DO CIECIÓW : Jachu, TOmir, SK8, Kacper, Fletcher

Cześć BURAKI !!!

Kto wam nadał te nicki rodem z gwiezdnych wojen lub jeszcze lepiej z Harry Pottera. Jestem wsiarze bardzo ciekawy jaki naprawdę macie sprzęt. Bo według mnie iloraz waszej inteligencji
wskazuje na PC klasy 386, ale i tak chyba przesadziłem. Mimo to uwaźajcie bo wam się słoma w komputerach zapali KUTASY

Odpowiedzi: 20

A zeby na przyszlosc nie bylo watpliwosci to:

1.Popieram Zulusa i wcale tu nie chce nikogo wyzywac od burakoow ale Jachu, TOmir, SK8, Kacper, Fletcher powinni nie miec nawet wstepu na foroom. !!!! – TEGO POSTA NAPISALEM JA !!!

2.Zulus ty palancie – to juz NIE JA pisalem.

3.To ja dudi nie poznajesz – znowu NIE JA.

4.Jakies cioty sie podemnie podszywaja Zulus. To pewnie ktos ze squadu Jachu, TOmir, SK8, Kacper, Fletcher. Ja podaje swojego maila. – tym razem JA [bylem jako gosc].

5.Jak ktos nie ma co robic to przyczepi sie i wkurza innych.
No coz – sa loodzie i mloty. – to pisalem JA

6.I znowu pomysłka. – to juz NIE bylem JA.

7.No i znowu mlotki sie przyczepily. Chyba kazdy normalny czlowiek odrozni listy moje i ich i to wcake nie ze wzgledu na styl.
Nawet nie umieja wyrazu dobrze napisac. – TO JA pisalem.

8.Jesteś marny jak..... niewaźne. Zobacz , jak napisałeś młotiki (młotku). Jesteś słaby.
Ale i tak juź mi się to znudziło. Nara – TO NIE JA pisalem.

Moze to sie dlugie zrobilo ale chcialem raz na zawsze wytlumaczyc zeby nie bylo watpliwosci ze nigdy na Zulusa nie bluzgalem. I tak tym pajacom to sie pozniej znudzilo a Kuba zalozyl konta na forum.
To tyle. Nie mam zbyt wielu postoow bo siedze na modemie ale poczatki forum znam (kiedys nie bylo kategorii, wszystkie posty szly po kolei).
Pozdrowienia podwojne ze wzgledu na moj 100 post :D :!: :D
Anonymous
Dodano
25.08.2002 02:43:50
A zeby na przyszlosc nie bylo watpliwosci to:

1.Popieram Zulusa i wcale tu nie chce nikogo wyzywac od burakoow ale Jachu, TOmir, SK8, Kacper, Fletcher powinni nie miec nawet wstepu na foroom. !!!! – TEGO POSTA NAPISALEM JA !!!

2.Zulus ty palancie – to juz NIE JA pisalem.

3.To ja dudi nie poznajesz – znowu NIE JA.

4.Jakies cioty sie podemnie podszywaja Zulus. To pewnie ktos ze squadu Jachu, TOmir, SK8, Kacper, Fletcher. Ja podaje swojego maila. – tym razem JA [bylem jako gosc].

5.Jak ktos nie ma co robic to przyczepi sie i wkurza innych.
No coz – sa loodzie i mloty. – to pisalem JA

6.I znowu pomysłka. – to juz NIE bylem JA.

7.No i znowu mlotki sie przyczepily. Chyba kazdy normalny czlowiek odrozni listy moje i ich i to wcake nie ze wzgledu na styl.
Nawet nie umieja wyrazu dobrze napisac. – TO JA pisalem.

8.Jesteś marny jak..... niewaźne. Zobacz , jak napisałeś młotiki (młotku). Jesteś słaby.
Ale i tak juź mi się to znudziło. Nara – TO NIE JA pisalem.

