodano
07.06.2003 16:37:27
Szkoda, źe podjąłeś taką decyzję. Moźe jednak zmienisz zdanie. Uwaźam, źe jesteś świetnym moderatorem. Mamy inne poglądy na warez, ale masz rację, źe na tym forum nie powinno tego być.
Myślę, źe dobrym sposobem byłoby napisanie postu z zapytanim o program lub crack, a ew. odpowiedzi na priv.
krecik
Dodano
07.06.2003 13:52:10
B3T0N
Dodano:
07.06.2003 02:01:31
Komentarzy:
20
Strona 7 / 8