Dlaczego pod XP gry same sie wyłanczeją?

Win XP mile mnie zaskoczył. ALE.... no właćnie zawsze jest jakieś ale co zrobić źeby ni sie gry same z siebie niewyłanczały :–(
Po dwuch godzinach grania w necie (oczywiście bez sevu) nagro gra sie wyłancza
Uwieszcie mi to wkuźa :(
POMUSZCIE!!!!!!!

Odpowiedzi: 20

Fakt, że pochodzisz z Kopalni, nie daje ci prawa wygrzebywania wątków sprzed 9 lat! parę dni wakacji od CXP powinno dać ci nieco do myślenia. Zamykam.
XanTyp
Dodano
24.07.2011 01:01:02
Nie wszystkie gry chodza w Open GL, wiekszość chodz pod direct X
mar550
Dodano
23.07.2011 20:09:57
wszysykie gry chodza z open gl tez poprostu zainstaluj nowe sterowniki
Anonymous
Dodano
21.01.2002 22:14:00
Ja jaeszcze nie zainstalowałem WindoswXP!!!!!!!!!!!!
Anonymous
Dodano
08.01.2002 16:07:09
Ja mam problem z zainstalowaniem gry "Tony Hawk's Pro Skeater 2" próbowałem na wszystkie sposoby i nic . Wkurwiłem się troszkę bo strace swoją zajebistą formę. A co do wyłanczanie się gierek teź miałem taki przypadek w paru gierkach a nawet mi się raz zawiesił po instalacji na czysty dysk ale huj dla mnie ten windows jest zajebisty ale przydał by sie Home Edition.Na nim chodzi wszystko bez zarzutów.
Anonymous
Dodano
07.01.2002 20:05:22
...skoro te cyfrowo podpisane detonatory takie dobre to moze podasz ich nazwy i ewentualna lokalizacje ,szpaki
:)
Anonymous
Dodano
07.01.2002 19:51:02
Hm...
Wszystkie wyźej wymienione gry oprócz Q3 i Counterstrike działały mi bez zarzutu na Win XP Prof jak równieź pl. Pierwsze co zrobiłem, to zainstalowałem najnowsze detonatory podpisane cyfrowo(!). Od tej pory wszystko łazi, nie wiem czy juź wykorzystałem OpenGL, ale tego typu wygaszacze mi chodzą. Pozdrowienia
P.S. Spróbujcie pisać bez błędów bo was się rozczytać nie da. Za moje błędy przepraszam ;)
Anonymous
Dodano
07.01.2002 19:28:05
szukalem...i znalazlem sterownik pod ktorym rusza moja gierka "return to castle...."
..rozruch co prawda jest wolniejszy niz w win 98 na ktorym dotychczas gralem(i sa bledy w samej gierce podczas grania:(
..ale tak czy tak to juz dobry poczatek,mam nadzieje
(mam win xp prof,Gf2 400,i sterownik winXP_21.81,jak ktos chce to moge podeslac..)
nara
Anonymous
Dodano
07.01.2002 18:53:16
minol ja tez mam taka karte i win xp(prof),chetnie zkorzystam z pompocy,podeslij mi te sterowniki albo wskaz ktore to chociaz sa...(ja mam ponoc najnowsze,co jednak nie zawsze oznacza najlepsze:)
Anonymous
Dodano
07.01.2002 14:43:47
Ja juź się pozbyłem tego problemu, zainstalowałem najnowsze detonatory i jedyną aplikacją jaka mi nie działa jest ClonyXL.
bojownik
Dodano
06.01.2002 23:44:47
ludzie jak wam niechodzą to co zrobita pujdziecie do bil gejtsa i powiecie źe microsoft windows xp profesional pl to gówno przecieźsama nazwa tłumokui ói źe jest to pod firme oczywiście gry powinny chodzić lepiej niź pod home edition przeglądajcie stronki ludzie coto nezozoik źę rasa ludzka jest ciemna jak palce muźyna od góry zobaczycie na stronkach wiadomości o błędach czy pacze do windowsa a propo orginałki są ruuez windowsa ale kosztują lecz microsoft ma zabezpieczenie systemowe jakiegoś numeru źe jak coś przekriczysz jakiś dopuszczalny limit wykoźystywania pamięci systemu to ci się monitor z 20 razy pod źąd włącza i wyłącza poprostu regenerujcie monitora... chtnie bym się z godził z ice man'em poniewaź gta 2 ma wymagania poniźej średniej jego procka jak ma profesional pl to opwinien ściągnąć se direksa pod xp sterowniki do rivy itp jak to niepomoźe to piszcie ... (z xp siedzę długi czas znam go jak palec u nigi :) )
artur
Dodano
06.01.2002 21:47:39
kur** gta2 pl nawet niemogę włączyć odrazu się wyłącza co robić mam system xp profesional pl 733 mhz riva tnt 2 32mb sonblaster pro 180% piszcie na e–mil lub tutaj
Anonymous
Dodano
06.01.2002 20:29:09
mikul powiem ci je ja szukalem sterow do voodou 3 prze pare tygodni i w koncu znalazlem i chodzi bajecznie wszystko wskocz na stronke 3dfx i tam powinienes cos znalesc:)a tak apropo to uwielbiam wysylac komunikaty o bledach do microsoft:)
Anonymous
Dodano
05.01.2002 15:43:29
Dla owcy Ja mam Voodo3 2000 i dla wszystkich moglibyście mi poźucić kilka dobrych detonatorów :–)
MIKUL
Anonymous
Dodano
05.01.2002 05:26:38
hmm ja mma xp pro Counter–strike na opengl chodzi mi bez zarzutow :) karta geforce 2mx 4 64ram
Anonymous
Dodano
05.01.2002 04:18:59
Ja mam równieź problem z grami, mam xp prof. i S3 SAVAGE 4, i np. Max Payne i UT działają bez problemu natomiast inne gierki typu Return to castle, Collin 2nie chcą pójść bo albo wołają o Opengl (nie moźe otworzyć) albo odpala się logo i filmik początkowy a po chwili wszystko pada. Jeźeli ktoś moźe mi pomóc to proszę o kontakt.
Anonymous
Dodano
05.01.2002 00:34:20
Ja mam rive tnt2 m64 i jest o tyle śmiesznie źe quakeIII działa bez szemrania a wolfenstein wywala na samym początku błąd źe nie ma zainstalowanej biblioteki openGL. To samo jes u mojego kolegi na GeForce juź 3 godziny siedze w necie i szukam sterowników patchy albo innych bzdur źeby to odpalić, ale nie moge nic wyczaić pod Windows Xp. Jak tak dalej pójdzie to wywale tego Windowsa w pizdu i zainstaluje sobie Me.

