Długie logowanie

Bardzo namieszałem w ustawieniach serwera i teraz juz mi niejest potrzebny gdy proboje wyłączyc active directory komputer sie pyta czy usunąc partycje (niewiem o co chodzi) a gdy zaznaczam i biore dalej pyta sie o haslo ktorego nieznam. Niewiem czy to jest główna przyczyna poniewaź wszystko inne wyłączyłem i tylko to nie działa. Moze ktoś napisze co mam zrobić zeby się znowu szybko logował.
pozdro

Odpowiedzi: 6

mrsit:
To bardzo proste. Stworzyl nowy profil bo uzytkownik domeny to nie to samo co uzytkownic stacji roboczej.

Inaczej mowiac jesli przykladowo masz stacje robaocza na xp i masz swoj profil "Janosik" to po podlaczeniu komputera do domeny i zalogowaniu sie do niej powstanie nowy profil (najczesciej bedzie to "Janosik.NazwaDomeny")

No faktycznie dzięki :D
Janosik
Dodano
30.04.2005 18:14:05
To bardzo proste. Stworzyl nowy profil bo uzytkownik domeny to nie to samo co uzytkownic stacji roboczej.

Inaczej mowiac jesli przykladowo masz stacje robaocza na xp i masz swoj profil "Janosik" to po podlaczeniu komputera do domeny i zalogowaniu sie do niej powstanie nowy profil (najczesciej bedzie to "Janosik.NazwaDomeny")
mrsit
Dodano
30.04.2005 17:59:48
Hmm juz właśnie to zrobilem (samo usowanie troche trwalo) , szybko sie loguje. Teraz wszystkie opcje od udostępniania są wyłączone. Niewiem dlaczego ale ztworzyl mi sie nowy profil. Ale wystarczylo ze starego skopiowac wazniejsze ustawienia i jest dobrze.
pozdro
Janosik
Dodano
30.04.2005 12:22:42
Usuniecie AD jest operacja dosc powazna i opisana dosc dokladnie na stronach Ms wiec nie ma sensu tu sie rozpisywac. Natomiast jesli to nie jest serwer pracujacy w srodowisku produkcyjnym tylko domowy komputer na ktorym sobie eksperymentujesz to raczej sugerowalbym reinstalacje systemu.

Polecam np. to http://labmice.techtarget.com/windows2003/ActiveDirectory2003/default.htm

Janosik:
Wiem ze chodzi o połączenia sieciowe bo tak mi pisze. Ale jak wszystko sobie zrobilem w onf. serwera to nadal dlugo loguje :/
pozdro


Mozesz ten komunikat zacytowac, zrobic screenshota?

Bo problem jest w tym ze podajesz bardzo malo konkretnych danych aby Ci pomoc a rzeczy o ktorych piszesz sa dosc zawile.
mrsit
Dodano
30.04.2005 12:01:29
Jak sie loguje do systemu jako administrator. Wiem ze chodzi o połączenia sieciowe bo tak mi pisze. Ale jak wszystko sobie zrobilem w onf. serwera to nadal dlugo loguje :/
pozdro
Janosik
Dodano
29.04.2005 13:16:08
Jak wylaczasz AD ????
mrsit
Dodano
29.04.2005 12:36:05
Janosik
Dodano:
28.04.2005 22:16:46
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1