Do Rebe.

[quote=Rebe]Tak czekałem kiedy - niech w zdrowiu poostają wyniki brytyjskich badań dot. "przeciętnie inteligentnych osobników" - kwestia literówek stanie się koronnym argumentem świadczącym o mej ułomności ( polega ona na tym, że - patrz wtręt - z czystego lenistaw uznaję, że mądry zrozumie, a dla głupiego szkoda starań ). Dane dotyczące mego wykształcenia są chyba i na tym forum, a nawet jeżeli nie to można je znaleźć w sieci, wiek - o ile z dodawaniem sobie radzisz - też mozna dzięki tym informacjom ustalić. O tych sterownikach to już może nie pisz iwęcej, bo - ach to moje matołectwo - jakoś o driverze wywołującym "moje dokumenty" nie słyszałem ( niezależnie od tego czy ktos płytę głowną zmieniał, czy nie ). PS. Coś mi się widzi żeś epigonem Pana Jourdain.[/quote] z [url=http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=158980]tąd[/url] Nie wiem czy można tu faktycznie pisać o wszystkim, ale myśle że zmieszczę się w regulaminie forum :P Wiec wygooglowałem o tobie Rebe Forum Żydów PolskichPo otrzymaniu nut i odśpiewaniu Ani maamin, Rebe powiedział: "Gdy oni śpiewali Ani maamin w ... Podobno w pierwszy Jom Kipur, gdy Rebe zaśpiewał Ani maamin, ... fzp.jewish.org.pl/aw3.html - 25k - Kopia - Podobne strony Potem czytałem twoje pierwsze posty na jamie sam sobie oglądnij całkiem ciekawe :P Ciekawe ile pisałeś tego posta jak miałeś swój pierwszy komputer :P i w dodatku ze wszystkimi polskimi znacznami przecinkami :P Potem pytałeś czy trzeba pisać do ludzi pan i pani to mnie rozbawiło. A teraz szukam szukam i nic nie moge wyszukac na tym forum pokazuje mi 10 ostatnich postów na jamie nic nie moge znaleść hmm ukrywasz się???:P Wklej swój dowód osbisty i tyle :lol: [color=green][b][i]Nie mam żadnych uwag regulaminowych, choć wątpliwość mnie nachodzi , w kwestii takiej, czy nie lepszy byłby kontakt na PW? Jeśli pytania masz natury osobistej , a na to wygląda, to na PW proszę do Rebego - zechce ci odpisać -to odpisze , nie zechce- Jego sprawa. Prywatnie mogę tylko Tobie napisać , że błądzisz , zarówno w szukaniu w Googlach jak i na Jamie, w kwestii szukania danych o Osobie. Po tym zaś, jakie wyciągasz wnioski ze znalezionych ...strzępków informacji , wnoszę , że nic więcej nie znajdziesz i nic więcej nie dowiesz. -Seeker-[/i][/b] [/color]

Odpowiedzi: 1

1. [quote] z tąd [/quote] - belka w oku własnym i źdźbło w cudzym. 2. [quote]wygooglowałem [b]o tobie[/b] Rebe[/quote] - ta... jak zwykle trzeci rodzaj prawdy podszyty dowcipem o lekkosci knura zarodowego. 3.[quote]Potem..[/quote] -x2 a/ Niestety nie wiem ile pisałem tego posta jak miałem pierwszy komputer ( polska język trudna język i pewnie dlatego takie problemy budzi implementacja, sensownie działających, "sprawdzaczy' gramtyki ), ale ilu i jak długo bym postów tego typu nie pisał to - w żaden sposób - ilość i tempo tej czynności nie wpływa na szybkość i umiejętnosc czytania treści, w nich zawartych, u PT Odbiorcy. b/ Dowód na prawidzość poprzedniego zdania. 4.[quote]A teraz szukam szukam...[/quote] - współczuję ułomności wyszukiwarek/szukającego* 5. [quote]Wklej swój dowód osbisty i tyle[/quote] - a zdjęcia przyrodzenia, by co do obecności/braku napletka, ew. tego czy nie mam w poprzek ( nigdy nie wiadomo kto w sieci jest płci jakiej ), się upewnić nie chcesz ? * Niepotrzebne skreślić. PS. A ja, Seeker, mam i to z paru powodów ( rozwinięcia nie będzie ) [i][color=darkred][b]A ja oporów do zamknięcia nie mam ;-) Kontynuujcie Panowie na PW! Anathema[/b][/color][/i]
Rebe
Dodano
30.01.2008 08:29:27
Small Mike
Dodano:
29.01.2008 21:11:46
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1