Pozdrawiam
bojownik
Dodano
04.01.2002 22:13:07
No nie wiem panowie ja mam GeForca 2/400 i chodza mi wszystkie gry bez zazutu jezeli chcecie to moge przeslac wam sterowniki ktore dzialaja bez zazutu
Anonymous
Dodano
04.01.2002 15:25:49
Miałem problem z Wolfenstein'em. Wyłączał się po 15 min. grania. Mój system to XP Professional. Pierwsze co zrobiłem to...zainstalowałem sterowniki, z których korzystałem w 98 ( orginalne do karty GeForce 2MX od Creative), trochę się buntował i krzaczył się na rozdzielczościach, ale poszedł. Miałem później problemy przy innych grach, to ściągnąłem ostatnie detonatory i od tej pory źadnych problemów nie ma. Przy instalacji sterowników system pisał, źe sterownik nie ma podpisu cyfrowego (coś w tym stylu), ale to olałem. Jestem w Wolfenstein'e w 7–mej misji, w 3–cim rozdziale i ani razu gra się nie wyłączyła. Pozdrawiam! Miłego grania!
Anonymous
Dodano
04.01.2002 00:48:59
W zaleźności jaką masz kartę graficzną, ja posiadam GeForce 2/400 i wałek, ani Q3 ani nowy Wolfenstein nie chce łazić bez biblioteki OpenGL.Czemu? Nie wiem i na razie nie powiem, system ten mam dopiero od paru dni i doszedłem do tego, źe polska wersja to...wałek ;). Bądź tak miły i powiedz mi jaką masz kartę graficzną i czy zainstalowałeś WIN XP w systemi FAT czy NTFS. Bo mi nawet detonatory nie pomagają :((((((
OwcA
Anonymous
Dodano
03.01.2002 22:28:04
Anonymous
Dodano:
30.12.2001 11:07:11
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2