dlaczego!!!!!!!!!!!!!

dlaczego strona jest tak zadko aktualizowana? macie posty z 6 sierpnia jak dzis jest 12 katastrofa i dno ta strona ale taka jest prawda!

Odpowiedzi: 7

Juz jest 17 a ten nawet nie raczyl przeprosić i ktu tu nie aktualizuje danych :?: Aha i jest nie wychowany. Od dzisiaj SDCOM pracuje 24h/d zobaczymy ile pociagnie :wink: O ile wogule zacznie cos robic :mrgreen:
Ukey
Dodano
20.08.2004 00:50:38
Ludzie chcą wypocząć, zarzyć trochę urlopu, a tu taki wichrzyciel woła, źe mało newsów. Sam jakiegoś napisz ;) :mrgreen:
Anonymous
Dodano
17.08.2004 11:10:16
sdcom:
dlaczego strona jest tak zadko aktualizowana? macie posty z 6 sierpnia jak dzis jest 12 katastrofa i dno ta strona ale taka jest prawda!

Byłem tydzień na wakacjach. Juź uzupełniam...
Kuba
Dodano
17.08.2004 10:35:50
sdcom:
urlop urlppem ale nie swierze info na stronie smierdza od dni :)))) jak chca byc powazna strona to niech pisza aktualnie!!! do forum nic nie mam


Malo newsow :?:
Wejdz na wp czy onet tam bedziesz miec tyle newsow ile tylko dusza zapragnie.
theboss78
Dodano
12.08.2004 16:46:44
sdcom:
urlop urlppem ale nie swierze info na stronie smierdza od dni :)))) jak chca byc powazna strona to niech pisza aktualnie!!! do forum nic nie mam


Ty zaś "jak chcesz być brany powaźnie" to zmień sposób wypowiedzi.
Rozumiem krytykę, ale to co Ty piszcze juź bardziej jako krytykanctwo wypada nazwać.
Poniewaź Tobie się nie podoba to "Oni" mają obowiązek siedzieć na tyłkach i nic innego nie robić ?
Normalnego źycia wieść im zabraniasz, bo ... stronan ie jest aktualizowana.
Ciekawe, źe w czasiek iedy była nie zdobyłeś się nak omentarz ze zwykłym "dziękuję" za "Ich" starania – pewnie uznajesz, źe prawo do czytania newsów na tej stronie naleźy Ci się "jak psu zupa"?
"Im" teź się odpoczynek naleźy i dobrze by bło gdybyś to raczył uszanować.
Rebe
Dodano
12.08.2004 16:19:10
urlop urlppem ale nie swierze info na stronie smierdza od dni :)))) jak chca byc powazna strona to niech pisza aktualnie!!! do forum nic nie mam
sdcom
Dodano
12.08.2004 16:07:52
sdcom:
dlaczego strona jest tak zadko aktualizowana? macie posty z 6 sierpnia jak dzis jest 12 katastrofa i dno ta strona ale taka jest prawda!

Urlop qrna.
SLAY3R
Dodano
12.08.2004 15:55:15
sdcom
Dodano:
12.08.2004 15:24:41
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1