Dlaczego ikona S&D niknie z zasobnika systemowego a pojawia się komunikat?

Witam.Od jakiegoś czasu nie mogę sobie poradzić z niknięciem ikony S&D z zasobnika systemowego.Czasem pokazuje się po restarcie komputera, ale nieraz i 2 - 3 restarty nie pomagają.Wtedy gdy ikona ta 'znika' z zasobnika (nie ma jej po uruchomieniu komputera) pojawia się okno Microsoftu z komunikatem do którego zrzutu z ekranu jest ten link: Link: http://s1.zapodaj.net/9929728.jpg.html Jaka może być tego przyczyna? Poprzednio przez około 4 miesięcy miałem S&D 1.5.1.15 i takie sytuacje prawie nie miały miejsca.Po aktualizacji S&D do wersji 1.6 po kilku dniach ikona po uruchomieniu często jest niewidoczna.Odinstalowałem S&D i pobrałem go ponownie z płyty CD dołączonej do Komputer Świat.Po kilku dniach historia się powtórzyła.Jeszcze raz usunęłem i powtórnie zainstalowałem S&D i po klku dniach jest to samo! Dzisiaj trzykrotnie restartowałem kompa ale bez powodzenia.S&D działał mi w tle i chronił w czasie rzeczywistym.Była to jakaś ochrona,której teraz (gdy nie widać ikony w zasobniku) i pokazuje się ten komunikat chyba nie ma.Można coś na to poradzić,czy dać sobie z tym spokój? Mam b.krótki staż i nie wiele wiadomości i umiejętności więc proszę o pomoc, radę i opinię za które z góry dziękuję. #-o

Odpowiedzi: 1

Może zacznij u źródła i napisz do Komputer Świata?
XanTyp
Dodano
06.09.2008 03:32:40
andrzej.awm
Dodano:
28.08.2008 18:26:34
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1