do widzenia Wam

ja sie wycofuje tu z interesu na forum ....po prostu jak widze te posty i topici to mi sie zdeka niedobrze robi

zycze powodzenia w podlinkowywaniu stron z warezami , crackami , serialami , podawaniu seriali itp. ––> z pewnoscia ten serwis dluuuugo poistnieje jak tak sie bedzie dalej dziac

no nic –> jestem membersem TWEAKA i mi to wystarczy

jezeli ktos chce za mnie pełnic f–cje moderatora to pisac do mnie na maila z porzadnym uzasadnieniem – wtedy wybiore osobe i przekaze Kubie aby mianowal ta dana osobe...

B3T0N@WP.PL

Odpowiedzi: 20

tire:
Mozna ustalić,źe osoby powyźej 250 postów,mają prawo przyznawania "monitorków".

Jestem przeciwny ocenianiu. Dolna granica sprawi, źe kaźdy będzie chciał napisać 250 postów i będzie pisał byle co, aby nabić sobie konto (a to nie wpłynie dobrze na jakość forum. Jeśli juź to równoprawne głosowanie, ale jak pisał The Judge kaźdy moźe się zarejestrować kilka razy i oddać kilka głosów.
krecik
Dodano
07.06.2003 22:57:30
zacznijmy od tego, ze Kuba nic nie powiedzial na temat potencjalnej mozliwosci oceniania uzytkownikow, wiec na chwile obecna nasze wywody sa jalowe.
Osobiscie nie jestem pewien czy to jest takie proste pod wzgledem technicznym umieszczenie opcji oceniania na forum i sadze ze jak zwykle musimy poczekac na glos Kuby
The_judge
Dodano
07.06.2003 22:57:13
Więcc jak nagradzać.Tu potrzebny jest kompromis.
tire
Dodano
07.06.2003 22:52:45
Myślę, źe ocenianie to nie jest dobry pomysł. Nowy uźytkownik, gdy o coś zapyta moźe otrzymać dwie zupełnie róźne odpowiedzi. Wybierze raczej tę, którą podaje uźytkownik z większą ilością gwiazdek (a nie zawsze musi mieć rację)
krecik
Dodano
07.06.2003 22:51:43
Mozna ustalić,źe osoby powyźej 250 postów,mają prawo przyznawania "monitorków".
tire
Dodano
07.06.2003 22:50:48
Generalnie,jestem za powrotem B3TONA.
Nie mnie oceniać siebie.Zdaję się na ocenę innych oraz Kuby.
Decyzję podejmę na końcu. :?
W razie czego,swoje głosy przekaźę Rywalowi.
tire
Dodano
07.06.2003 22:48:10
Tak samo jest z ankietami. Po prostu oceny mogą powiedzmy wystawiać ludziska z np. 1 gwiazdką czy innym bajerem :D
Lezio111
Dodano
07.06.2003 22:45:26
bardzo dobry pomysl, dosc czesto spotykany na forach.

Kazdy uczestnik moze ocenic kazdego, ale najlepiej by ocena byla podobna do tej proponowanej na allegro. Tzn mozna wystawic ocene pozytywna, neutralna, negatywna i mysle ze wazne jest by mozna bylo do tego dodac komentarz by moc uzasadnic swoja ocene.

Rozsadnym byloby tez by oprocz oceny i uzasadnienia nie mozna bylo ustalic osoby wystawiajacej ocene. Tym sposobem uniknie sie odgrywania typu : "ty mi dales zla ocene to i ja dam ci zla"

Jednak widze pewne niedobre rzeczy w ocenianiu : jedna z nich to taka, ze na forum moze sie ktos zarejestrowac np 50 razy i tyle tez razy siebie ocenic, a takze innych... Dobra, dosc gdybania :)
The_judge
Dodano
07.06.2003 22:42:36
Lezio po englishu:
No me pls


Chodziło o to źe nie mnie nie wybierajcie (po polaku, na odwrót). Jeźeli składnia/gramatyka/etc. była niewłąściwa to podam odpowiednik polski:Nie na mnie, proszę :D . I proszę dać mi 0 głosów (ale to zabrzmiało debilsko) :D
Lezio111
Dodano
07.06.2003 22:40:48
No,nie moźemy tylko straszyć wszystkich karami.
Nagrody za jakiś wspaniały temat lub wybitną pomoc np.w postaci "serduszek" lub "monitorków".To podnosi wiarygodność forumowicza ,jak na Allegro. 8)
tire
Dodano
07.06.2003 22:33:20
No,nie moźemy tylko straszyć wszystkich karami.
Nagrody za jakiś wspaniały temat lub wybitną pomoc np.w postaci "serduszek" lub "monitorków".To podnosi wiarygodność forumowicza ,jak na Allegro. 8)
tire
Dodano
07.06.2003 22:33:20
uzasadnisz "zgdazam sie/ nie" ?

