do El Nino

Wiesz El Nino potraktowałeś moj post naprawdę złosliwie zamykając go. Czasami wydaje mi się, ze najlepiej chciałbys całe forum zamknać.
Po pierwsze wcale nie złamałem zadnych zasad na forum. Wiec dlaczego zostal watek zamknięty? Jak Tobie sie nie nie podobają moje posty to ich nie czytaj i po kłopocie.
Druga sprawa, nie pisałem 4 postow z taką samą trescią. Kazdy post byl o czym innym chociaz ogolnie dotyczyly monitorow LCD. Ten ktory byles "łaskaw" zamknąc byl na temat 17 tek, ktorego wczesniej nie poruszałem. wczesniejsze posty mialem o 15kach oraz o jednym modelu 17ki.
Poza tym to był pilny watek (co napisałem) i dlatego chcialem by byl jako nowy watek.
Kolejna sprawa... Napisales ze nic z tego nie wyjdzie.. A skad ty kurna to wiesz? Otoz mylisz sie. W sobote zaplanowalem ostateczny zakup i go dokonałem. Obejrzalem wiele monitorkow i wybralem LG 1730S. I jestem bardzo zadowolony. Wiec to Ty sie myliles. Wydaje mi się, źe czepiasz się bo Ci sie nudzi i tyle.

Odpowiedzi: 13

Ten fragment mnie zaciekawił:
mrsit:

Np. taki LCD firmy XXX:
1. pierwsza osoba ktora go kupila pisze w wordzie i jest zachwycona sprzetem
2. druga osoba gra w wyscigi samochodowe i jest wsciekla ze obraz smuzy
3. trzecia osoba ma karte S3 Trio i dziwi sie ze obraz wyglada cudacznie i zwala to na monitor (przy LCD ogromna role odgrywa karta graf. jako ze monitorki te maja nominalnie wyzsza rozdzielczosc)
4. czwarta osoba kupila ale sie zepsul wiec jest zly
itd. itp.

Tak wiec osoba oczekujaca porady co do monitora XXX jest w kropce i nadal nic nie wie miarodajnego.

Dlaczego z niego nic nie wynika??
Ja na tym przykłądzie dowiedziałem się źe monitor XXX jest idealny jeśli planiuje uźywać go do pisania, jest raczej kiepski do gier i jeśli będe duźo grał to lepiej kupić inny.
Jak dla mnie to całkiem sporo informacji.
Mateuszpi
Dodano
19.06.2005 15:49:00
moźe i ja coś dorzuce
Lisowczyk napisał:

To wiele wyjasnia.
Gdybyś go bowiem miał mieć – tak "bezzaimkowo" – to pewnie połowy tych głupot, coś je napisał, czytać by nie trzeba było.

gdyby nie EL NINO to i połowy odpowiedzi by nie było na pytania, na problemy, fakt czasami moźe i coś napisze nie tak, ale facet na "łeb" jestem za nim ale jest i pewna sprawa która dodtyczy wszystkich:
forum jest po to aby pisać coś kilka razy (nie zawsze problem jest równy problemowi) i coś co jest nawet błache i w miare moźliwości odpowiadać, nie kaźdy ma głowę do róźnego rodzaju spraw, sam korzystam z tego forum chociaź mam pokrewny kierunek do informatyki, ale jestem początkujący więc nawet błache problemy staram sie napisać
Więc nie ma sie o co kłucić, dajcie luz
Pozdrawiam [/img][/list]
slawek79
Dodano
19.06.2005 03:41:58
Ja tez polecam tę stronkę. Przed zakupem LCD byłem tam i duzo się z niej dowiedziałem. Ja takźe szczerze ja polecam. :idea:
fidelio
Dodano
01.06.2005 01:09:41
Jest w tym sporo prawdy....

Ja przy kupnie swojego LCD opierałem się na opinii profesjonalistów. Kaźdy zanim kupi monitor powinien odwiedzić stronę www.mva.pl
regedit
Dodano
31.05.2005 23:54:18
Pozwole sobie wtracic swoje 3 grosze dot wyboru sprzetu co bynajmniej nie oznacza ze zamierzam wystepowac jako arbiter :)

Calkowicie zgadzam sie El Nino ze przy wyborze sprzetu bazuje w glownej mierze na wlasnej ocenie i raczej nie opieralbym sie na opinii forumowiczow.

A to czemu ? Bo tam gdzie 3 osoby tam 3 opinie. A ze sprzetem to jest tak ze winien byc dopasowany indywidualnie.
Np. taki LCD firmy XXX:
1. pierwsza osoba ktora go kupila pisze w wordzie i jest zachwycona sprzetem
2. druga osoba gra w wyscigi samochodowe i jest wsciekla ze obraz smuzy
3. trzecia osoba ma karte S3 Trio i dziwi sie ze obraz wyglada cudacznie i zwala to na monitor (przy LCD ogromna role odgrywa karta graf. jako ze monitorki te maja nominalnie wyzsza rozdzielczosc)
4. czwarta osoba kupila ale sie zepsul wiec jest zly
itd. itp.

Tak wiec osoba oczekujaca porady co do monitora XXX jest w kropce i nadal nic nie wie miarodajnego.