Moze to sie dlugie zrobilo ale chcialem raz na zawsze wytlumaczyc zeby nie bylo watpliwosci ze nigdy na Zulusa nie bluzgalem. I tak tym pajacom to sie pozniej znudzilo a Kuba zalozyl konta na forum.
To tyle. Nie mam zbyt wielu postoow bo siedze na modemie ale poczatki forum znam (kiedys nie bylo kategorii, wszystkie posty szly po kolei).
Pozdrowienia podwojne ze wzgledu na moj 100 post :D :!: :D
Anonymous
Dodano
25.08.2002 02:43:50
dudi je wiedziałem o tym źe kiedyś niektórzy ciecie podszywali się pod innych ale nie wiedziałem, jak to wyglądało. No i oczywiście nawet nie pomyślałem o tym źe mogłeś kogoś wyzwać.

Pozdroofka
SLAY3R
Dodano
25.08.2002 02:37:42
ooo SLAY3R zebys tylko nie myslal ze to ja wyzywalem Zulusa od palntoow i inne takie, zanim jeszcze byly konta na forum mozna bylo sie podszywac sie pod uzytkownikoow i jakas banda doopkow sie pode mnie podszywala. I nie patrz ze tam raz jest ze jestem zarejestrowany a raz nie bo ja nigdy na nikogo nic nie bluzgalem chyba ze na tych pajacow.
Anonymous
Dodano
25.08.2002 02:31:17
ooo SLAY3R zebys tylko nie myslal ze to ja wyzywalem Zulusa od palntoow i inne takie, zanim jeszcze byly konta na forum mozna bylo sie podszywac sie pod uzytkownikoow i jakas banda doopkow sie pode mnie podszywala. I nie patrz ze tam raz jest ze jestem zarejestrowany a raz nie bo ja nigdy na nikogo nic nie bluzgalem chyba ze na tych pajacow.
Anonymous
Dodano
25.08.2002 02:31:17
Widzę, źe stare tematy teź czasem wychodza na światło dzienne. Ciekawe źeczy się tu działy zanim się zapisałem na to forum.
SLAY3R
Dodano
24.08.2002 22:09:08
Eximius po co ty odkopujesh tak stare posty ??hehehe ale polewka jest z tego bueahahahah
B3T0N
Dodano
24.08.2002 21:55:31
no i oczywiscie popieram zulus'a

pozdroofki
Eximius
Dodano
24.08.2002 21:28:06
zaraz, zaraz "zulus to pizda" :arrow: "pizda to pizda" :arrow: to kim do cholery jest "pizda" :D

pozdroofki
Eximius
Dodano
24.08.2002 21:27:24
pizda to pizda nad pizdami :> popieram zulusa
= F e n ! x =
Dodano
23.01.2002 22:35:53
Zulus to Pizda
Anonymous
Dodano
23.01.2002 22:27:34
Jesteś marny jak..... niewaźne. Zobacz , jak napisałeś młotiki (młotku). Jesteś słaby.

Ale i tak juź mi się to znudziło. Nara
Anonymous
Dodano
23.01.2002 13:41:43
No i znowu mlotki sie przyczepily. Chyba kazdy normalny czlowiek odrozni listy moje i ich i to wcake nie ze wzgledu na styl.
Nawet nie umieja wyrazu dobrze napisac.
Anonymous
Dodano
22.01.2002 23:57:28
I znowu pomysłka.
Anonymous
Dodano
22.01.2002 23:52:38
Jak ktos nie ma co robic to przyczepi sie i wkurza innych.
No coz – sa loodzie i mloty.
Anonymous
Dodano
22.01.2002 23:51:30
TO juź chyba jest koniec świata. Zabierają kolmuś jego imicz. Dudi – zostaje tobie tylko popełnić samobójstwo.
Anonymous
Dodano
22.01.2002 13:41:43
Jakies cioty sie podemnie podszywaja Zulus. To pewnie ktos ze squadu Jachu, TOmir, SK8, Kacper, Fletcher. Ja podaje swojego maila.
Anonymous
Dodano
22.01.2002 00:36:59
To ja dudi nie poznajesz.
Anonymous
Dodano
21.01.2002 14:50:26
Nie wiem kim jesteś Dudi, ale jeśli to Ty wyźej pisałeś posta wyraźającego poparcie. To co znaczą te słowa niźej?
Ale jeśli to nie Ty, to na drugi raz nie podszywaj się sk...
pod kogoś.
zulus
Dodano
21.01.2002 00:43:10
Zulus ty palancie
Anonymous
Dodano
20.01.2002 20:25:57
zulus
Dodano:
18.01.2002 23:47:54
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2