Dlaczego pod XP gry same sie wyłanczeją?

Win XP mile mnie zaskoczył. ALE.... no właćnie zawsze jest jakieś ale co zrobić źeby ni sie gry same z siebie niewyłanczały :–(
Po dwuch godzinach grania w necie (oczywiście bez sevu) nagro gra sie wyłancza
Uwieszcie mi to wkuźa :(
POMUSZCIE!!!!!!!

Odpowiedzi: 8

To dardzo interesujące co ty napałeś (chodzi mi oczywoście o OWCE)ale zastanawia mnie jedna sprawa. Skoro jak to stwierdziłeś o girkach na OpenGL moge zapomnieć to jak mi wytłumaczysz fakt źe Quake III chyba najbardziej typowa gierka pod OpenGL działe bez naimniejszego zaźutu a nawet lebiej :–)
Anonymous
Dodano
03.01.2002 18:48:00
Problem z grami jest bardzo duźy jeśli chodzi o system Win XP (Professional), otóź system działa na sterownikach systemu 2000 tak więc zainstalowanie dodatkowych biblotek pozostaje samemu uźytkowniowi. Najczęstszym problemem jest skonfigurowanie direct–a. O gierach chodzących na enginie OpenGL moźecie na razie wogóle zapomnieć, bo starowniki działają tylko na standardzie Win 9X/Me. Jeśli chodzi o skonfigurowanie systemu do współpracy z grami zalecałbym wejście we właściwości danej gry (prawy przycisk myszy) i ustawienie optymalnego systemu. Na razie pozostaje to....i krzyźyk na drogę. Moim zdanierm system ten jest dobry, wręcz niezawodny (mówię o angielskiej wersji – wypowiedź o polskiej podchodzi pod cenzure), lecz zbyt nowy aby opłacało się na nim siedzieć zwykłemu uźytkownikowi. POnadto Professional jest w szczególności dla firm jak teź dla Kawiarenek itp., gdzie głównie chodzi o obsługę internetu. Nie polecam wykorzystywania go do gier, chociaź multimedia działają odjazdowo :))))). Mam nadzieję, źe chociaź trochę pomogłwem ;). W razie problemów proszę pisać, spróbuję pomóc.
(Inf. przedstawione tutaj nie dotyczą systemu WIN XP Home Edition. Z nim będę miał sposobność dopiero za parę dni ;))
Aha i jeszcze jedno, jeśli ktoś ma crackowaną wersję Win XP Pro. proszę o szczególne zwrócenie uwagi przy ponownej instalacji systemu – mówię tu o wersji polskie (w ang. jeszcze nie sprawdzałem). Chodzi o to, źe w momencie wyboru typu formatowania na FAT lub NTFS system zawiesza się przy normalnym formatowniu. Moźliwe są tylko i wyłącznie szybkie....piszcie, chętnie podzielę się doświadczeniami :)
OwcA
Anonymous
Dodano
03.01.2002 17:24:12
A ja pierdole system XP najlepszym systemem operacyjnym jest Windos Me
Anonymous
Dodano
03.01.2002 14:27:46
zerocool chyba się chakierskich filmóf naoglądałeś
Anonymous
Dodano
02.01.2002 23:04:06
czy ktoś tutaj moźe gadać po ludzku a nie cwaniaczyć?
jak ktoś nie wie to poco się odzywa?
przecieź ludzie tu przychodzą po pomoc a nie po durne teksty
Anonymous
Dodano
02.01.2002 10:20:42
Czemu gry pod XP same sie wylanczaja i dlaczego nie mozna zainstalowac drukarki typu : EPSON STYLUS COLOR 480.
marian
Dodano
02.01.2002 02:25:03
po to poco ty bo chciałem wkońcu mieć sęsowny system operacyjny a ty się okazuje takimsamym gównem jak inne (no moźe troche innym) :–)
Anonymous
Dodano
31.12.2001 14:45:27
Przecieź WindowsXP jest systemem nowoczsnym i inteligentnym niech sam Ci odpowie. A wogule poco go instalowałeś
Anonymous
Dodano
30.12.2001 20:42:58
Anonymous
Dodano:
30.12.2001 11:07:11
Komentarzy:
8
Strona 2 / 2