dlink dir300 a dell latitude d620

Witam! Jestem świeżo po reinstalowaniu systemu, wszelkie sterowniki, aplikacje, etc. są już wgrane. W laptopie jest karta dell wireless 1390 wlan. Łączę się z routerem bezprzewodowo. Mój problem rysuję się w następujący sposób. Otóż, udało mi się nawiązać połączenie, niby wszystko w porządku, lecz mniej więcej co 10 minut to połączenie zostaje zerwane z niewiadomych mi przyczyn, niby nieistotne, gdyż momentalnie się odnawia, lecz mocno irytujące jest to zachowanie się karty. W domu mam jeszcze jeden komputer stacjonarny, w jego przypadku nie ma żadnych problemów, gdy u mnie się rozłącza, u niego wszystko działa. Mógłby ktoś mi doradzić, w jaki sposób rozwiązać ten problem? Wydaje mi się, że wcześniej, gdy nawiązywane zostało połączenie, to zostawało też ono uwierzytelnione, teraz cały czas się wyświetla "stan: uwierzytelnianie", wygląda tak, jakby chciało, a nie mogło. Proszę o pomoc :( p.s. tym samym (wydaje mi się, że właśnie to jest przyczyną) nie mogę stworzyć domowej sieci, co wcześniej bez jakichkolwiek problemów mi się udało. pozdrawiam mariusz post do usunięcia :) wystarczyło przeinstalować sterowniki, zresetować router i ręcznie (broń boże automatycznie), dokładnie i powoli wprowadzić wszystkie dane w ustawieniach sieci i cieszyć się z bezprzewodowego internetu :)

Odpowiedzi: 0

mariusz12345
Dodano:
16.06.2009 14:42:57
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0