Osobiscie gdy kupuje sprzet stosuje nastepujaca procedure:
1. okreslam na jak dlugo ma mi sprzet wystarczyc i co ma miec w wyposazeniu
2. okreslam producentow ktorzy sie specjalizuja w danym produkcie
3. czytam grupy dyskusyjne pod katem problemow (problemow rzeczywistych a nie wyimaginowanych)
4. kupuje :)

I generalnie z dosiwadczenia mojego wynika ze trzeba sie trzymac producentow sprawdzonych najczesciej drozszych ale za to pewnych.
mrsit
Dodano
01.05.2005 11:42:22
Długi łikend jest moźe by tak do parku iść ochłonąc trochę ?
Czy jeszcze kogo sie czepicie ?
Anonymous
Dodano
01.05.2005 10:43:58
El Nino, gdyby wszscy mysleli tak jak Ty, to te forum nie miałoby sensu istnienia. Co dwie głowy to nie jedna – to powiedzonko ma sowj sens. Forum polega na poszerzaniu wiedzy i doswiadczen. Nie rozumiem Twojej koncepcji forum. Moja w kaźdym razie jest inna. Zawsze chcę poznac jak najszersze opinie i porady dotyczace sprzetu, ktory mam kupic. Po to wlasnie forum jest. :idea:
fidelio
Dodano
01.05.2005 02:07:41
Lisowczyk:
EL NINO:
Mam swoj rozum ....


To wiele wyjasnia.
Zgadza sie. Gdybym mial Twoj, zamknalbym sie w piwnicy i ludziom na oczy nie pokazywal.
EL NINO
Dodano
30.04.2005 23:51:41
EL NINO:
Mam swoj rozum ....


To wiele wyjasnia.
Gdybyś go bowiem miał mieć – tak "bezzaimkowo" – to pewnie połowy tych głupot, coś je napisał, czytać by nie trzeba było.
Lisowczyk
Dodano
30.04.2005 23:48:05
fidelio:
Bo chleb kosztuje niecałe 2 zeta, a tutaj chodziło o 1000zł z okładem.
Jesli bede kupowal 500 bochenkow, rowniez zaplace 1000 zlotych. To nie jest zaden argument.
fidelio:
Wolę polegać nie tylko na swojej opinii.
Gdybym mial polegac na opinii innych, a szczegolnie forumowych "fachmanow" od doradzania kupna, nie kupilbym nawet gazety. Mam swoj rozum i sam, w oparciu chocby o parametry, kupuje co mi pasuje.
fidelio:
Stąd te posty. Ale chyba dzięki temu forum się rozwija, prawda? :?:
Nie sadze. Te posty nikomu nie pomoga, bo to takie pierdzielenie po proznicy.
EL NINO
Dodano
30.04.2005 23:32:02
Hehe no wiesz.. z tym chlebem to akurat niezbyt trafiony pomysł. :wink: Bo chleb kosztuje niecałe 2 zeta, a tutaj chodziło o 1000zł z okładem. Zgodzisz się chyba ze mna, ze taka kasa to nie w kaszę dmuchał.Wolę polegać nie tylko na swojej opinii. Dlatego chciałem zapytac się jak największej ilości ludzi i dowiedzieć się najwięcej. Stąd te posty. Ale chyba dzięki temu forum się rozwija, prawda? :?:
fidelio
Dodano
30.04.2005 23:25:57
Jesli chcesz pisac "do El Nino", pisz prosze na PW.

fidelio:
Wiesz El Nino potraktowałeś moj post naprawdę złosliwie zamykając go.
Zlosliwym bylbym gdybym zamknal juz poprzednie. O ile pamiec mnie nie myli, flood na temat "wyboru monitora" zaczales juz w grudniu:
Tylko 19 postow –> http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=27001&highlight=
55 postow –> http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=32650&highlight=
25 postow –> http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=33445&highlight=
Co z nich wyniknelo ? A guzik kurna, bo ni stad ni z owąd zakladasz "pilny watek":
http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=33722&highlight=

Moze ja dziwny jestem, ale jesli chce cos kupic, ide do sklepu, ogladam kilka rzeczy i kupuje to co mi pasuje.
Dobrze kurna ze nie masz takich dylematow przy kupnie chleba, bo bys z glodu kopytami w kalendarz pierdyknal.
fidelio:
W sobote zaplanowalem ostateczny zakup i go dokonałem.
Nareszcie.
EL NINO
Dodano
30.04.2005 19:01:13
Jesli chcesz pisac "do El Nino", pisz prosze na PW.

fidelio:
Wiesz El Nino potraktowałeś moj post naprawdę złosliwie zamykając go.
Zlosliwym bylbym gdybym zamknal juz poprzednie. O ile pamiec mnie nie myli, flood na temat "wyboru monitora" zaczales juz w grudniu:
Tylko 19 postow –> http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=27001&highlight=
55 postow –> http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=32650&highlight=
25 postow –> http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=33445&highlight=
Co z nich wyniknelo ? A guzik kurna, bo ni stad ni z owąd zakladasz "pilny watek":
http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=33722&highlight=

Moze ja dziwny jestem, ale jesli chce cos kupic, ide do sklepu, ogladam kilka rzeczy i kupuje to co mi pasuje.
Dobrze kurna ze nie masz takich dylematow przy kupnie chleba, bo bys z glodu kopytami w kalendarz pierdyknal.
fidelio:
W sobote zaplanowalem ostateczny zakup i go dokonałem.
Nareszcie.
EL NINO
Dodano
30.04.2005 19:01:13
fidelio
Dodano:
30.04.2005 18:14:42
Komentarzy:
13
Strona 1 / 1