Dla fanów Billa

Wiatm

Aź mnie skręca źeby umieścić tu ten temat który jest dla wszystkich miłośników Billa.

Tu artykuł do poczytania http://www.linuxdlafirm.pl/linux_opinie/niezalezne_opinie/dlaczego_nie_lubimy_microsoftu.html

Odpowiedzi: 20

EL NINO:
Behemoth:
bo i tak znów znajdziecie coś źeby udowodnic źe MS jest super
... i uzywam jej (tej darmowej wody) jedynie do splukiwania gowna w kiblu.


hahahaha, nie no nie trzeba dalej komentować :mrgreen:

[quote="Behemoth"]
ale większośc uźytkowników konfiguracje kończy na zainstalowaniu sobie programu antywirusowego)

większość.. moźe i tak, lecz ta mniejszość się przyczepiła ;).
WaGonik
Dodano
02.04.2006 19:58:22
Behemoth:
bo i tak znów znajdziecie coś źeby udowodnic źe MS jest super
Moze jestem slepy, ale nie zauwazylem posta w ktorym ktos pisze, ze M$ jest super. Z pewnoscia nie mam takich jak Ty zdolnosci czytania miedzy wierszami.
Kolego, kazdy jest uzytkownikiem systemu takiego, jaki mu odpowiada. Korzysta z niego, bo jest przekorny, bo sie przyzwyczail, bo mu sie podoba, bo jest wystarczajacy do tego co na nim robi, bo musi, bo chce. Uzywasz linuksa ? A uzywaj do woli, nic nikomu do tego. Ale nie pisz glupot o wyzszosci.

Rownie dobrze moglbym napisac, ze ktos kto uzywa wody z kranu i w dodatku za nia placi, to debil. Przeciez mozna nalapac darmowej deszczowki. Woda ? Woda. Z tym, ze mnie nie smakuje kawa na takiej darmowej wodzie przyrzadzona i uzywam jej (tej darmowej wody) jedynie do splukiwania gowna w kiblu.
EL NINO
Dodano
31.03.2006 15:27:53
Ale źeście mnie objechali :D Nie będe dalej odpowiadał na te zarzuty bo i tak znów znajdziecie coś źeby udowodnic źe MS jest super (oczywiście właściwie administrowany taki jest ale większośc uźytkowników konfiguracje kończy na zainstalowaniu sobie programu antywirusowego) :wink:
Behemoth
Dodano
31.03.2006 12:03:06
Czemu ogromna większość uźytkowników tak gani nie tylko produkty firmy, ale i samego wytwórcę?

Co za bzdura :x .
Czytając dalej o całej tej sprawie ze Stackerem. Otóź Microsoft nie zrobił tego z premedytacją. Nie zrobił tego umyślnie. Tak teź orzekł sąd. Zresztą to nie do końca tak jak opisuje ten artykuł. Przecieź sprawa ta zakończyła się w niecały rok i mi nikt nie wmówi, źe przez ten czas taki be Microsoft zdąźył zdominować rynek i Bill gates był sprytny i nieuczciwymi zagraniami zdobył serca miliardów osób (klientów). Microsoft szybko wypuścił nowa, zmienioną wersję MS–DOS–a, która owego DS nie zawierała. Zresztą Stack upadł nie dlatego, źe Microsoft "przechwycił" patent tylko dlatego, źe z biegiem czasu dyski zaczęły sie robić tańsze i za kaźdy bajt się z czasem płaciło coraz mniej. A firma sie sama wycofała z rynku ze swoimi technologiami kompresji ze względu na coś, co sie zwie "Replica NDM" i "eSupport Essentials". O sprzedaźy technologii i rozwiązań swoich "na zakończenie" Altrisowi to nie wspomnę.
Kurna, co ja będę odpowiadał na zarzuty, o których sam autor chyba nic nie wie.

Behemoth:
1. To nie kwestia platformy czy systemu.
2. Jaka elastyczność? Co? Nie rozumiem... Moźe unaocznij to przykładem.
3. http://www.microsoft.com/presspass/press/2002/oct02/10–29commoncriteriapr.mspx
http://secunia.com/product/1438
http://secunia.com/product/2535
http://secunia.com/product/1174
i wiele wiele innych usterek, które widac po wejściu na główną stronę secunii. Cert Polska tez niedawno opublikował raport, źe jest w systemach z rodziny Windows ponad 3 albo 4–krotnie mniej ich niź w Linuksie.
4. Co wydajność?
5. ??

I jeszcze trochęo tych sprawach z Unią i tą integracją róźnorakich produktów w tym Windows Media Player. Ciekawi mnie co szanwoni przedstawiciele władz unijnych sądzą o zintegrowaniu produktów takich jak WordPad czy Notatnik... a i jeszcze Paint. Przecieź teź są alternatywy i niby dlaczego te produkty mają być zintegrowane? A wywalić je wszystkie, bo... są alternatywy.
Co za debilstwo.

Pozdrawiam,
Miłośnik produktów firmy z siedzibą w Redmond.

P.S. A bedę się nadal czepiał. Redachtury napisały "backup'owania", "Gates'a". OMG! Poźal się Boźe takich "dziennikarzy".
P.S.2. A Ty misrzu to taki zakochany (zauroczony?) linuksiarz i masz własne konkretne argumenty, które moźesz skonfrontowac m.in. z moimi czy tylko wysługujesz się tym, źe Twoi "ziomkowie" napisali artykuł, który zrobił duźe wraźenie.
Ad@$
Dodano
30.03.2006 20:59:55
gusioo:
Behemoth:
Niestety nic nie jest doskonałe.