oczywiście :

SLAY3R:
Ja mogę być bardzo chętnie, jeźeli taka propozycja zostanie wysunięta, to się zgodzę.


tire:
Na codzień pracuję,mam rodzinę.Więc mogę zaniedbywać obowiazki.

decyzje podejmie po ew nominacji

Lezio111:
No me, pls :)
The_judge
Dodano
07.06.2003 22:31:30
tire:
Do tematu.Proponuję wypośrodkować:
–otworzyć oddzielny temat pn:"Wzajemna pomoc" z zatrzeźeniem:
1/ braku publikacji warezu
2/ prosby o cracki bedą na forum,ale odpowiedzi na PW
3/ bezpośrednie podawanie adresów moźe być karane upomnieniem z limitem np.do 5.
4/stworzyć system kar i nagród.Nie tylko kar.

To był mój pomysł, ale dobrze go rozwinąłeś. Utworzenie nowego działu to dobry pomysł.
Ale jak wyobraźasz sobie nagradzanie (za co i jak).

Kuba spróbuj przekonać B3TON'a aby wrócił.
krecik
Dodano
07.06.2003 22:30:23
tire:
Do tematu.Proponuję wypośrodkować:
–otworzyć oddzielny temat pn:"Wzajemna pomoc" z zatrzeźeniem:
1/ braku publikacji warezu
2/ prosby o cracki bedą na forum,ale odpowiedzi na PW
3/ bezpośrednie podawanie adresów moźe być karane upomnieniem z limitem np.do 5.
4/stworzyć system kar i nagród.Nie tylko kar.

To był mój pomysł, ale dobrze go rozwinąłeś. Utworzenie nowego działu to dobry pomysł.
Ale jak wyobraźasz sobie nagradzanie (za co i jak).

Kuba spróbuj przekonać B3TON'a aby wrócił.
krecik
Dodano
07.06.2003 22:30:23
tire:
Do tematu.Proponuję wypośrodkować:
–otworzyć oddzielny temat pn:"Wzajemna pomoc" z zatrzeźeniem:
1/ braku publikacji warezu
2/ prosby o cracki bedą na forum,ale odpowiedzi na PW
3/ bezpośrednie podawanie adresów moźe być karane upomnieniem z limitem np.do 5.
4/stworzyć system kar i nagród.Nie tylko kar.

To był mój pomysł, ale dobrze go rozwinąłeś. Utworzenie nowego działu to dobry pomysł.
Ale jak wyobraźasz sobie nagradzanie (za co i jak).

Kuba spróbuj przekonać B3TON'a aby wrócił.
krecik
Dodano
07.06.2003 22:30:23
uzasadnisz "zgdazam sie/ nie" ?
Anonymous
Dodano
07.06.2003 22:27:02
czemu Ty Kuba sie nie wypowiedziales w kwestii nowego moderatora? Nie kaz nam czekac az tyle na swoja decyzje. Chcialem tylko delikatnie przypomniec ze :
SLAY3R – otrzymal 3 glosy (i zgadza sie)
Tire – 2 glosy (decyzje podejmie po ew nominacji)
Lezio111 – 1 glos (nie zgadza sie)
Aligator – 1 glos
ELZAQRKA – 1 glos
The_judge
Dodano
07.06.2003 22:24:31
Jubię tę chwilę zgrozy :D
Lezio111
Dodano
07.06.2003 22:16:35
A co do moderatorów. dzeki za propozycje osób czekam na następne jeśli macie. W ciągu tygodnia powinienem podjąć decyzje
Anonymous
Dodano
07.06.2003 22:16:25
Po tylu inwektywach,nie widzę miejsca dla tego faceta z gilem pod nosem,czyli frayera.
tire
Dodano
07.06.2003 22:16:22
B3T0N
Dodano:
07.06.2003 02:01:31
Komentarzy:
20
Strona 5 / 8