DO CIECIÓW : Jachu, TOmir, SK8, Kacper, Fletcher

Cześć BURAKI !!!

Kto wam nadał te nicki rodem z gwiezdnych wojen lub jeszcze lepiej z Harry Pottera. Jestem wsiarze bardzo ciekawy jaki naprawdę macie sprzęt. Bo według mnie iloraz waszej inteligencji
wskazuje na PC klasy 386, ale i tak chyba przesadziłem. Mimo to uwaźajcie bo wam się słoma w komputerach zapali KUTASY

Odpowiedzi: 7

Sorry za wiare. Nie wiem jak to się stało , ale te głupki dostali się do mojego kompa. Bardzo was za to przepraszam. TO są dziwni kolesie. Robią zadymy w akademiku. Prócz jazdy na desce nic nie umieją.

Sorry
Anonymous
Dodano
20.01.2002 00:16:30
Jestem bardzo rad z tego, źe są jeszcze świecie ludzie dla których status społeczny nie zaczyna się od mocy posiadanego komputera.

Dzięki za poparcie

pozdrowionka
zulus
Dodano
20.01.2002 00:13:44
Zgadzam sie z ZULUSEM !!!
TE KUTASY to kupa frajerow i dupkow do potegi n.
Zeby im huj strzelil te ich przepiekne kompy...
Anonymous
Dodano
20.01.2002 00:09:32
Popieram Zulusa i wcale tu nie chce nikogo wyzywac od burakoow ale Jachu, TOmir, SK8, Kacper, Fletcher powinni nie miec nawet wstepu na foroom. !!!!
Anonymous
Dodano
19.01.2002 17:32:53
Ale z was pojeby.
DObra zdradze wam tajemnice. Nie wiemy kogo to komp jest, ale koleś z pokoju 230 wyjechał i zostawił nam klucze. Teraz moźemy, jak to wy mówicie, poserfować. (HHHHa.)

W tym problem , źe wy nie macie zielonego pojęcia o sersowaniu bo je jesteście frajerami. NIgdy nie mieliści deski pod nogami. (no sory Thps 2 – no sorry,) Bijecie się kto ma lepszego kompa, albo czy windows xp jest wydajniejszy od 2000.

HAAAAAAAAAA
Anonymous
Dodano
19.01.2002 16:56:08
Popieram w prawie calej rozciaglosci. Jedno zastrzezenie. Zulus, staraj sie nie znizac do ich poziomu, bo to nic nie zmieni :)
Anonymous
Dodano
19.01.2002 02:49:54
O widzę, źe ktoś bardzo nie lubi prymitywów. Ja tez ich nie cierpie. Zulus jestem z tobą. Takie frajerstwo trzeba tępić.
Tatus, Mamusia, babcie, dziadkowie i jeszcze parę osób z rodziny złoźyli się na komputer dla takiego SK8, a on teraz drze łacha z ludzi którzy mają niźszej klasy sprzęt.
Anonymous
Dodano
19.01.2002 00:06:45
zulus
Dodano:
18.01.2002 23:47:54
Komentarzy:
7
Strona 2 / 2