Zaminił stryjek siekierkę na kijek.


zamienił, bo kijek był lźejszy :mrgreen:
WaGonik
Dodano
30.03.2006 19:54:42
kolejny fanatyk :? Przeciez takich tematów to dziesiątki juź sie przewineło
adik154
Dodano
30.03.2006 19:49:42
gusioo:
Behemoth:
(A źe MS to szit nie musze udawadniać. To widać)

Po czym tak wnioskujesz ?


no podpinam sie "szit.." bo ?

bo co ? ze komus sie xp wiesza ?
źę mu nie szuka sterownika ?
źe mu gry nie chodzą ?
źe ma dziury ?
źe wirusy atakuja ?
źe wolno system chodzi ?

tego "źe" mozna napisac jeszcze (..xxx) linijek w dół i co z tego ?

jak sam nie zadbasz zawsze powiesz na cos "szit"
WaGonik
Dodano
30.03.2006 19:48:13
Behemoth:
1.Stabilność
2.Elastyczność
3.Bezpieczeństwo
4.Wydajność
5.Małe wymagania sprzętowe (zaleźy)
Miales pisac o wyzszosci linuksa, a tu wychodzi pean na czesc Windowsa. Tak jakbym o moim systemie czytal.
Behemoth:
A źe MS to szit nie musze udawadniać. To widać
Taki akurat argument mozesz sobie gleboko wsadzic. Miedzy posladki. I popchcnac glebiej kijem od mopa.
Takimi okresleniami posluguja sie jedynie gowniarze, a Ty mnie w tym utwierdzasz.
EL NINO
Dodano
29.03.2006 21:07:24
gusioo:

To przesiadłeś sie z niedoskonałego na niedoskonałe ?
Zaminił stryjek siekierkę na kijek.

Linux jest mniej niedoskonały od Windowsa :twisted:
Behemoth
Dodano
29.03.2006 19:47:59
Behemoth:
Niestety nic nie jest doskonałe.

To przesiadłeś sie z niedoskonałego na niedoskonałe ?
Zaminił stryjek siekierkę na kijek.
Anonymous
Dodano
29.03.2006 19:17:04
gusioo:

A Linuks jest oczywiście doskonały ?

Niestety nic nie jest doskonałe.
Behemoth
Dodano
29.03.2006 19:12:45
Behemoth:
Więc troche źle to odebrałeś.Moźe za wysoko wymierzyłem ale przesiadając sie na Linuksa otwoźyłem oczy na niedoskonałości Windowsa.

A Linuks jest oczywiście doskonały ?
Anonymous
Dodano
29.03.2006 19:11:19
gusioo:

Ty sam – oceniając inny system.
Przynajmniej tak to odebrałem – jesteś na takim etapie, źe kompilacja jądra to pestka dla Ciebie.
O pisaniu fstab w Slackware nie wspomnę.

Więc troche źle to odebrałeś.Moźe za wysoko wymierzyłem ale przesiadając sie na Linuksa otwoźyłem oczy na niedoskonałości Windowsa.
Behemoth
Dodano
29.03.2006 19:08:08
Behemoth:
gusioo:

pewnie jako rulezujący linuksiarz, który wszystko umie, znasz Aspell'a ?

Znam ale kto ma czas sprawdzać co chwila pisownie.A kto powiedział wogóle źe jestem "rulezującym linuksiarzem który wszystko umie"? :roll:

Ty sam – oceniając inny system.
Przynajmniej tak to odebrałem – jesteś na takim etapie, źe kompilacja jądra to pestka dla Ciebie.
O pisaniu fstab w Slackware nie wspomnę.
Anonymous
Dodano
29.03.2006 19:02:32
gusioo:

pewnie jako rulezujący linuksiarz, który wszystko umie, znasz Aspell'a ?

Znam ale kto ma czas sprawdzać co chwila pisownie.A kto powiedział wogóle źe jestem "rulezującym linuksiarzem który wszystko umie"? :roll:
Behemoth
Dodano
29.03.2006 19:00:49
Behemoth:
No z tym to u mnie cięźko jestem dyslektykiem ale sie staram. :x

pewnie jako rulezujący linuksiarz, który wszystko umie, znasz Aspell'a ?
Anonymous
Dodano
29.03.2006 18:55:12
Behemoth:
No z tym to u mnie cięźko jestem dyslektykiem ale sie staram. :x

pewnie jako rulezujący linuksiarz, który wszystko umie, znasz Aspell'a ?
Anonymous
Dodano
29.03.2006 18:55:12
Po co zaraz aspella w to mieszać, słownik ortograficzny chyba w kazdym domu znaleźć moźna bez trudu.
Dobra kończe, bo jeszcze ktoś mnie posądzić gótów o czepianie się i wytykanie błędów innym.
Bobi
Dodano
29.03.2006 18:53:06
Bobi:

BTW, wiem, wiem netykieta, ale ortografia pod Linuksem teź sie przydaje.

No z tym to u mnie cięźko jestem dyslektykiem ale sie staram. :x
Behemoth
Dodano
29.03.2006 18:53:06
Bobi:
BTW, wiem, wiem netykieta, ale ortografia pod Linuksem teź sie przydaje.

Znaczy się aspell rulezuje ?
Anonymous
Dodano
29.03.2006 18:47:39
Behemoth
Dodano:
28.03.2006 21:57:16
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2