Do uzytkownikow forum

witam. jestem nowym userem na waszym forum co nie oznacza ze jestem niedoinformowany we wszelakich sprawach.spedzilem dosc duzo czasu nad przesledzieniem sporej ilosci tematow(nie tylko tych aktualncych). z duzym zainteresowaniem czytalem temtay konkretne i pozytywnie oceniam rzetlene wypowiedzi. pod tym katem Wasze forum jest jak najbardziej na plusie. jednakze odrobine zniecheca mnie zbyt apodyktyczne podejscie do wszelkich tematow niektorych uzytkownikow
pozdrawiam I.

Odpowiedzi: 8

ignotum:
zbyt apodyktyczne podejscie do wszelkich tematow niektorych uzytkownikow


pbartek:
ignotum:
witam. jestem nowym userem na waszym forum co nie oznacza ze jestem niedoinformowany we wszelakich sprawach.spedzilem dosc duzo czasu nad przesledzieniem sporej ilosci tematow(nie tylko tych aktualncych). z duzym zainteresowaniem czytalem temtay konkretne i pozytywnie oceniam rzetlene wypowiedzi. pod tym katem Wasze forum jest jak najbardziej na plusie. jednakze odrobine zniecheca mnie zbyt apodyktyczne podejscie do wszelkich tematow niektorych uzytkownikow
pozdrawiam I.


nie rozumiem :?: :?: :? :oops:



Tyle w tej kwestii :D :D
MarcinX
Dodano
25.10.2003 20:48:49
ignotum:
witam. jestem nowym userem na waszym forum co nie oznacza ze jestem niedoinformowany we wszelakich sprawach.spedzilem dosc duzo czasu nad przesledzieniem sporej ilosci tematow(nie tylko tych aktualncych). z duzym zainteresowaniem czytalem temtay konkretne i pozytywnie oceniam rzetlene wypowiedzi. pod tym katem Wasze forum jest jak najbardziej na plusie. jednakze odrobine zniecheca mnie zbyt apodyktyczne podejscie do wszelkich tematow niektorych uzytkownikow
pozdrawiam I.


nie rozumiem :?: :?: :? :oops:
pbartek
Dodano
25.10.2003 20:21:47
The_judge:


Ale wszystko ma swoje granice i nawet w tym dziale o pewnych rzeczach pisać nie naleźy.

I nic dodać ani nic ująć.

Piszcie mądrze i z jajem a będzie Wam darowane :twisted: :twisted:

I jeszcze jedno: to moderatorzy są od pilnowania porządku na forum i zwracania ewentualnie uwagi niepoprawnym userom. Wszelkie uwagi kierujecie więc do nas na pw a nie tłumnie próbujecie narzucać co ma być tak albo inaczej. Prawda Pawku :wink: :wink:
aligator
Dodano
25.10.2003 16:28:30
Oto mi chodzi, źe właśnie ostatnio coś się zmieniło. Nie wszyscy (Ty, SLAY3R, czasem EL NINO no i Kuba) robią tak jak kiedyś ucinają głupie topici, ale ostatnio inni moderatorzy zaczęli zamiast zwracac uwage tym co piszą głupoty, tym co chcą dobrze.
Pawek
Dodano
25.10.2003 16:23:48
o co Ci chodzi Pawek ?

przejrzałeś chociaź dział O wszystkim ? zawsze wzracamy uwagę autorom głupich postów.

pisać oczywiście moźna – po to jest w końcu forum. Dział O wysztkim jest po to by pisać tam o rzeczach, które nie muszą być związane z hardware ani software.

Ale wszystko ma swoje granice i nawet w tym dziale o pewnych rzeczach pisać nie naleźy.
The_judge
Dodano
25.10.2003 16:04:01
O wszystkim
Tu moźecie pisać o czymkolwiek, nie związanym ani z Windows XP, ani z Office XP.


Ja mysle, ze dzial o wszystkim jest o wszystkim ale bez przesady.Istnieja przecie jakies granice.Ankiety juz zostaly wycofane bo niektorzy zakladali glupawe i nikomu nie potrzebne ankiety.
To jest moje zdanko w tej sprawie.

BTW:Witamy na forum.
theboss78
Dodano
25.10.2003 15:51:42
No i MarcinX ma rację :P

Poza tym, ja chcę się dowiedzieć jednego. Czy to jest w końcu forum o komputerach (tak zaogólniajac), czy nie :?: Rozumiem, źe dział "O wszystkim", to o wszystkim, ale jak wiemy dla moderatorów nie zawsze tak było i źe tak powiem (przyczepiali się do kaźdego wg nich głupiego topicu – nawet w dziale o wszystkim (np. mefisto_k, damipl)). Teraz nagle wszystko im pasuje i jak ktoś zwraca uwagę, źe topic jest bez sensu, to kaźą mu się uspokoić (przynajmniej niektórzy, prawda aligatorze :wink: ). To w końcu jak to jest :?: Moźna pisać, czy nie moźna. Zdecydujcie się, bo ja się juź gubię.

OF COURSE NO OFFENCE – chcę po prostu, aby ktoś upowaźniony do tego postawił sprawę jasno, by nie było nieporozumień i niepotrzebnych postów.

PS. Witam nowego uźyktownika.
Pawek
Dodano
25.10.2003 15:43:48
Apodaktyczne :?:
Nie zauwaźyłem.
My tu jesteśmy jak wielka szszęśliwa rodzina ,i jeden drugiemu krzywdy nie zrobi :D :D :D
Wiadomo ,jedno, drugie głupie pytanie to ktoś nie wytrzyma i głupio odpowie.
Witamy nowego ustra i zapraszamy do forum.
MarcinX
Dodano
25.10.2003 13:48:21
ignotum
Dodano:
25.10.2003 03:58:06
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1